Duben 2017

Kdo jsi ty a kdo jsem já 3

26. dubna 2017 v 19:35 | Hinako |  Kdo jsi ty a kdo jsem já
Kakashi zmizel . Já jsem silně objala Garuu .
,,Děkuji za uznání ." mile se usměji .
,,Já vím , že jsi silná . Skoro nikdo si na tebe nepřijde . " odpoví mi a políbí mně . Jeho polibky s radostí vracím . Zatím nikdo nevím ,že jsem před pár měsíci začala chodit s Garrou . Od líbaní nás vyrušil příchod Temari. Garra se na ni zle podíval . Ona se jen mile usmála a radči zmizela . Já se jen usmála . Objala Garru a taky zmizela. Objevila jsem se u sebe doma . Teda v domě , který mi přidělil Garra . Převlékla jsem se a vydala jsem se rychle k Temari. Jenže jsem netušila co všechno se stane . Byla jsem za to , že Naruto a Saske budou unavený a zůstanou v hotelu . Opak byl pravdou ty dva se procházeli po vesnici . Prvně byli tak zabraní do horovu , že se mi nevšimli . Rychle jsem zaplula k Temari . U ní jsem stárvila pár hodin jen povídáním o tom jak to , že neví o mně a Garovi .

Když jsem konečně opuštěla dům Temari . Tak jsem měla hlavu jak patrací balón . Musela vše vědět a pořád kladla další a další otázky. Nechtělo se mi jít domů tak jsem zamířila do nemocnice. Všichni se tam na mně usmívalali . Úsměvy jsem opaltila . Zašla jsem za mími pacienty . Všichny byly v pořádku .Byla jsem ráda . Až teď na mě padla úvanava . S dobrou náladou jsem se vydala domů . Jenže cestou domu jsem narazila na vracejicí se Naruta a Saskeho . Jak mile jsem je uviděla chtěla jsem se schovat .
,,Sakuro !" zakřičel štasně Naruto a běžel mně obejmout .Než jsem stihla nijak zarogávot už mně držel ve svém pevném obětí .
,,Naruto pusť nemůžu díchat ." vysoukám ze sebe . On mně pustí a omluvně se na mně podívá .
,,Promin dlouho jsem tě neviděl ."
,,To je v pořádku ." odpovím a podívam se po Saskem , který mně propaluje pohledem . Svůj pohled jsem stočila k Narutovi .
,,Jsem ráda , že tě vidím , ale budu muset běžet ."
,,Počkej ty nám ani neřekneš co tu děláš ?" dotázal se Saske .
,,Mám tu misi ." odpovím , ale mé zrnaní z boje , které jsem měla za vyléčené se otevřelo a já začala krváce z boku . Siknu bolestí . Něco je špatně . Jen teď nevím co to je .
Podívám se na Naruto .
,,Sakuro vše je pořádku ?" zeptá se mně když křečovitě zavřu oči kvůli bolesti .
,,Ne ." zašeptám .
,,Vezmu tě do nemocnice ." odpoví Saske .
,,Ne to zvládnu sama ." odpovím mu a zmizím v kouři .

Objevím se u sebe doma . Rychle sundám krvavé tričko . Převleču se do Anbu a vezmu si sebou pár léků. Pak zase zmizím . Objevím se v hotelu ve kterém je ubytovaní tým 7 . Na recepci si vezmu klíč od svého pokoje. Polalu vyjdu schody , které vedou k mému pokoji . Dveře za sebou zavřu . Sundám ze sebe Anbu oblek a pustím se do léčení . Bohužel k mé smule mi to moc nejde . Po půl hodině se mi konečne povede zastavit krvacení a rána se pomalu začala zacelovat. Soutředila jsem se tak moc , že jsem přeslechla klepání na dveře . Klepání na dveře se stalo budeší . Vztekle jsem se vydala ke dveřím . Na stole jsem si vzala Anbu masku a nasadila jsem si na obličej . Sama nevím proč.
,,Snad nehoří ." Vykřiknu vztekle a prudce otevřu dveře . K mímu překvapení tam nestál Naruto , Kakashi nebo Saske jak jsem překládala . Před míma dveřma stála setřička z nemocnice . Dost vyjeveně na mně koukala . Rychle jsem se usmála .
,,Olouvám se za to že jsem tak vyjela ."
,,Váš bok ." ukázala na znovu otevřenou ránu.
,,Vím snažím se ho už hodinu vyléčit . " v oblečeji se mi objeví bolest. ,, Ale proč jste tu vy ?" zeptám se .
,,Mám vám vyléčit ten bok poslá mně Temari ."odpoví setřička.
,,Děkuji ,ale zvládnu to sama ."
,,Promintě mi ,ale nezvládnete . Jste docela dost vyčerpaná ."

Podstoupím od dveřím . Sestra vejde . Pak obě dojdeme k posteli . Sednu si a setřička se pustí do ošetření . Ani ne za půKl hodiny odházela z pokoje . Jen co se za ní za bouchly dveře už dálší náštěvník klepal na dveře . Byl to Kakashi . Kývnutým hlavy ho pozvu dál .
,,Kakashi proč jste tu ?" prolomila jsem tiho.
,,Jen jsem se přišel zeptat zda jsi v pořádku ?"
,,Ano jsem ."
,, Kdo byly ta žena co odešla od tebe ?"
,,Sestra z nemocnice přišla mně jen skotrolovat a zeptat se zda jsem v pořádku ."
,,Asi jsi mo v pořádku nebyla. " ukázal na krvaný flek na prostěradle.
,,Měla jsem mněší zranění ,ale už jsem v prádku ."
,,Tak to je dobře ."
,,Děkuji . Mochl byste už jit jsem docela dost unavená a ráda bych se vyspala ." vyprovodila jsem Kakashi ke dveřím . Dveře jsem za ním zamkla a konečne si šla lehnout .