Březen 2017

Kdo jsi ty a kdo jsem já 2

19. března 2017 v 18:23 | Hinako |  Kdo jsi ty a kdo jsem já

Cesta začala . Nikdo z nás nemluvil . Saske mně sledoval , když si myslel ,že nedávám pozor. Bylo mi to nepříjemné , ale zároveň příjemné . Hlavou mi běhalo spousta myslěnek ohledně Saskeho . Skoro vždy ale se mé myšlenky vraceli ke k dni kdy jsme se rozešli . To co mi řekl a to jak se na mně díval . To mu nedokáži odpustit. Ne teď . Práve teď když má vše co jsem chtěla . Stejně jako Saske si za mně našel náhradu jménem Karin . Tak i já jsem se stihla za ten rok co jsem Anbu dost zblížit s Kazekagem tedy s Garou . Dost jsem se o něm dozvěděla . A musím uznat , že to co o něm lidé říkají není pravda . Každý ho musí poznat sám . Montálně jsem se na něj těšila až ho uvídím a obejmu .
,,Hej Anbu ." zesnění mně vytrhl hlas Kakashiho.
,,Mám jsméno ." odseknu .
,,Nám jsi ho neřekla." dodal Naruto.
,,Ani jste se neptali . Jinak jsem Hima ." odpovím .
,,Dobře tady se pro dnešek odpočineme." zavelí Kakashi .
,,Dobře tak já si vezmu první hlídku ?" zeptám se .
,,Ne tu si vezme Saske a ty si ji vezmeš po něm ." odpvověděl Kakashi . Nepotrestovala .Rychle jsem si rozložila deku u ohně , který rozdělal Saske . Položila jsem se na deku a pozorovala oheň . Ani nevím jak rychle jsem usnula .
,,Stávej !" třásl se mnou nikdo . Jen jsem otevřela oči . Zjistila jsem ,že je to Saske . Zle jsem se na něj podívala . On okrok poodstoupil.
,,Je čas na hlídku ." odpoví . Jen kívnu sednu si a protáhnu se . Uklidím si své věci . Pdovím se směrem k Saskemu . Ten už ležel na svém místě a spal jako když ho do vody hodíte . Jen jsem se usmála .

Vylezla jsem na strom a pozorovala okolí . Přemíšlela jsem o Saskem . Mé myšlenky ale spíše začali bloudit ke Garovi . Za dobu mé hlídky se nic nestalo . S prvními paprsky jsem zbudila Kakashiho ten šel zbudit Naruta a já zase Saskeho . Oba vstali bez větších problému . Uklidili jsme tábor a vydali jsem se na cestu .
,,Hej Himo ." zavol Naruto. Otočila jsem se na něj .
,,Promin , že tě ruším ." doběhl mně Naruto.
,,Mně nerušíš ." mile se usměji .
,,Chtěl jsem se tě zeptat ."
,,Na co zeptat ?"
,,Víš u vás je Sakura Haruno ."
,,Ano to je."
,,Je u vás spokojená a šťastná ?"
,,Myslím , že je . Je na tom dost líp než když přišla . "
,,Já vím hodně ji jeden člověk ublížil . "
,, Vím něco říkala . "
,,Nechce se vrátil ,já bych ji hrozně rád viděl ."
,,Promin ale asi ne víš ona je tam má nové přátele . Smořejmně na své staré přátele nezapoměla . Myslí na vás každý den."
,,Tak proč se nechce vrátít . Všechno by se dalo dopořádku ."
,,Nic by se nedalo do pořádku . Pokuď mám správné informace tak ten co ji vyhnal k nám se má ženit s dívkou , kterou ji podvedl ."
,,To je pravda , ale on ji miluje ."
,,Naruto . Miluje ? Kdyby ji miloval tak se přeci nebude ženit ."
,,Já vím . Já jsem stím ze začátku chtěl něco udělat , ale nešlo to ."
,,Tak vidíš co by změnil její návrat ?"
,,Nevím ! Možna by si uvědomil co stratil a snažil by se to nijak napravit ."
,,Naruto jenže ono to napravit nejde ."
,,Všechno jde když se chce ."
,,Ano to máš pravdu , ale todle se nedá napravit ."
,,Ale ."
,,Žádné ale . Ani jeden to nechtějí napravit ."
,,Ale Sakura by chtěla ."
,,Jak to tak dobře mužeš vědět ?"
,,Znám ji."
,,Ona se za ten rok změnila ."
,,To je možné , ale to co cítí k Saskemu zněnit nedokáže stejně tak jako on k ní ."
,,Promin , ale změnit se dá všechno i láska ."
,,Nevěřím , že by tak rychle zapoměla na to co se mezi nima bylo."
,,Co vím já tak mezi nima bylo spíš víc ošklívých věcí než těch veselých ."
,,To máš pravdu ale oni dva patří k sobě ."
,,Ne už ne ."
,,Jak ne ty něco víš co mi nechceš říc ?"
,,Vím . A ano nechcti ti to říc protže by to tobě a ostatním ublížilo ." Otočila jsem se na zbytek týmu . Kakashi se bavil s pakunem.

Saske ten nás propaloval pohledem . Slyšel náš rozovor ? Snad ne . Ten dopis co mi napsal nic nemění na tom jak moc mi ublížil . Přidala jsem do kroku a utekla Narutovi .
,,Kakashi ? " upozornila jsem na sebe vyslovením jeho jména .
,,Co pak potřebuješ ? "
,,Jen nás nikdo už delší dobu sleduje ."
,,Jo já vím poslal jsem to prověřit Pakuna ."
,,A víte kdo by to mochl být ? "
,,Nevím ."
,,Takže máme být připravení na co koliv ?"
,,Ano ."
,,Tak mám návrch ."
,,Jaký ?" dotázal se Saske .
,, Vy budete pokračovat dál a já to zatím tady vyřidím a pak se k vám přidam ." navrhla jsem.
,,To je dost nebezpečné ." vykřikl Saske . Zle jsem se na něj podívala.
,,Nemáme moc času a když tu bude me bojovat všichny tak ho spoustu stratíme . Nebo máš Uchicho jinej nápad jak nahnat čas ?"
,,Ne ." odpoví
,,Tak vidíš . Na vic jich není moc . Zvládnu je levou zadní ."
,,Dobře tak ty se o ně postaráš a my jdeme dál . "rozkázal Kakashi . Saske jen pokýval hlavou . Já se zastavila . Naruto se na mně podíval .
,,Buď opatrná ." zešeptal mi a rozeběhl se za Saskem a Kakashim .

Sedla jsem si pod strom a čekala až se naši pronásledovatelé objevím . Čekala jsem necelé dvě hodiny . Byly tři . Jedna dívka a dva muži . Neznala jsem je.
,,Kde je ten zbytek co šel s tebou ?" dotázal se jeden z mužů .
,,Nechali mně abych vás vyřidila. " odpovím a postavím se .
,,Ty nás vyřídit nijak si moc věříš Anbu ." vykřikla dívka .
,, Myslím že vás zvladnu ." odpovím a usměju se .

Dívka se jen usměje a vrchne se na mně . Boj sní netrval dlouho . Po necelých 20 minátach ležela na zemi mrtvá . Ani jsem se moc nezadíchala . Jen co její společníci uviděli ,že jejich společnice je mrtvá . Oba na mně zaútočili . Měla jsem co dělat abych se jich útokům vyhybala . Docela mi ti dva dali zabrat ale nakoce jsem je po nekonečné dlouhé hodině porazila . Jejich mrtvá těla se zaduňěním spadla na zem . Rychle se jsem vydíchala . Vyléčila jsem si zranění . Rychle jsem se rozeběhla za ostatníma . Cestou jsem ještě obsahovala pár bojů. S nastavajicí nocí jsem se utábořila . Najedla jsem se a hned na to usnula . Probrli mně první sluneční paprsky . Nechala jsem teplo ať prostoupí mé tělo ,které bylo ztuhlé po studené noci . Do ošetřila jsem si zranění a vydala jsem se na cestu . Jak mi cesta utíkala jsem narazila na pár stop po boji . Doufala jsem že už Kakashi a jeho tým jsou už v Sunně . Bohužel cestou jsem ještě musela bojovat . Pro zatím jsem vždy vyvázla jen se škrábanci a odřenini . Po dvou dnech jsem konečně uviděla bránu Sunny . Rozeběhla jsem se jenže cestu mi zastoupili dva členové Akatsuki . Byla jsem unavená neměla jsem moc čakry . Rychle mi došlo ,že pokuď dojde na boj moc dlouho nevydržím . Akatsuki na mně upřeli pohled . Já jim věnovala svůj . Nevěděla jsem co chtějí ani proč tu jsou . Bylo my jasné ,že pokuď se nestane nijaký zázrak tak nemám šanci vyhrát . Jenže oni se na mně jen usmali a pak zmizeli v oblaku kouře . Koukala jsem na to jako z jara . Moc jsem to neřešila a vydala jsem se k bráně k Sunny . Branou jsem prošla všichny mně tu dost znali .
,,Vítejte Sakuro- sam ." ozvalo se za mnou . otočila jsem a objala malého chlapce ,kterému jsem při poslední náštěvě zachránila život.
,,Ahoj Juko ." oplatím mu usměv .
,,Přišla jste za kazekagem ?" zeptal se
,,Ne mám zde misi ."
,,Aha Garra-sama bude sklamaný ." dodal smutně .
,,Neboj uvidím se sním snad ."odpovím a dám mu pusu na tvář . Jen se usměje a zmizí . S úsměvem na tváři se vydám k sídlu Kazekageho . Cestou jsem potakala pár znímích tvářich . Pozdravila jsem je a prohodila pár slov . Zde jsem doma .

Chodbou ke kage kanclu se rozlehali hlasy . Dokazala jsem idifikovat jen dva hlasy . A to Garry a Kakashiho. Došla jsem k dveřím a zaposlouchala jsem se .
,,Kazekage musíste poslat nikoho aby ji našel ." rozčiloval se Kakashi .
,,Říkal jsem že máte počkat do zítra . "
,,Jenže co když je vážně zraněná ."
,,O tom silně pochybuji ."
,,Proč ji nechete jít na pomoc. "
,,Protože vím ,že se ji nic nestalo a brzo se tu objeví . "
,,Jak si můžete být tak jistý ?"
,,Znám ji je dost silná ." odpoví Garra . Bez zaklepání vstoupím. Jejich oči se na mně upřou . Jen se usměji .
,,Jsem tu a omlouvám se za zpoždění ." vydám ze sebe místo pozdravu .
,,Himo !" vykřikne Kakashi a silně mně obejme . ,,Myslele jsem ,že se ti něco stalo ." pustil mně z obětí .
,,Prominte Kakashi ." omluvím se .
,,Co jsem vám říkal ." ozaval se Garra.
,,Měl jsete pravdu moc se vám omlouvám ." dodal Kakashi.
,,Dobře a teď už mužete jít ." Kakashi jen kývne a zmizí.

Kdo jsi ty a kdo jsem já 1

11. března 2017 v 12:32 | Hinako |  Kdo jsi ty a kdo jsem já

Nikdy nezapomenu jak se na mě díval . V těch onixových očí byl smutek a nenávist . Jeho pohled jasně naznačoval ,že nejsem výtaná . Nesnášela jsem ten pohled jakým se teď na mě díval . Snažila jsem se k němu přiblížit , ale on po každý poodešel . Pozorovala jsem ho a moje oči se začli naplňovat slzami . ,,Saske ." promluvila jsem do ticha domu . Neudělal nic jen stál a koukal na mě v jeho očí se začli objevovat mokré kapky . Otočila jsem a pomalu odházela u dveří jsem se otočila a řekla : ,, Vím ,že jsem ti ublížila , ale to neznamená , že tě už nemiluji ba naopak já tě miluji ještě víc tak až to pochopíš tak se u mě stav . Doufám , že to co bylo mezi náma nehodíš za hlavu . " s třísknutím dveří jsem odešla .

Před domem jsem udělala pečetě . Objevila jsem se ve svém malém domě na kraji Konohy . Vyběhla jsem schody do prvního patra . Prudce jsem otevřela dveře do své ložnice . Vzteky jsem rozházela věci po pokoji . Pak jsem si ze šatní skříně vzala Anbu oblek . Odešla jsem do koupelny. Dala jsem si sprchu . Pořádně jsem si umyla hlavu . Oblíkla jsem si Anbu oblečení napsala dopis pro své rodiče . Na záda jsem si připnula katanu . Pískla jsem a na okně mi přistál orel . Připla jsem mu na nohu dopis , že se vracím do Anbu . Pak jsem se podívala po pokoji . Uklidila jsem nepořádek ,který jsem udělala . Vzala jsem si fotku mí ho týmu z dětství . Sepnula jsem si svoje dlouhé růžové vlasy a vydala se pryč . Lidé ve vesnici mě pozorovali . Nevěnovala jsem jim pozornost . Zastavila jsem se v sídle Huyuga . Zaťukala jsem na jedny dveře . Chvýli čekala než se otevřeli . Jakmile se otevřeli uviděla jsem se usměvajicí modrovlásku . Usměv jí zmizel jak mile mě spatřila .
,,Sakuro ty nás zase misi jako Anbu ? " zeptala se mile a silně mě objala .
,,Hin moc mě to mrzí , ale ne nemám misi já se tam vracím . Tady mě už nic nedrží , když jsme se Saskem rozešli . " odpovím a podívám se jí do očí .Vidím v nich slzy .
,,Sakuro ." vykřikla a nechala stékat slzy po tváři .
,,Hin prosím pochop mě ."
,,Já tě chápu . Slib mi , že se sem vrátíš ? "
,,Nevím Hin . Jednou možná ." odpovím a setřu jí slzy .
,,Hin kde jsi ?" ozve se hlas ze shora . Jen se usměji . Ještě jednou obejmu Hin .
,,Pozdravuj Naruta ." pošeptám jí do ucha . Mile se usměji a pustím ji z obětí . Chci odejít , ale zastaví mě blonďatá hlava ve dveří .
,,Sakuro co ti tu ?" zeptá se Naruto a poškrábe se na hlavě . Mile se usměji .
,,Jen jsem se přišla rozloučit ." odpovím a snažím se skrýt slzy .
,,Tak se brzo vrať ." popřeje mi Naruto . Jen kývnu , že rozumím a pak zmizím .
Cestou k Tsunade přemýšlím co jí řeknu . Ani si neuvědomím , že už stojím před dveřma kanceláře Hokage. Dveře jsou nové . Opatrně zaťukám . Z kanceláře se ozve ,, Dále " otevřu dveře s těžkým srdcem vejdu do místnosti . V místnosti je dost šero . Rozhlídnu se po místnosti . Je dost
prostorná . Jsou tam dvoje dveře . Jedny vedou do archívu Konohy a druhé zase do knihovny . U prostřed místnosti je masivný mahagonový stůl . Předním jsou dvě židle . Na stole je spousta
papírů . Ještě jednou se rozhlídnu po místnosti a v tom udívím blond ženu jak stojí u velkého okna a kouká na potmělou vesnici .
,,Hokage-sama ." oslovím ji .
,,Ano Sakuro ?" zeptá se aniž by se otočila na mě .
,,Tsunade-sama já se vracím do Anbu na pořád ." řeknu to na jeden nádech a sklopím oči k zemi . Tsunade se na mě otočí a upřeme na mě své ořískové oči .
,,Sakuro to nemyslíš vážně , že ne ." zeptá se a udělá jeden krok ke mně .
,,Omlouvám se Tsunade-sama , ale myslím . Tady mě už nic nedrží . "
,,Sakuro co Naruto a Saske ? " silně mě obejme .
,,Naruto o tom ví byla jsme za ním a Saskemu je to asi jedno ."
,,Co se stalo ?" Podívá se mi do očí ve kterých mám slzy .
,,Rozešli jsme se ve zlém . Tsunade prosím dovolte mi to ! Já nemůžu být zde a výdat ho ! " Vykřiknu a nechám stákat slzy hořkosti a zklamání po své tváři .
,,Dobře . Je to tvoje volba . Jen doufám , že tam budeš šťastná." řekne Tsunade smutně . Sedne si za stůl . Chvýli se prohrabuje papíry a pak mi podá jeden . Podepíšeho a já ho taky podepíši . Pak si vezmu ten papír a zmizím v lístkách Sakury .
Stojím před Anbu akademii . Snažím se zapomenout na své první dny zde . Dny plné bolesti , smutku a šikany .
Vydala jsem se akademií ke kanceláři velitele . Sem tam mě pozdravily , ale jinak jsem byla jen další Anbu člen .
Velitel mě uvítal dost vřele . Dostala jsem pokoj kde jsem byla sama . Uvítala jsem to . Převlíkla jsem se a hned jsem zase běžela na trénik . Po tréninku jsem si dala rychlou sprchu a vydala se na večeři . Po večeři jsem se povídala s přáteli a pak rychle do postele . Ráno jsem musela stávat za svítání . Rychlá snídaně a pak celý den trénovat . Byla jsem zase ve svém . Pomalu jsem začínala zapomínat na Konohu. Za necelý půl rok jsem se stala velitelkou Anbu . Ale vše se mělo změnit když mi přišel dopist od Hokage se žádostí a pomoc při jedné misi . Tu to misi jsem musela přijmout ať jsem chtěla nebo nechtěla .

Konoha o rok díl :

Naruto se časem přišel na to že z Anbu jen tak nevrátím . Ssnažil se k Anbu dostat ale díky Tsunade se mu to zatím nepovedlo . Sám věděl , že příčina mého odchodu je Saske . Hináta mu vysvětlila proč jsem odešla . A ten se na Saskeho pořádně naštval . Ze začátku byl na Saskeho hodně naštvaní . Saske se snažil jejich vztach zlepšit . Jeho pokusy vždy skončili nezdarem .Po mém odchodu do Anbu dlouho nezůstal Saske sám . Často si domů vodil Karin . Po necelém půl roce začal s Karin bydlet a dokonce plánují svadbu . Což Naruta naštavalo . A od doby kdy se dozvěděl že Saske mně vyměnil za Karin s ním nemluví . Naruto si mezitím vzal Hinátu.

Bylo chladné pondělní ráno na to , že byl srpen . Saske se probudil vedle Karin . Potichu z pod polštáře vytáhl fotku Sakury pohladil jí a vrátil zase na své místo . Oblíkl se a sešel schody do kuchyně . Uvařil si kafe a sedl si ke stolu . Nepřítomně koukal na bílou zeď . Do přítomnosti ho vrátilo tiché klepání na dveře . Šel otevří . Za dveřmi stál Naruto .
,,Přišel jsi se usmířit ?" zeptal se hladně Saske .
,,Ne . Tsunade nás volá ." odpověděl Naruto. Saske si vzal klíče a vyšel za Narutem ven . Vzduch byl chladný a předpovídal pořádnou bouřku .
,,Naruto můžeme být zase kamarádi a smazat to co se stalo ?" zeptal se Saske.
,,Ty si myslíš , že to jde jen tak smazat ? " vyštěkl Naruto.
,,Naruto moc mě to mrzí , ale já se to fak snažím napravit ."
,,Jo a jak ? Tým , že chrápeš s Karin ? " hodil po něm zlý pohled .
,,No tak Naruto snaž se mě pochopit ."
,,Co mám na tom chápat podvedl jsi Sakuru a obvinil jí z toho , že úmyslně potratila ."
,,Tak to není a ty to víš ."
,,Tak proč kvůli tobě odešla k Anbu ?"
,,Naruto já vím , že jsem jí hodně ublížil , ale přesto jí miluji ." snažil se hájit Saske.
,,Jo jasně ty jí tak moc miluješ , že si za necelý měsíc máš brát Karin a vůbec ti to nevadí nebo nepřijde trapný ." otočí se k němu čelem .
,,Naruto prosím aspoň ty mě pochop . Nechci o tebe přijít stějně jako o Sakuru ."
,,Přišel jsi o mě v době kdy jsi nechal Sakuru odejít do Anbu . " vrazil mu pěstí . Na patě se otočil a odešel . Saske se pomalu zvedal ze země . Oprášil se utřel si stékajicí pramínek krve ze rtu a vydal se za Narutem .

V kanceláři Hokage :
,,Jsem ráda , že jsi dorazila Sakuro . "uvítala Tsunade dívku Anbu obleku .
,,Děkuji Tsunade- sama . "poděkuji .
,,Jak jsi se měla ? "
,,Docela dobře ." sednu si na jednu židli . Dveře se otevřou v nich stojí Naruto a Kakashi .
,,Dobrý den Tsunade-sama ." oba pozdraví . Naruto si sedne na druhou volnou židli a Kakashi se postaví za Naruta. Oba si je prohlídu . Vůbec se nezměnili . Do místnosti vstoupí další člověk . Podívá se po trojici lidí .
,,Tak už jsme všichni ! Tak vám konečně můžu říc o co jde ." řekne Tsunade
,,Proč jde s námi Anbu to nezvládnem sami ?" zeptá se Naruto.
,,Jde sváma protože jí budete potřebovat ."okřikne ho Shizune.
,,Děkuji . Vaše misi bude dopravit tento vzácný svitek do Suny . " objasný Tsunade a podá svitek Kakashimu .
,,To bych zvládl sám ." vykřikne Naruto.
,,To my víme Naruto , ale tento svitek bude chtít jak Orochimaru tak Akatsuki a také nová organizace o který nic nevíme proto jde sváma Anbu . A teď běžte ." rozkáže Tsunade .
Všichni kývnou na souhlas .
,,Tak za hodinu u brány " řekl Kakashi a zmizel . Naruto se vydal za Hinátou . Saske se koukal po Anbu .
,,Co je ?" zeptám se ho protže jeho pohled mi je nepříjemný
,,Jak se jmenuješ ?"
,,Proč tě to zajímá ?" zeptám se a podívám se mu do očí .
,,Jen tak ."
,,Jen tak se nikdo neptá ."
,,Dobře . Neznáš náhodou Sakuro Haruno ?" v jeho očí se objeví slané kapky .
,,Proč ?"
,,Potřeboval bych sní mluvit nebo aspoň aby jsi jí předala ten to dopis je to pro mě dost důležité ." sáhne do kapsy a podá jí dopis .
,, Pokusím se , ale pokuď vím tak s nikým z Konohy nechce být v kontatku ."
,,To vím pokoušel jsem se jí psát , ale každý dopis , který jí pošlu se mi vrátí , ale když ho předáš ty možná si ho přečte a pochopí spoutu věcí ." strčí mi dopis do ruky a odchází .Stále stojím omámená a pozoruji jeho zdalujicí se záda .

V ruce sevřu pevněji dopis . Pak se vydám k bráně . Sednu si na strom a protože má čas rozhodnu se přečíst si ten dopis . Roztrhám obálku a začnu číst :

Milá Sakuro
Vím , že jsem ti hodně ublížil . Vlastně můžu za to , že jsi opustila vesnici a přidala se k Anbu . To ti nemůžu mít za zlí. A rozumím ti . Taky bych něchtěl žít vedle člověka , který by mi ublížil tak jako já tobě . Chtěl bych vrátit čas . Už vím , že bych se zachoval jinak . To co jsem ti řekl před tvým odchodem mě moc mrzí . Nechtěl jsem aby to tak vyznělo jak to vyznělo . Nechtěl jsem tě stratit . Jenže jsem se zachoval jako naprostý idiot a tak jsem tě staratil . Měl jsem tě pochopit jenže já myslel jen na sebe . Nechápal jsem jak se citíš ani jsem nevěděl jak na tom doopravdy jsi . Vždy jsi vystupovala sevědomě a klidně . Nikdo na tobě nepoznal , že jsi na dně . Od Hináty jsem se dozvěděl , že jsi měla hodně velký deprese prý jsi se pokusila zabít . Ptám se proč jsi nepřišla za mnou ? Proč jsi to celou dobu tajila a nikomu nic neřekla do konce ani Narutovi . Já vím , že jsem udělal chybu s Karin , ale pak jsem si myslel , že to dítě , který jsi čekala by nás mohlo dát zase dohromady a obnovit naší lásku .
Vím , že ty už v naší lásku nevěříš , ale já ano . Pořád a stále tě miluji . Jen potřebuji aby jsi to uvědomila . Já nechci a ani nemůžu žít bez tebe . Také vím , že se k tobě donesli řeči o mě a Karin . Buhužel jsou pravdivé . Stačí mi jen krátký dopis z kterého bych poznal , že mě máš stále ráda a já vím , že stále máš . Je to pro mě těžký , ale můj vztah s Narutem je na bodu mrazu .
Nenavídí mě za to , že jsem tě vyhnal z vesnice . Vlastně mě nikdo nemá rád . Jsem ve vesnici jen kvůli tobě . Stále čekám až se uklidníš a zaklepeš na moje dveře a řekneš : ,, Miluji tě ." pak budu nejšťastnější člověk pod sluncem . Ale to se nidky nestane . Snažím se stále dostat do Anbu a přivést tě zpátky , ale Tsunade mi v tom brání . Sakuro jsi moje jidiná láska . Jsi láska mého života a to znamená , že o tebe budu bojovat do posledýho dechu .
Miluji tě a doufám , že i ty mě miluješ
Posílám pusu tvůj milujicí Saske .

Dopis jsem si přečetla ještě dvakrát . Nevěřila jsem svým očim . On mně stále miluje , ale ten den kdy jsem odešla do Anbu to tak nevypadalo . Srdce mi bylo napoplach . Tělo mi zaplavil divný pocit . Chtěla jsem ho obejmou a políbit a zůstat u něj , ale nešlo to ublížil mi a to hodně . Potlačila jsem slzy .A
,,Hej hodláš tam sedět hodně dlouho ? " zeptal se Saske.
,,Promin ." křiknu složím dopis a schovám si ho do kapsy pak seskočím z místa kde jsem seděla . Hlavou kývnu na pozdrav Kakashimu a ostatním . Vyslechnu si formaci . A pak se všichny vydáváme na cestu .

Líbej mně 20

5. března 2017 v 12:31 | Hinako |  Líbej měNevěděla co se děje . Bála se koho uvidí . Nechtěla aby Naruto ,Saske měli nijaké problémi jen kvůli jejímu rozhodnutí. Až teď si uvěděmoli ,že jedna moc unáhleně . Chtěla je ochránit ,ale sama věděla ,že jim tím ublíží . Měla dost času aby nad tým přemíšlela . Pomalu jí docházelo to co její srdce vědělo dávno . Udělal chybu . Chybu , kterou nebude moci napravit. Kroky se začali přibližovat k její cele . Rychle se položila na postel a dělal ,že spí . Zneznámeho se vyklubal Kabuto.
,,Vím že nespíš ." prolomil ticho . Sakura mu neodpověděla.
,,Přinesl jsem ti návrh od Orochimara. " dodal . Sakura na něj otočila své oči .
,,Koukám ,že tě to docela zajímá." usmál se .
,,Co bych pro Orochimara měla dělat ?"
,,Tak to řekne sám Orochimaru ,ale teď je jen otázka zda chceš odejít nebo zůstat zde kde tě čeká jen smrt." podíval se ke dveřím vedoucí do veznice. ,,Rozhoduj se rychle za chvylku zde budou další Anbu ."
,,Smrt mi bude milejší než ten slyzký had. " odpovděla Sakura.
,,Hm a já doufal ,že jsi dostala rozum ." usmál se . Gestem ruky přivolal svého společníka . Ten přiběhl dal ruce na mříže a ty během chyvlky byly vyrváni . S drnčením mříže dopadli na zem . Kabuto došel k překvapené Sakuře . Praštil ji do zatilku a ta odlela. Pak s ní náručí zmizel.


,,Hokage-sama ." křičel jeden Anbu ,který byl vyslán za Tsunade .
,,Co se dejě snad nehoří ." zeptala se Tsunade ,která byla na odchodu .
,,Hokage-sama Anbu akademie byla přepadena ."
,,Cože kdy ?"
,,Před pár minutama ."
,,Proč ?"
,,Nejpíše jde o nějakýho vězně co tam máme ."
,,Sakura Haruno je v pořádku ?"
,,To nevím . Ani nevím že by u nás zase byla naše veliteka . "
,,To je jedno hned jak budete něco vědět dejte mi vědět ." rozkázala . Anbu se na ni podíval a pak zmizel . Tsunade se vidala do nemocnice . Doufala ,že se její tušení nevyplní . Jinak by to bylo pro Sakuru dost zlé a pro ni taky.

,,Itachi kam mochli Sakuro zavřít ?" vyptával se Naruto Itachiho když se konečně vrátil domu . Saske mu sdělil vše co se odehrálo .
,,Myslím že do Anbu ." odpověděl Itachi .
,,Proč do Anbu . " vložil se do toho Saske .
,,Protže než odešla byla Anbu velitelka ."
,,Cože !!" vykřikli oba .
,,Vy jste to nevěděli ?"
,,Ne !" ozvalo se duo .
,,Tak to teď víte." řekl Itachi . Podíval se z okna . Nadechoval se chladného vzduchu . Saske chtěl něco říc ,ale byl vyrušen příchodem Shizume ¨.
,,Co se děje ? " zeptal se Naruto.
,,Tsunade si vás žádá ."odpověděla zadíchaně a pak zmizela v oblaku kouře . Všichny tři se na sebe povdívali a pak zmizeli . Objevili se v kanceláři Tsunade . Kde bylo několik anbu .
Všichny se podívali na nově příchozí .
,,To jsem ráda ,že jste přišli tak rychle ." poděkovala Tsunade
,,Co se děje ? " zeptal se Naruto.
,,Jde o Sakuru ." zeptal se Saske .
,,Ano jde ." odpověděl jeden Anbu .
,,Sakura dnes v noci byla unesena z věznice Anbu ." dodal druhý Anbu .
,,Unesená ?" zeptalo se trio.
,,Ano . A proto jsem vás dala zavolat . Potřebuji aby jste ji našli a za každou cenu přivedli do vesnice . To je vše ." rozkázala Tsunade . Všichny kývli hlavou na souhlas .
,,Za hodinu u brány ." rozkázal jeden Anbu. Pak všichny zmizeli .