Kdo jsi ty a kdo jsem já 1

11. března 2017 v 12:32 | Hinako |  Kdo jsi ty a kdo jsem já

Nikdy nezapomenu jak se na mě díval . V těch onixových očí byl smutek a nenávist . Jeho pohled jasně naznačoval ,že nejsem výtaná . Nesnášela jsem ten pohled jakým se teď na mě díval . Snažila jsem se k němu přiblížit , ale on po každý poodešel . Pozorovala jsem ho a moje oči se začli naplňovat slzami . ,,Saske ." promluvila jsem do ticha domu . Neudělal nic jen stál a koukal na mě v jeho očí se začli objevovat mokré kapky . Otočila jsem a pomalu odházela u dveří jsem se otočila a řekla : ,, Vím ,že jsem ti ublížila , ale to neznamená , že tě už nemiluji ba naopak já tě miluji ještě víc tak až to pochopíš tak se u mě stav . Doufám , že to co bylo mezi náma nehodíš za hlavu . " s třísknutím dveří jsem odešla .

Před domem jsem udělala pečetě . Objevila jsem se ve svém malém domě na kraji Konohy . Vyběhla jsem schody do prvního patra . Prudce jsem otevřela dveře do své ložnice . Vzteky jsem rozházela věci po pokoji . Pak jsem si ze šatní skříně vzala Anbu oblek . Odešla jsem do koupelny. Dala jsem si sprchu . Pořádně jsem si umyla hlavu . Oblíkla jsem si Anbu oblečení napsala dopis pro své rodiče . Na záda jsem si připnula katanu . Pískla jsem a na okně mi přistál orel . Připla jsem mu na nohu dopis , že se vracím do Anbu . Pak jsem se podívala po pokoji . Uklidila jsem nepořádek ,který jsem udělala . Vzala jsem si fotku mí ho týmu z dětství . Sepnula jsem si svoje dlouhé růžové vlasy a vydala se pryč . Lidé ve vesnici mě pozorovali . Nevěnovala jsem jim pozornost . Zastavila jsem se v sídle Huyuga . Zaťukala jsem na jedny dveře . Chvýli čekala než se otevřeli . Jakmile se otevřeli uviděla jsem se usměvajicí modrovlásku . Usměv jí zmizel jak mile mě spatřila .
,,Sakuro ty nás zase misi jako Anbu ? " zeptala se mile a silně mě objala .
,,Hin moc mě to mrzí , ale ne nemám misi já se tam vracím . Tady mě už nic nedrží , když jsme se Saskem rozešli . " odpovím a podívám se jí do očí .Vidím v nich slzy .
,,Sakuro ." vykřikla a nechala stékat slzy po tváři .
,,Hin prosím pochop mě ."
,,Já tě chápu . Slib mi , že se sem vrátíš ? "
,,Nevím Hin . Jednou možná ." odpovím a setřu jí slzy .
,,Hin kde jsi ?" ozve se hlas ze shora . Jen se usměji . Ještě jednou obejmu Hin .
,,Pozdravuj Naruta ." pošeptám jí do ucha . Mile se usměji a pustím ji z obětí . Chci odejít , ale zastaví mě blonďatá hlava ve dveří .
,,Sakuro co ti tu ?" zeptá se Naruto a poškrábe se na hlavě . Mile se usměji .
,,Jen jsem se přišla rozloučit ." odpovím a snažím se skrýt slzy .
,,Tak se brzo vrať ." popřeje mi Naruto . Jen kývnu , že rozumím a pak zmizím .
Cestou k Tsunade přemýšlím co jí řeknu . Ani si neuvědomím , že už stojím před dveřma kanceláře Hokage. Dveře jsou nové . Opatrně zaťukám . Z kanceláře se ozve ,, Dále " otevřu dveře s těžkým srdcem vejdu do místnosti . V místnosti je dost šero . Rozhlídnu se po místnosti . Je dost
prostorná . Jsou tam dvoje dveře . Jedny vedou do archívu Konohy a druhé zase do knihovny . U prostřed místnosti je masivný mahagonový stůl . Předním jsou dvě židle . Na stole je spousta
papírů . Ještě jednou se rozhlídnu po místnosti a v tom udívím blond ženu jak stojí u velkého okna a kouká na potmělou vesnici .
,,Hokage-sama ." oslovím ji .
,,Ano Sakuro ?" zeptá se aniž by se otočila na mě .
,,Tsunade-sama já se vracím do Anbu na pořád ." řeknu to na jeden nádech a sklopím oči k zemi . Tsunade se na mě otočí a upřeme na mě své ořískové oči .
,,Sakuro to nemyslíš vážně , že ne ." zeptá se a udělá jeden krok ke mně .
,,Omlouvám se Tsunade-sama , ale myslím . Tady mě už nic nedrží . "
,,Sakuro co Naruto a Saske ? " silně mě obejme .
,,Naruto o tom ví byla jsme za ním a Saskemu je to asi jedno ."
,,Co se stalo ?" Podívá se mi do očí ve kterých mám slzy .
,,Rozešli jsme se ve zlém . Tsunade prosím dovolte mi to ! Já nemůžu být zde a výdat ho ! " Vykřiknu a nechám stákat slzy hořkosti a zklamání po své tváři .
,,Dobře . Je to tvoje volba . Jen doufám , že tam budeš šťastná." řekne Tsunade smutně . Sedne si za stůl . Chvýli se prohrabuje papíry a pak mi podá jeden . Podepíšeho a já ho taky podepíši . Pak si vezmu ten papír a zmizím v lístkách Sakury .
Stojím před Anbu akademii . Snažím se zapomenout na své první dny zde . Dny plné bolesti , smutku a šikany .
Vydala jsem se akademií ke kanceláři velitele . Sem tam mě pozdravily , ale jinak jsem byla jen další Anbu člen .
Velitel mě uvítal dost vřele . Dostala jsem pokoj kde jsem byla sama . Uvítala jsem to . Převlíkla jsem se a hned jsem zase běžela na trénik . Po tréninku jsem si dala rychlou sprchu a vydala se na večeři . Po večeři jsem se povídala s přáteli a pak rychle do postele . Ráno jsem musela stávat za svítání . Rychlá snídaně a pak celý den trénovat . Byla jsem zase ve svém . Pomalu jsem začínala zapomínat na Konohu. Za necelý půl rok jsem se stala velitelkou Anbu . Ale vše se mělo změnit když mi přišel dopist od Hokage se žádostí a pomoc při jedné misi . Tu to misi jsem musela přijmout ať jsem chtěla nebo nechtěla .

Konoha o rok díl :

Naruto se časem přišel na to že z Anbu jen tak nevrátím . Ssnažil se k Anbu dostat ale díky Tsunade se mu to zatím nepovedlo . Sám věděl , že příčina mého odchodu je Saske . Hináta mu vysvětlila proč jsem odešla . A ten se na Saskeho pořádně naštval . Ze začátku byl na Saskeho hodně naštvaní . Saske se snažil jejich vztach zlepšit . Jeho pokusy vždy skončili nezdarem .Po mém odchodu do Anbu dlouho nezůstal Saske sám . Často si domů vodil Karin . Po necelém půl roce začal s Karin bydlet a dokonce plánují svadbu . Což Naruta naštavalo . A od doby kdy se dozvěděl že Saske mně vyměnil za Karin s ním nemluví . Naruto si mezitím vzal Hinátu.

Bylo chladné pondělní ráno na to , že byl srpen . Saske se probudil vedle Karin . Potichu z pod polštáře vytáhl fotku Sakury pohladil jí a vrátil zase na své místo . Oblíkl se a sešel schody do kuchyně . Uvařil si kafe a sedl si ke stolu . Nepřítomně koukal na bílou zeď . Do přítomnosti ho vrátilo tiché klepání na dveře . Šel otevří . Za dveřmi stál Naruto .
,,Přišel jsi se usmířit ?" zeptal se hladně Saske .
,,Ne . Tsunade nás volá ." odpověděl Naruto. Saske si vzal klíče a vyšel za Narutem ven . Vzduch byl chladný a předpovídal pořádnou bouřku .
,,Naruto můžeme být zase kamarádi a smazat to co se stalo ?" zeptal se Saske.
,,Ty si myslíš , že to jde jen tak smazat ? " vyštěkl Naruto.
,,Naruto moc mě to mrzí , ale já se to fak snažím napravit ."
,,Jo a jak ? Tým , že chrápeš s Karin ? " hodil po něm zlý pohled .
,,No tak Naruto snaž se mě pochopit ."
,,Co mám na tom chápat podvedl jsi Sakuru a obvinil jí z toho , že úmyslně potratila ."
,,Tak to není a ty to víš ."
,,Tak proč kvůli tobě odešla k Anbu ?"
,,Naruto já vím , že jsem jí hodně ublížil , ale přesto jí miluji ." snažil se hájit Saske.
,,Jo jasně ty jí tak moc miluješ , že si za necelý měsíc máš brát Karin a vůbec ti to nevadí nebo nepřijde trapný ." otočí se k němu čelem .
,,Naruto prosím aspoň ty mě pochop . Nechci o tebe přijít stějně jako o Sakuru ."
,,Přišel jsi o mě v době kdy jsi nechal Sakuru odejít do Anbu . " vrazil mu pěstí . Na patě se otočil a odešel . Saske se pomalu zvedal ze země . Oprášil se utřel si stékajicí pramínek krve ze rtu a vydal se za Narutem .

V kanceláři Hokage :
,,Jsem ráda , že jsi dorazila Sakuro . "uvítala Tsunade dívku Anbu obleku .
,,Děkuji Tsunade- sama . "poděkuji .
,,Jak jsi se měla ? "
,,Docela dobře ." sednu si na jednu židli . Dveře se otevřou v nich stojí Naruto a Kakashi .
,,Dobrý den Tsunade-sama ." oba pozdraví . Naruto si sedne na druhou volnou židli a Kakashi se postaví za Naruta. Oba si je prohlídu . Vůbec se nezměnili . Do místnosti vstoupí další člověk . Podívá se po trojici lidí .
,,Tak už jsme všichni ! Tak vám konečně můžu říc o co jde ." řekne Tsunade
,,Proč jde s námi Anbu to nezvládnem sami ?" zeptá se Naruto.
,,Jde sváma protože jí budete potřebovat ."okřikne ho Shizune.
,,Děkuji . Vaše misi bude dopravit tento vzácný svitek do Suny . " objasný Tsunade a podá svitek Kakashimu .
,,To bych zvládl sám ." vykřikne Naruto.
,,To my víme Naruto , ale tento svitek bude chtít jak Orochimaru tak Akatsuki a také nová organizace o který nic nevíme proto jde sváma Anbu . A teď běžte ." rozkáže Tsunade .
Všichni kývnou na souhlas .
,,Tak za hodinu u brány " řekl Kakashi a zmizel . Naruto se vydal za Hinátou . Saske se koukal po Anbu .
,,Co je ?" zeptám se ho protže jeho pohled mi je nepříjemný
,,Jak se jmenuješ ?"
,,Proč tě to zajímá ?" zeptám se a podívám se mu do očí .
,,Jen tak ."
,,Jen tak se nikdo neptá ."
,,Dobře . Neznáš náhodou Sakuro Haruno ?" v jeho očí se objeví slané kapky .
,,Proč ?"
,,Potřeboval bych sní mluvit nebo aspoň aby jsi jí předala ten to dopis je to pro mě dost důležité ." sáhne do kapsy a podá jí dopis .
,, Pokusím se , ale pokuď vím tak s nikým z Konohy nechce být v kontatku ."
,,To vím pokoušel jsem se jí psát , ale každý dopis , který jí pošlu se mi vrátí , ale když ho předáš ty možná si ho přečte a pochopí spoutu věcí ." strčí mi dopis do ruky a odchází .Stále stojím omámená a pozoruji jeho zdalujicí se záda .

V ruce sevřu pevněji dopis . Pak se vydám k bráně . Sednu si na strom a protože má čas rozhodnu se přečíst si ten dopis . Roztrhám obálku a začnu číst :

Milá Sakuro
Vím , že jsem ti hodně ublížil . Vlastně můžu za to , že jsi opustila vesnici a přidala se k Anbu . To ti nemůžu mít za zlí. A rozumím ti . Taky bych něchtěl žít vedle člověka , který by mi ublížil tak jako já tobě . Chtěl bych vrátit čas . Už vím , že bych se zachoval jinak . To co jsem ti řekl před tvým odchodem mě moc mrzí . Nechtěl jsem aby to tak vyznělo jak to vyznělo . Nechtěl jsem tě stratit . Jenže jsem se zachoval jako naprostý idiot a tak jsem tě staratil . Měl jsem tě pochopit jenže já myslel jen na sebe . Nechápal jsem jak se citíš ani jsem nevěděl jak na tom doopravdy jsi . Vždy jsi vystupovala sevědomě a klidně . Nikdo na tobě nepoznal , že jsi na dně . Od Hináty jsem se dozvěděl , že jsi měla hodně velký deprese prý jsi se pokusila zabít . Ptám se proč jsi nepřišla za mnou ? Proč jsi to celou dobu tajila a nikomu nic neřekla do konce ani Narutovi . Já vím , že jsem udělal chybu s Karin , ale pak jsem si myslel , že to dítě , který jsi čekala by nás mohlo dát zase dohromady a obnovit naší lásku .
Vím , že ty už v naší lásku nevěříš , ale já ano . Pořád a stále tě miluji . Jen potřebuji aby jsi to uvědomila . Já nechci a ani nemůžu žít bez tebe . Také vím , že se k tobě donesli řeči o mě a Karin . Buhužel jsou pravdivé . Stačí mi jen krátký dopis z kterého bych poznal , že mě máš stále ráda a já vím , že stále máš . Je to pro mě těžký , ale můj vztah s Narutem je na bodu mrazu .
Nenavídí mě za to , že jsem tě vyhnal z vesnice . Vlastně mě nikdo nemá rád . Jsem ve vesnici jen kvůli tobě . Stále čekám až se uklidníš a zaklepeš na moje dveře a řekneš : ,, Miluji tě ." pak budu nejšťastnější člověk pod sluncem . Ale to se nidky nestane . Snažím se stále dostat do Anbu a přivést tě zpátky , ale Tsunade mi v tom brání . Sakuro jsi moje jidiná láska . Jsi láska mého života a to znamená , že o tebe budu bojovat do posledýho dechu .
Miluji tě a doufám , že i ty mě miluješ
Posílám pusu tvůj milujicí Saske .

Dopis jsem si přečetla ještě dvakrát . Nevěřila jsem svým očim . On mně stále miluje , ale ten den kdy jsem odešla do Anbu to tak nevypadalo . Srdce mi bylo napoplach . Tělo mi zaplavil divný pocit . Chtěla jsem ho obejmou a políbit a zůstat u něj , ale nešlo to ublížil mi a to hodně . Potlačila jsem slzy .A
,,Hej hodláš tam sedět hodně dlouho ? " zeptal se Saske.
,,Promin ." křiknu složím dopis a schovám si ho do kapsy pak seskočím z místa kde jsem seděla . Hlavou kývnu na pozdrav Kakashimu a ostatním . Vyslechnu si formaci . A pak se všichny vydáváme na cestu .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama