Leden 2013

Ad Astera Per Aspera 7

13. ledna 2013 v 18:25 | Hinako |  Ad Astera Per Aspera

Celé tělo mě bolelo . Všude jsme měla škrábence . Stále jsem slyšela křik , smích a pláč . Dveře se otevřeli a do místnosti pronikl proužek světla . Vešel nějaký muž s maskou přes obličej . Byl vysoký a svalnatý a hlavně v náručí nesl Nanao . Položil jí na zem připoutal jí a nechal jí být . Podíval se po mně . Jen se usmál a zse odešel . Nanao tiše plakala . Pomalu jsem stala což mi dělalo trocho bréblémi ,ale nakonec jsem malými kroučky došla k Nanao a objala jí . Cítila jsem vůni její krve .
,,To bude dobrý ." šeptala jsem jí do ucha .
,,Ne nebude ." řekla a rozbrečela se ještě víc .
,,Nanao neboj Sai a ostatní něco vymyslí . Přece nás tu nenechají umřít ne ." vykřikla jsem .
,,To asi ne ,ale co oni zmůžou jsou sami proti přesile nic stím nenadělají a ty by jsi se měla smířit se smrtí ,která nás čeká." řekla šeptem Nanao.
,,Takhle nemluv oni nás zachrání !" vykřikla jsem a z očí mi začli téc mokré kapky .
,,A jak jim chceš dát vědět kde jsme ?" zvýšila hlas .
,,Nevím !" vykřikla jsem po ní a pak jsem v prudce stala a odešla . V cele pak zvládlo tisnivé ticho .

Suna:
,,Naruto musíme něco udělat !" Křičela Hináta na Narata.
,,No tak Hin uklidni se ." okřikla Hin Temari .
,,Jak se mám uklidnit , když unesli naši vůdkini a my vůbec nevíme kam jí odvezli ! Nevíme ani jest-li je naživu nebo
mrtvá !" vykřikla Hin a pěstí bouchla do zdi kde zůstala díra .
,,Není mrtvá !" řekl hrubý hlas Itachiho .
,,Co ty o tom můžeš vědět ?" dotázal se Saske .
,,Víc než ty nebo tady ti vlci ." odsekl Itachi a postavil se .
,, Počkej jak vlci ?" dotázal se Saske a s otazníkem v očí se podíval po Narutovi .
,,Víš on má pravdu všichni kdo jsou tady v místnosti teda kromně tebe a Itachiho jsme vlci ." řekl klidně Shikamaru aniž by se obtěžoval podívat se Saskemu do očí .
,,Jak vlci ?" dotázal se Saske .
,,Prostě se dokážeme změnit ve vlka ." odpověděla Hin .
,,To nejde ne ." vykřikl Saske .
,,Jde." odpověděl Neji . Před Saskem stál hnědý vlk .
Saske na to koukal jako z jara . Když mu došlo to co viděl vyděšeně začal couvat . Neji se vrátil do své podoby .
,,Tak už nám věříš ." dotázala se Temari . Jen pokýval hlavou na slouhlas .
,, Měl bych vám něco důležitého říc ." ozval se Itachi . Všechni oči se na něj upřeli .
,,Já nejsem člověk ." řekl .
,,Snad nejsi taky vlk ?" zeptal se Saske .
,,Ne já jsem něco mnohem horšího a ty jsi to stejný jako já ."
,,Itachi co jsi zač ?" dotázal se Sai .
,,Já jsem váš nepřátel ."
,,Cože ?" vykřikl Kiba .
,, Já jsem totiž upír ." dodal Itachi .
,,Cože ?" dotázal se Saske .
,,Víš jak jsem chodil s Konan ?" řekl Itachi a otočil se na Saskeho.
,,Jo to jsem byl hodně malý ." odpověděl Saske.
,,Konan byla upírka a když tekrát na nás zaútočili . Byl jsem s ní ve svím pokoji . Když jsem slyšeli boj rychle jsem se vydal svoji rodině pomoc poprosil jsem Konan aby tebe zachránila . Ona tě odnesla pryč z domu ke stríčkovi Asumovi . Pak se vrátila ,ale já jsem byl vážně zranění . A tak mi dala svoji krev jenže ta mi už nedokázala zachránit život . Nakonec jsem umřel s její krví v tělě . Za pár dní jsem se probral u Konan doma . Vysvětlila mi ,že se jsem upír ,ale že to nechtěla . Nepočítala stím ,že bylo moc pozdě na moji zachranu . Vysvětli mi všechno ohledně upírů . Pak jsem Konan poprisl jest-li by ti nevymazala pamět . Udělala to . Akorát ti nalhala ,že rodiče zemřeli při autonehodě . A já jsem sváma žil dokavaď to šlo . Víš stříček Asmuma je lovec upířů a vlkodlaků . Takže když na to přišel ,že já jsem upír musel jsem utéc a schvávat se ,ale přitom jsem tě chrátnil a hlídal . Nemochl jsem si pomoc . A pak jednoho dne jsi se porval a málem jsi zemřel . Nechtěl jsem aby jsi umřel tak jsem ti dal svoji krev . Promin Saske za všechno ." odvyprávěl skrácenou verzi svého příběhu jak se z něj stal upír.
,,Tak on je taky upír ?" dotázal se Shino.
,,Ano ,ale ještě se to u něj neprojevilo . Konan počítá ,že tak do dvou let se z něj stane upír do té doby bude člověk ,ale bude pocitovat čím dál větší chuť na krev a budou mu růst špičáky . Je to trochu horší promněna na úpíra ,ale u nikterých lidí to funguje a u nikterých ne ." Vysvětlil Itachi .
,,Tak to jo . A můžeme se vrátit k původnímu tématu ? " zeptal se Garra
,,Jasně ." odpověděli všichni.
,,Takže je vám jasný ,že sami nic nezmůžeme ? " zeptal se Sai .
,,Jo ,ale stejně musíme něco podniknout přeci je nenecháma umřít ne ." vložila se do hovoru Ina
,,To máš pravdu ,ale prvně by jsme měli zjistit kde jsou vězněni jak to tam vypadá a najít nějaký spojence ." ozvala se TenTen .
,,Takže si rozdělíme ." zeptal se Kiba.
,,To není špatný nápad ." Přidala se Temari
,,Dobře . Itachi a Saske se vydají hledat nějaký spojence . Shikamaru vymyslí nijaký plány . A mi ostatní budeme pátrat kam je odvezli . Pak až budem mít dostatek informací a spojence tak se vymyslí další plán jak postupovat . Všem je jasný co po nich budu chtít . Naruto a Kiba budou pátrat po dalších skupinách vlkodlaků ,který by se snámi postavili proti Orochimarovi ." rozkázal Sai . Všichni kývli na souhlas a pak se vydlali za svýma povinostmi .


Vězení :
Nevím kolik dnů jsme stárvila zavřená v temné cele s Nanao . Nevím ani jaký den je . Jen každý den slyšíme pláč a nařákání . Už si nepamatuji kolikrát jsem už byla mučena stíny . Nanao pomalu začala bláznit . Orochimaru jí nikolikrát znásilnil nebo alespoň nijak mučil . Chudák Nanao ani nevěděla kde je . Většinu dne byla mimi a když nebyla mimo tak brečela a prosila abych jí zabila . Jenže jak jsem jí mochala zabít . Nemochla jsem se proměnit ve vlka abych jí aspoň mochla chránit . Dokonce i mně se Orochimaru pokusil znásilnit . Ale já se bránila tak silně ,že mně jen surově zmálil a pak přehodil stímů . Tsunade a mámu jsem od tý doby co jsem tady zvařená neviděla . Bylo to hrozný .
Dveře se otevřeli a vnich se objevil můj otec . Odemkl mi pouta na zem položil sklenici s vodou a vedle ní kousek
chleba . Hned jsem se vrchla po vodě a chlebu ,ale otec mně hrubě chytil za vlasy .
,,To není pro tebe ." řekl a usmál se . Pak mi spoutal ruce za zády . Zvedl ze zemně . Vytáhl mně před celelu . Před celou bylo šero ,ale i všeru jsem poznala jak muž s maskou přes obličej znásilňuje mojí mámu . Máma tiše plakala .
,,Mami ." vykřikla jsem a tým jsem si vysloužila pohled mladíka a mojí mamky .
,,Sakuro." pošemtala . Chtěla jsem se za ní rozeběhnout ,ale otec mně k sobě přitáhl .
,,Ale copak Sakuro ? " zeptal se mně . Otočila jsem se na něj se slzama v očí .
,,Sakuro jsi jidiná ,která si tím neprošla ." řekl otec a začal mně hladit pod tričkem teda jes-li se tomu dalo říkat tričko byl to jen cár látky , kterou jsem měla zakrátá prsa . Začal mi líbat krk a rukama mi mačkal prsa . Bránila jsem se .
,,Nebraň se ." okřikl mně . Mama na mě koukala . Otec se usmál .
,,Neboj se já to nebudu ." řekl slizce otec a pak mně otočil a táhl pryč .
,,Mami ! " začala jsem křičet z plných plic . Máma se snažila vykřiknou moje jméno ,ale místo mého jména jsem slyšela bolestný křik . Muž ktrý jí znásilnoval já uhodil a začal jí škrtit . Z očí se mi spustili slzy . Otec se usmál a táhl mně dál . Celou dobu než jsme zašli za roch jsem koukala na muže jak moji mámu škrtí . Bylo mi zle . Otec mně odvedl do nějaký místnosti ,kde jsem nebyla . Převzala si mně nijaký pichatá žena . Usmála se . Sundla mi zbytky oblečení . Ukázala na
vanu . Vlezla jsem si tam . Pak mi ta žena začla mít . Umyla mi hlavu a celý tělo . Pak mi usušila vlasy a dala mi nějakou košilku . Pak mně trochu nalíčila . Přivázala mně k židli a pak odešla . Za chvýli se ve dveří objevil mladík se strříbrními vlasy a brílemi na očích .
,,Už je připravená má být dárek pro Orochimara ." zeptal se mladík .
,,Jsitě . Už jí můžete odvést Kabotu ." řekla žena a odvázala mně . Mladák mi nasadil puta na ruce a vzal mně do náručí .
,,Je tak nádherná." vydechl Kabuto .
,,Je pan Orochimaru bude mít radost ." dodala žena .
,,To bude mít a až s ní skončí bude má a nakoce bude i tvoje ." dodal Kabuto a políbil mně do vlasů.
,,Už se nemůžu dočkat ." dodala žena .
Kabuto se na ní usmál a pak v náručí semnou odešel . Šel temnou chodbou ,kterou osvětlovalo jen pár loučí po věšeních po zdech v pravidelných odstupech . Došli jsme na konec chodby . Kabuto kopnul do dveří a dveře se bez problémů
otevřeli . Místnost byla vylká a prostorná . Nazdech byly obrazy . Na stole svítilo pár svíček . Kabuto mně donesl k posteli položil mně na ní . Odepnul pouta a ruce mi roztáhl a připoutal k pelesti postele . Snažila jsem se kopat a bránit ,ale bylo mi to houby platný . Také nohy mi roztáhl a připoutal ke konci postele . Teď jsem lěžela připoutaná k posteli a nemochla jsem se hnout. Z očí se mi spustili slzy .
,,Jsi krásná ." řekl a sedl si na kraj postele a začal nmě hladit po imtimných místech . V očí jsem mu viděla touhu po mém tělě .
,,Kabuto vypadni ta je pro Orochimara." okřikla ho dívka s červenýma vlasama . Kabuto se na ní zle usmál . Vstal podíval se na mně a pak odešel . Zůstala jsem sama v pokoji .Snažila jsem se nijak dostat z těch pout ,ale nešlo to . Nakonec jsem snachu vzdala. Asi po hodině do místnosti vešla osoba . Byl to orochimaru . Měl dlouhé černé vlasy . Oči měl bílé . Na sobě měl jen župam .
,,Tak konečně jsi tu ." promluvil Orochimaru . Jeho hlas byl chladný a slizký . Prohlídl si mně svýma bílíma očima usmál se a u pusi se mu dudělala slina .
,,Hm jsi ještě pana ? " dotázal se mně . Jen jsem na něj vyvalila oči .
,,Takže jsi ." odpověděl si sám a začal si sundavat župan .
,,Doufám ,že budeš lepší než ta Nanao ." řekl když si lehal ke mně do postele . Začala jsem se zmítat . Na to mi přilítla facka . Orochimaru se jen slizce usmál a začal mně líbat na ústa . Kousla jsem ho ,ale to jeho touhu po mém tělě ještě zvětšilo . Najednou mi hrubě roztrhl košilku . Usmál se a začal mi hladit prsa a přirtom mi líbal krk . Snažila jsem se jsem se ho kousnout nebo a spoň schodit ze sebe ,ale čím víc jsem se bránila tím byl hrubčí . Začala jsem křičet . Ale umlčel mně tím ,že mně začal líbat . Když mně líbal a surově mi mačkal prsa jsem ucítala jak mi do mího klína strká ruce . Snažiala jsem se mít nohy co nejblíž u sebe ,ale byla jsem spoutaná takže to moc dobře nešlo .
,,Nebraň se ." přkázal . Jeho hlas na mně zapůsobil ,že jsem se začala ještě víc bránit a jak jsem se bránila jsem se na tiskla břicho k jeho . On toho využil a bez sebemenší nežnosti do mně pronikl . Vykřikla jsem bolestí . Křičela jsem celou dobu . On se jen smál . Užíval si moji bolest . S každým přírazem do mně pronikal hloub . Všechno mně bolelo . Nikdy jsem necítila větši bolest . Když konečně dospěl k vrcholu a já ho už necitila v sobě ulevilo se mi . Jen se usmál . Vstal oblíkl se a odešel . Když jsem osaměla mochla jsem se prohlídnout. Všede na prostiradlu byla krev . Na rukách a krku jsem měla modřiny . Znova se otevřeli dveře a nich stál Kabuto s tou dívkou s červeníma vlasama . Kabuto se jen usmál .
,,Karin prvně si to užij ty a pak já ." řekl Kabuto . Karin se dlouho nenechala pobízet . Svákla se a začla mně líbat . Když si užila Karin na stoupil Kabuto . Bylo snad ještě horší než s Orochimarem . Všechno mně bolelelo dokonce Kabuto do mně vyvrcholil .
Karin se jen usmála a přidala se zese ke kabutovi . Ten se jen usmál a uvítal jí . Byla jsem všoku protže Kabuto začal líbat Karin . Nakonec jsem se musela dávat jak si to ti dva rozdávají . Když se kabuto blížil k vrcholu vystoupil s karin a mně donutil spolikat jeho sperma . Myslela jsem si ,že se pozvracím . Nakocek potom odešli . Nakonec přišla ta žena co mně mila . Uvolnila mi pouta . Dala mi novou košila pak mi uvolnila i nohy . Pohomla mi se postavit na nohy pak mi zase spoutala ruce a odvedla s místnosti. Za dveřma stál můj otec . Převzal si mně od té ženi a zase mně odváděl do mého vězení .
,,Tak co Sakuro užila jsi to ?" zeptal se . Jen jsem se na něj podívala se slzama v očí .
,,Neboj není poprvé ani na posled ." řekl otec . Pak mně mlčky vedl spátky do mé celi . Všede vládl klid a ticho .
Otevřel mou celu a hned mně hodil na tvrdou zem . Připoutal mi ruce k okovům dal mi trochu vody a pak odešel s úsměvem na rtech .
Nanao ležela na zemi a spala . Tiše jsem brečela . Nanao otevřela svoje kukadla podívala se po mně a pak ke mně
přišla .
,,Co se stalo ? " zeptala se .
,,Oni mně znásilnili." vykřikla jsem .
,,To je mi líto . Jen doufám ,že jsi nebila panna ." dodala pak mně obajala.
,,Já jsem bala panna." pošptala jsem jí .
,,Neboj to bude dobrý ."
,,Nebude ."
,,Oni nás zachrání." slišela jsem jí než jsem odlela .

Sorry ,že to tak dlouho trvalo ! Doufám ,že se vám ten to díl libil !

Magická škola

9. ledna 2013 v 13:05 | HinakoVšechno začlo , když jsme se s rodinou přestěhovali z Anglie do Japonska . Do města jménem Konoha . Od mámi jsem se dozvěděl , že jsem se zde narodil . Táta zde dostal lepší práci . Nikdo nic nenamítal . Tak jsem se v půlce prázdnin ocitl na neznámém místě a mezi neznámími lidmi . Otec nám koupil nějakou vilu v bohaté čtvrti . Lidé nám moc nevěnovali pozornot . Po týdnu kdy jsem se konečně pořádně zabydlel a rozloučil se s přáteli s Anglie jsem se vydal na průzkum města . Lidé chodili sem tam . Nikdo ničemu pořádně nevěnoval pozornost .
,,Naruto !! " ozvalo se mi za zády . Leknutí jsem nad skoskočil .
,,Ty pitomče ! " ozval se znovu hlas . Otočím se za hlasem a spatřím dívku s růžovými vlasy jak škrtí blonďáka .
,,Musíš vždycky všechno zkazit ! " křičela na něj a třásla sním .
,,Sakuro on za to nemůže ." ozval se dívčí hlásek . Z poza stromu vyšla štíhlá dívka s modrýma až fialovými vlasama dlouhýma až pod zadek . Růžovláska se na ní podívala a pustila bloňdáka . Ten hned začal lapat po dechu . Zle se na něj podívala a pak zmizela v davu . Přišel jsem ke klečícímu mladíkovi .
,, Jsi pořádku ? " dotázal jsem se ho . Otočil na mě hlavu . Jeho oči byly poměňkově modré . Na tvářích měl tři škrábance na každé staraně takže to vypadalo , že má vousky . Mile se usmál .
,, Jsem ." odpověděl postavyl se oprášil si oblešení . Usmál se na modrovlásku a zmizel . Modrovláska se jen usmála a také se odebrala k odchodu . Pozoroval jsem jak mi mizí z dohledu . Potkal jsem ještě pár lidí v mém věku , ale nikdo mi nevěnoval pozornost .
Večer jsem se vrátil domů . Můj otec seděl za stolem a něco řešil s Itachim . Políbil jsem mamu na tvář a chtěl jsem jít do svého pokoje , ale zaslechl jsem pro moje uši dost zajímavý rozovor .
,, Tati kam nás chceš přihlásit na školu ? " dotázal se můj starší bratr.
,,Itachi nevím jsou tu dobrý školi . " odpověděl mu otec a napil se kafe .
,,Tati no tak víš , že Saske nemůže chodit jen od obyčejný školy ."
,,Hm máš pravdu , ale snad se mu zde líbí ."
,,Neřekl bych , že je nadčenej . "
,,Itachi no tak . Já si sním nevím rady ."
,,To nikdo ." odpoví mamka .
,,Miláčku co myslýš o těch školách ? " zeptal se táta .
,,Miláčku víš , že když se tam Saskemu nebude líbit tak ti začne dělat zle on není jako Itachi . "
,,Já vím , ale kam ho dát ." povzdechne si táta .
,,Já vím co zkusit ty tři soukromé školy ? " dotázala se máma a odešla .
,,To není špatný nápad . " vykřikl Itachi .
,,A ty sním tam budeš chodit ? "
,,Jasně když se mi tam bude líbit ."
,,Dobře tak já do těch škol napíši a domluvím termím na pohovor ." řekl otec . Itachi vstal a odházel do kuchyně . Zůstal jsem chvýli stát jako solný sloup . Pak jsem se odebral do svého pokoje . Zapnul jsem počítač a začal jsem si psát s kamarádama s Anglie .

,,Zlatíčko večeře ." křikčela mamka z kuchyně . Otáveně jsem se podívala na hodiny bylo teprve osum hodin . Rozloučil jsem se s lidma a odešel jsem do jídelny . Jídelna byla dost velká . Byla světle modře vymalovaná . Pár fotek Itachiho a mě na zdi . Stůl byl velký z dubového dřeva . Okolo bylo 8 židlí . Máma přinesla jídlo . Všichni jsme se pustili do jídla .
,,Tak už jsem volal do těch škol . " pověděl otec .
,,Jo a jak to dopadlo ? " zeptala se mamka .
,, Dobře zítra máte pohovor na škole Twista . " oznámil otec .
,,To šlo dost rychle . " podtkl Itachi .
,,Jo a máte tam být v devěť takže tam svámi půjdu ."
,,Ale tati nejsme malí děti ." ohradím se .
,,Občas pochybuji Saske ." ozvala se mamka .
,,Co všichni proti mě máte ? "
,,Nic ." odpoví na ráz . Otráveně se zvednu a vydám se do svého pokoje . Zalehnu na postel a snažím se přemíšlet . Ani nevím v kolik jsem usnul . Ráno mě probudili slunečný paprsky . Protáhl jsme se a vydal jsem se do koupelny . Udělala jsem ze sebe člověka . Oblíkl jsem si černé tílko . Přes to jsem si vzal bílou mikinu . Oblíkl jsem si černé klahoty a černé boty . Na krk jsem si nasadil řetízek se znakem mí rodiny . Takto oblečení jsem došel do jídelny . Ze stolu jsem si vzal housku a sedl jsem si k televizi . Nic tam nedávali . Kolem osmé se dole objevil Itachi . Na rtech měl pobavyní výraz . Nevěnoval mi pozornost jen si nalil kafe a zase zmizel ve svém pokoji . Kolem půl deváté jsme vyrazili na pohovor . Jak s otce vypadlo čekali nás rovnou tři pohovory .

Otráveně jsem sledoval své okolí . Zastavyli jsme před velkou branou . Otec vystoupil takže jsem ho neochotně napodobil.
,,Nemochl by ses tvářit trochu víc normálně ? "pokáral mě otec . Jen jsem kývl a následoval jsem nějakýho muže do kanceláře ředitele . Kanceřál ředitele nebyla nic moc jen malá místnot . Uprostřed byl jen stůl a pár židlí . Nic víc nic míň .
,, To má být soukromá škola ? " dotázal jsem se . Nikdo mi neodpověděl .
No nic sedl jsem si na jednu z volných židlých . Itachi s otcem mě napodobili . Do místnosti vešel vysoký hudebný pán se zeleníma očima . Jen se na nás podíval .
,,Tak vás vítám ." pozdravil nás a pak si sedl na proti nás .
,,Tak vy určitě budete Uchihovi ." dotázal se jako by se chtěl ujistit .
,,Jistě ." odpověděl otec.
,,Jsem rád , že jste projevili zájem studovat na mé škole . " oznámil nám .
,,My nejsme zatím rozhodnutí zda v žáří nastoupíme ." řeknu na rovinu .
,,Aha to nevadí . Naše škola je výborná . Nabízíme spoustu volný aktivit a spoustu volitelných předmětu . Naši studenti se dostávají na nejlepší školi v celém Japonsku ." vychloubal se ředitel .
,,To jsme si přečetli na internetu ." řeknu chladně .
,,Jisntě . Prominte já jsem se nepředstavil . Jmenu ji se Orochimaru a teď bych vás poprosil jest-li by jste nešli na malou porohlídku školy ? " dotázal se Orochimaru .
,,Prominte ,ale dneska ne . " vysloví otec .
,,Dobře rozumím máte ještě nikde jinde pohovor ."
,,Ano ." odpoví Itachi a už odhází pryč . Následuji ho . Otec se ještě rozloučí s Orochimarem a pak nás následuje .
,,No teda ." řeknu když na sedám do auta . Otec se na mě zle ohlídne a Itachi se chladně ušklíbne . Jdene na druhý konec města . Dorazíme k nádherné bráně . Byla ze dřeva . Byla nádherná . Museli jsem auto nechat na školním parkovišti kde to bylo skoro samý drahý auto .

Jak mile bylo auto zaparkované a my vystoupili a nás se ujala mladá slečna . Měla krátké černé vlasy . Černé oči . Postavu měla menší . Na sobě měla černé kimono a v náručí růžové prase .
,,Dobrý den vy musíte být ti co k nám mají dnes přijít na pohovor ? " dotázala se a mile se na nás usmála .
,,Omlouváme se , že to je tak narychlo . Tak já budu dneska vaše průvodce pouze po areláu školi do učeben vás nemůžu žít , protže zde probíhá letní škola . Mé jméno je Shizume a jsem zástupce ředitelky ." oznámí nám a pak vejde velkýma vratama do areálu školy .

Nikdy jsme v životě neviděl školu na cházet na tak nádherným místě . Všede byl pečlivě upravený trávník . Cesty byly upravené . Nikde ani smítko . Všede se kolem nás byly budovy z kamene . Vypadalo to tu jako na zámku . Jen tak jsme se procházeli kampusem . Všechno bylo dokonalý . Sem tam se objevila nějaká ta fontána .
,,Tak zde se nahází jídelna , společenská místnot , knihovna . " ukazovala Shizume na jednotlivé budovy . Vedla nás dál po kampusu . Prošli jsme kolem kolejí , které zde byli kvůly zachraničním studentů . Minuli jsme sportovný halu a budovy kde probíhalo letní vyučovaní . Došli jsme až k velkýmu krytému bazenu a hřišti . Na hřišti bylo spousta studentů . Pár jich běhalo . Kluci hráli fotbal a holky baskedbal . Mezi všema cvičicíma studentama jsem zahlédl tu modrovlásku s růžovláskou . Mezi nima pobýhal nějaký maník a křičel na ně ať používají sílu mladí .

,,Prosím následujteme ." oznámila Shizume nám když otevřela dřevěné dveře do jedné místnosti . Následovali jsme Shizume po točivých schodech do páteho patra . Zaklepala na dveře s nápisem ředitelna . Po vyzvání vešla . A nás nechala na chodbě stát . Rozlídl jsem . Na zdech byly fotky snad všech ředitelů té to školy . Různé vyznamení , kterých škola dosáhla . Otec se podadil na židli , která stála pod oknem .
,,Něco tak úžasného jsme nikdy neviděl ! Můžem si tu školu dovolit ? " dotáži se a podívám se
oknem . Mám nádherný výhled . Za měřím svůj zrak na cvicicí skupinku lidí . Zase ta růžovláska mlátí to ho blonďáka a jeden černovlý maldík se jí snaží od něj odstrčit .
,,Jasně , že můžem ." ozve se hlas otce .
,,Na co tam tak koukáš ? " ozve se Itachi a namačkne se ke mně .
,,Pěkná holka ." řekne uznale a na rtech se mu objevý úsměv říkajicí ta bude moje . Nadechoval jsem se mu říc , že se tí dívky ani nedoktne , ale vyrušil mě příchod Shizune .
,,Paní ředitelka Tsunade vás očekává ." oznámí a pomalu odhází . Otec se postaví a zaťuká . Po vyzvání vyjdeme . Ve šli jsme do místo zaleté sluneční svitem . Všude byl koberec . Na stěnách vyseli další fotky a obrázky . Uprostře místnosti byl velký stůl na krerém bylo spousta papíru . Přední byl postavený bílí gauč a vedle něj dvě křesla . Za řediltelkou byla celá prosklená stěna s výchledem na celou Konohu a kus školy . V rochu byla skřín s pohárama . Vedle ní byla další skřín , ale plná papírů .

,,Prosím sedně te si nebo hodláte celou dobu stát ? A dáte si kafe , čaj nebo něco jiného ? " dotázal se ženský hlas .
,,Děkujeme nic si nedáme ." odvětí otec a sedne si do jednoho z křesel . Itachi ho napodobí .
,,A ty budeš stát ?" upře na mě svoje hnědé oči ředitelka .
Sednu si na gauč . Ředitelka odsune hromadu papírů a nám se naskytne pohled na ředitelku . Je mladá . Může jí tak být něco kolem 30 . Je blonďatá . Vlasy nosí ve dvou culíkách . Vlasy jí sahají až pod zadek . Její obličej je krásný bez jediný chybičky . A korát na čele má fialový kosočtverec . Na sobě měla šedivé tílko s černými pruhy . Tílko odhalovalo dost dobře vyvynutí hrudník . Pod prsama měla modrý pásek . Černé čistvrteční kalhoty a černé boty na podpadku . Přes židli ležel zelení plášť .
,,Jak víte jsmenu se Tsunade a jsem ředitelkou Magické školi ." prohlídne si nás .
,,Asi také musíte vědět , že jsem nikoho jen tak nepřijmeme ." pokračuje dál a postaví se .
,,To my víme ." odpoví otec .
,,Výborně . Koukala jsem na spisi vašich synů . A byla bych ráda , kdyby v září nastoupili na naši
školu ." řekne Tsunade a vydá se k oknu .
,,Víte čeká náš ještě pohovor na škole každodených úkolů ." vykřikne otec . Tsunade se na něj zle podívá nebo spíše na přiházejicí osobu .
,,Kakashi co se zase děje ? "dotáže se Tsunade šedovlaseho muže s maskou přes obličej .
,,Tsunade potřebovali by vás na ošetřovně zase je tam Naruto Uzumaki ." odpoví Kakashi a zmízí .
,,Hm ." odfrkne si Tsunade .
,,Prosím zvažte to jinou možnost nebudete mít ." řekla a sáhla po plášťi .
,,Tati řekni , že sem budem chodit ." zaprosil jsem .
,,Dobře od září sem nastoupíte ." řekl otec .
,,Děláte dobře pane Uchiho . " potřesi s tátou rukou . ,,Shizume ! "křikne Tsunade . Do místosti padne Shizume .
,,Prosím vyřid s panem Uchihou nezbytné věci aby jeho synové mochli v žáří nastoupit a dej jim rovnou rozrch a zavolej mi Sakuro Haruno do ředitelny . Jinak teď budu na ošetřovně ." ukončí svůj monolog Tsunade a rázným krokem odejde .

Z chodby slyšíme jen klapání jejích podpadků . Shizume nám dá papíry . Otec ještě pár papírů podepsal . Pak řekla , že se prvního září máme hlásit u ní nebo u Tsunade . Pak nás propustila a vydlala se pro tu dívku . My jsme opouštěli kampus . Cesta domů byla dost tichá . Doma jsem si zalezl do svého pokoje pustil hudbu a psal jsem si se svými kamarády .Co jinýho mi zbývalo když jsem zde nikoho neznal .