Květen 2017

Kdo jsi ty a kdo jsem já 4

21. května 2017 v 15:28 | Hinako |  Kdo jsi ty a kdo jsem já


Hned co jsem si lehla tak jsem usnula . Ze spátku mně probudil klepot na dveře a pak volání :,, Snídaně je za půl hodiny." oznámil hlas Naruta. Schodila jsem ze sebe deku a protáhla se . Byla jsem plná energie . Než jsem se vydala udělat raní hygienu tak jsem si zkrotlovala bok . Byl zahojený ani jizvička mi tam nezůstala . Vzla jsem si ručník a další potřebné věci . Ze stolu jsem vzla Anbu masku nasadila jsem si ji a vydala se do koupelny . K mému užasnu byla prázdná . Rychle jsem si dala teplou sprchu . Při odchodu z koupelny jsem se srazila se Saskem . Jen si mně prohlídl a zmizel za dveřma . Nijak jsem to neřešila . Vešla jsem do svého pokoje .Rychle jsem se oblékla do Anbu a vydala jsem se na snídani . Měla jsem hlad jako vlk . V jídelně bylo rušno . Pobíhali zde děti a dospělé se mezi sebou vesele bavili. Jen jsem se usmála a zamířila jsem si to ke stolu kde seděl tým 7. Pokývala jsem jin na pozdrav a hned se pustila do připravené snídaně .
,,Co se děje ?" zeptám se když na sobě ucítím jejich pohledy.
,,Tys věděla , že Sakura má zde misi ?" zeptal se Saske . Kakashi i já jsem na něj zůstali koukat .
,,Tak trošku věděla ." odpovím
,,Proč jsi nám to neřekla ?" dotázal se Naruto.
,,Protože vám do toho nic není ."
,,Ale je ! ona pokuď to nevíš stále patří do týmu 7 ." praští Naruto do stolu .
,,Už dávno ne ." odpovím a napiji se čaje .
,,Jak to myslíš ?" dotázal se Kakashi.
,,Vzdala se rodiny . Vzdala se týmu 7. !" vykřiknu . Černé a modré oči se na mě upřou . Jen jsem protočila oči a prudce vstala a odejdu z jídelny .

Nejdu do svého pokoje v hotelu .Rychle se běžím převléci do normálného oblečení . Po převlečení se vydám za Garou potřebuji sní strávit pár minut . Cestou ke Garravi se ještě stavím pro jeho oblébené jidlo . S jídlem pro Garru jsem se vydala k jeho kanceláři . Celou cestu jsem přemíšlela jak oznámím Tsunade ,že chci odejít z vesnice a žít zde v Suně . Bez klepaní vstoupím do Garoovi kanceláře v domění že tam je sám . Jenže jak mile stoupím upřou se na mně všechni oči v místnosti. Garra není sám . Podívám se po hostech . K mímu překvapení to byl tým 7 . Garra se mile usmejě a ujme se slova :,, Ahoj Saky co pak potřebueješ ? Snad není nijaký problém s tvoji misí ?"
Zakroutím hlavou . Nejsem schopna nic ze sebe dostat ani jedno slovo. Vduchu jsem si nadávala jak jsem blbá .
,,Jsi v pořádku ?" dotázal se Naruto.
,,Jsem v pořádku ." odpovím .
,,A co ten bok ?" padl další dotaz
,,Jo už je v pořádku . "odpovím .
,,Děje se něco ? " dotáže se zase Naruto.
,,Ne jen jsem tu nikiho nečekala ."
,,To víš naše Anbu co tu je snámi na misi ráno zmizela a Kakashi se o ni bojí . Byla nijak zraněná a navíc dneska večer odházíme zpět do Konohy ." odpověděl mi Saske.
,,Tak proč jsi přišla Sakuro ?" dotáže se Garra.
,,Promitě jen jsem vám měla donést jídlo od Temari . Zase jste prý nespal doma ."odpovím a položím tašku s jídlem na stůl a pomalu se vydám ke dveřím.
,,Děkuji ,že na mně tak mystlíte ." usměje se Garra .
,,Kdyby jste mně potřeboval tak budu v nemocnici ." odpovím a zmizím v lístkách sakury .

Ve svém domě si vezmu Anbu oblek a pomalým krokem se procházím po Suně .
,,Sakuro-sama !!" ozve se křik za míma zády . Otočím se a uvidím sestru z nemocnice.
,,Co se děje ?" zeptám se .
,,Máme velice vážný příjem v nemocnici . Moc vás prosí aby jste se na to přišla podívat ."
,,Tak jdeme ." odpovím a rozeběhnu se do nemocnice. Na přímu byl tak 10 letý kluk . Měl velice vážná zranění . Rychle ho vezmu na sál . Operace byla dost náročná . Unavená a bez čakry vyjdu ze sálu . Chlapec to přežije .
,,Dobrá práce ." poplácá mně po rameni doktor . Jen se usměji . Udělám jeden krok a musím si sednout. Točí se mi hlava . Po chvilce to přejde . Chodbou nemocnice se sotva jdu . Ve svém kanceláři si sednu oblíknu si Anbu oblek vydám se pryč z nemocnice. Cestou potkám ještě doktora řeknu mu co má dělat dál . Pak se už vydávám ke vchodu z nemocnice. K mí smůle se ve dveří srazím se Saskem a Narutem.
,,Jste pořádku ?" vyptává se mně setřička .
,,Jsem v pořádku ." odpovím snažím se stoupnout ale nejde to .
,,To vidím ." uchechtne se Saske . Naruto mi pomůže na nohy .
,,Doopravdy vám nic není ?" dotáze se znovu setra .
,,Ano jsem v pořádku jen unavená ." odpvím ji .
,,Měla by jste si jít volno pro dnešek už stejně máte vypsané volno ." odpoví sestra.
,,Děkuji. " odpovím a pomocí Naruta se pomalu začnu zdalovat .
,,Co to mělo být ?" zeptal se Saske .
,,Nic ." odpovím
,,Ale setra říkala ,že si máš jít lehnout to máš nijaké zranění ?" dotázal se Naruto.
,,Ne jen jsem Sakuře pomohla s operací ."
,,Ty jsi taky medik ?" dotzal se překvapený Saske.
,,Ano jsem a teď kdyby jste mně omluvili půjdu se trošku vyspat ." odpovím pustím se Narutovi ruky . Jenže udělám jeden krok a padá k zemi v bezvědomí . Naruto se Saske místo toho aby mně odnesli do hotelu . Mě vzali do nemocnice což jak se ukázalo bylo správné rozhodnutí. Nejneže jsem si pádem způsobila další zranění ,ale ukázalo se že jsem měla zlomené žebro ,které k mí smůle propíchlo plíci ale tak trošku to poranilo i srdeční sval . Museli mně operovat . Operace byla úspěná . Jen pár dní budu mimo .

Pomalu jsem otevřela oči . První co jsem viděla byl Garra . Jemně jsem mu stiskla ruku . Otevřel oči a mile se usmál . Políbíl mně .
,,Tolik jsem se o tebe bál !" pošeptal mi do ucha .
,,Promin . "odpovím a znovu ho políbím .
,,Saky neměla jsem tolik riskovat . Bál jsem se ,že už tě neuvidím ."
,,Neboj sám jsi říkal ,že mám tuhý kořínek."
,,Ale stát se doma nemusela by jsi to přežít ."
,,Garro prosím přestaň malovat čerta na zeď ." okřiknu ho . Bohužel tým struhnu pozornost dalších lidí co jsou v místnosti. Naštěstí to byla jen Temari a Kankuro . Dlouho jsme se jen povídali .
,,Garoo." zavolala jsem když byli na odchodu .
,,Ano ?"
,,Co tým 7 . Už ví ,že jsem to celou dobu byla já ?" dotáži se
,,Ne . Řekl jsem ,že jsem Sakuru poslal zpátky do vesnice a ty jsi tu pod jménemem Hima ,ale musíš si dávat pozor na Saskeho ten něco tuší . "odpoví Garra a odejde .

Po jejich odchodu přišla setra skontrolova vše a pak jsem zase byla sama . Byla jsem tak unavená, že jsem usnula . Ze spánku mně vyrušil příchod 3 osob .
,,Kakashi myslíte ,že už je vzůru ?" dotázal se Naruto.
,,Podle dokterů by se měla probrat každou hodinou ."
,,Proč neřekla ,že má tak vážná zranění ?"
,,Doktor ti řekl že si to žebro zlomila tým pádem . "
,,Ale co to srdce a plíce ?"
,,NAruto bylo ti snad řečeno ,že tým pádem si zlomila žebro a to propíchlo plíci .To srdce už musela mít po tom co jsme ji nechalli samtonou bojovat." dodal Saske a sedl si na okení parapet.
Kakashi si sednul na židli u postlele. Jen Naruto chodil po pokoji jako lev v kleci.

Chtěla jsem upozornit ,že jsem už přivědomí ,ale nijak mně přemohl spánek. Když jsem se probrala . Byla v pokoji tma . Saske stále seděl na okně ,ale zrak upíral ven . Kakashi ten spal a Naruto seděl na zemi a taky spal. Do pokoje vešla sestra. Jen se na mně usmála . Uděla vše co potřebovala a chtěla je vyhodit z pokoje . Jen jsem se na ní podívala a ona odešla. Chvilku jsem se na ně dívala ,když jsem si byla jistá ,že i Saske spí . Pomalu jsem se zvedla z postele a vydala jsem se pryč z pokoje. Snažila jsem být co nejméně nápadná . Sice jsem musela jít pomalu a sem tam se opřít o stěnu . Nakonec jsem došla tam kam jsem chtěla . Chlapec už na tom byl o dost líp . Zkontrolava jsem vše . Vapadalo to že ho každý dnem pustím . Hodně se mi ulevilo. Byla jsem ráda ,že je chlapec v pořádku . Zatočila se mi hlava rychle jsem si sedla na vedlejší postel . Na chvilku zavřela oči . Probudil mně až hluk z chodby . Chlapcovi šedé oči na mně koukali . Jen jsem se usmála.
,,Děkuji ." odpoví .
,,Za co ?" zeptám se ještě ospale.
,,Zato ,že jste mi zachránila život Sakura-sam."
,,Za to se neděkěje ." odpovím chci stát ,ale mé tělo ne a ne se pohnout.
,,Děje se něco ?" zeptá se chlapec.
,,Ne jen jsem ještě dost unavená ."
,,To únava není vy se vůbec nemužete hnout ." vykřikne chlapec.
,,Nekřič tolik ." napomenu ho. Bohužel jeho křik přilákal sestru . Ta vtrchne do pokoje jen co mně zahlídne na posteli ležet se jí na tváři objeví úsměv. Zase vyběhne z pokoje. Za chvilku do pokoje přiběhne doktor a závěsu za ním Garra . Jeho výraz vypovídal ,že prožil noc plnou strachu . Rychlostí blesku ke mně přiběhne a silně mně obejme .
,,Tolik jsem se bál ,že se ti něco stalo ." šeptal mi
,,Ne jsem v pořádku ."
,,Co tě to prosím tě napadlo ."
,,Jen jsem se chtěla ujsitit ,že ten kluk je vpořádku ." zašeptám .
,,Ani nevíš jak mi bylo když mně z postele vytáhl Kankuro stím ,že nejsi v posteli ve svém
pokoji ."
,,Promin myslela jsem ,že se vrátím ,ale nijak jsem tu musela usnout ." odpovím
,,Todle už mi laskavě nedělej ." rozkáže mi Garra a pak uvolní místo doktorovi.

Ten mně začne prohlížet.
,,Nemůže se hnout." řekne chlapec.
,,Jak se nemůže hnout ?" zeptá se doktor.
,,No chtěla odejít ,ale prostě to nešlo ." odpoví chlapec. Doktor začne ukolovat setry . Doktor chce po mně abych mu stiskla ruku ale bohužel to nejde . Celé tělo mám v jednom ohni . Sama nevím co se děje . Doktor mně začne posílat na různá vyšetření .
,,Tak apoň máme jistotu ,že už nám nikam neutečete ,ale podle výsledků to vypadá že jste své tělo přetížila a tělo se tím to způsobem brání ." řekne dokrot po spoustě vyšetření ,které jsou v pořádku . Sestra mně odveze na pokoj ve kterým bylo dost živo. Byl tak Garra ,Kakashi , Saske a Naruto.Ani jeden z nich nemluvil. Všechni pohledy rázem byli na mně . Naruto, Saske a Kakashiho pohled byl dost překvapený . Až teď mi došlo ,že nemám na sobě Anbu masku a ni plášť takže všichny viděli moje dlouhé růžové vlasy . Sestra mi pomohla do mé postele.
,,Ne ,že se zase vydáte na výlet . Teď musíte ležet ." řekla setra při odchodu .
Garra se na mně usměje.
,,Sak je vše pořádku ? "zeptá se mně a jemně mně pohladí po tváři .
,, Jo ."odpovím
,,Asi bych vás měl nechat o samotě . Pak za tebou ještě přijdu ." odpoví Garra a zmizí za dveřmi .
,,Proč jsi nám neřekla ,že jsi to celou dobu ty ?" vyjel po mně Saske .
,,A změnilo by to něco ?" dotáži se .
,,Změnilo ." ozval se Naruto.
,,A co ?"
,,Ani nevíš jak jsme se o tebe báli. " dodal Kakashi .
,,To jste nemuseli ."
,,Co si o sobě vlastně myslíš ?" vykřikne naštvaný Saske .
,,Co si myslím já . Nic nebýt té to mise by jste se o mně vůbec nemuseli dozvědět ."
,,Ty jsi nám prostě hodlala lhát dál ?" dotázal se Naruto
,,Jo bylo by to pro všechny lepší ."
,,Tak to teda nebylo ." řekne Kakashi.
,,Kakashi já vám nechtěla ublížit ,ale kdyby jste věděli ,že jdu svámi na misi chtěli byjste abych s vrátila a hlavně by jste mně chtěli předsvočovat a to já nechci . Nechci se vrátit do Konohy . Vy sám vše víte ."
,,Já vím Sakuro ,ale todle vůči nám nebylo fér ."
,,Já vím ." odpovím . Kakashi mně silně obejme .
,,Sakuro ještě přijdu ." řekne Kakashi a zmizí .

Naruto mně bez váhání obejme . Z očí se mi spustí slzy.
,,Neplač Sakuro." řekne Naruto.
,,Promin ,ale jsem ráda ,že tě vidím ,ale na dlouho to nebude."
,,Jak to myslíš ?" dotázal se Saske .
,,Vy se vratíte do Konohy a já tu zůstanu a až se uzdravím vrátím se do Anbu a už vás nikdy neuvidím ."
,,To nemyslíš vážně ?" dotáže Naruto.
,,Promin . Myslím já nepatřím do Konohy ."
,,Ale patříš ?"
,,Ne už ne . Já mám domov v Anbu ."
,,To není pravda domov máš v Konoze . Máš tam rodinu ,přátele a lásku ."
,,Lásku tam už dávno nemám , rodinü už nemam a přátele má víc Anbu než v Koneze."
,,Je ti jasné ,že to tak nenechám ." řekl Saske .
,,A co stím chceš dělat zrovna ty ?"
,,Ještě nevím ,ale nenechám tě vrátit do Anbu."
,,A jak to chceš udělat ?"
,,Já na to přijdu ."
,,Saske nech mně být a nepleť se do mého života."
,,Ty to nechápeš ."
,,Co mám chápat ?"
,,Já tě pořád miluji !!"
,,Jdi stím do háje ! Ty mně tak moc miluješ ,že se budeš ženit ."
,,Zruším svadbu ."
,,Kvůli mně nemusíš . Protože já se nevrátím ."
,,Ale jednou se vrátíš a já budu čekat . "
,,Tak toho se nedočkáš ?"
,,Aby jsi se nedivila ." vzteky tříske dveřmi odházejicí Saske .
Naruto jen tiká pohledem ze mně na dveře .
,,Nech to být . A mochl by jsi jít jsem dost unavená ." řeknu . Jen se na mně podívá a odejde .

omluva

16. května 2017 v 17:42 | Hinako
Ahoj chtěla bych se omluvit že zde nic dlouho nepřibilo ale musela jsem najít inspiraci
Tak doufám že něco příštý dnech dám . Děkuji za pochopení