Srpen 2012D-Gray-Man díly cz

20. srpna 2012 v 14:00 | Hinako
Ahoj rozhodla jsem se zvěřejnit další svoje oblíbené anime G-Gray-Man . Vím ,že většina z vás ho bude znát ,ale mě se toto anime moc líbí . Jo díly budu přidávat postupně .

6 díl
7díl
8 díl
9 díl
10 díl

Ad Astera Per Aspera 6

12. srpna 2012 v 15:58 | Hinako |  Ad Astera Per Aspera

Prolítnu lesem jako neřízená střela . Vyběhla jsem z lesa kousek od svého domu . Vrátila jsem se do lidcké podoby . Vydala jsem se z bušícím srdem domů . Nevnímala jsem okolí . Asi moje největší chyba . Ale kdo mochl tušit , že Garra přitáhne celou smečku .
,,Sakuro !" zavoala Lis . Otočila jsem se na ní . To co jsem viděla mi vyrazilo dech . Za ní stála Temari , Hin a Ino . Všichni tři na mě koukaly jako bych spadla z Marzu .
,,Sakuro chtěla bych ti představit Kankurovo sestru Temari a její kámošky. Není super , že je vzala sebou ? " zvlatla Lis .
,,Promin Lis , ale já fak musím ."
,,Počkej do práce ? " zeptala se Lis sklamaně .
,,Ne domů mám volno ."
,,Tak proč nejdeš s náma určitě by se ti líbili kluci , který Garra přivezl ."
,,Díky Lis , ale já fak musím ." odseknu a vydám se k neblížšímu domu .
,,Počkej mi tě doprovodíme ." ozve se hlas Hináty.
Otočím se na ní s chladem v očí .
,,Nechci ." odseknu otočím se a místo domů zamířím do prvního baru . Nevěnuji skupince dívek pozornost . Zapluji rovnou k baru . Objednám si vodku a hned jí do sebe hodím . Nikdo si ke mně sedne . Podívám se po kdo si sedl vedle mně . Byl to ten samý mladík co seděl u nás v baru .
,,Ahoj ." pozdraví mě . Přiblbě se na něj podívám .
,,Vím , že jsem se měl představit , ale kdo měl tušit , že si mě budeš pamatovat ." otočil na mě sveje černý kukadla .
,,Jasně , ale proč mě sleduješ ? " položím otázku .
,,Tak za prví já tě nesleduji a pokuď to nevíš všude po městě se potlouká tvá smečka ."
,,To vím na pár jsem narazila ."
,,Co říkáš nejsou náhodou vynalézaví ? "
,,Ne nejsou ."
,,Hele nic mi dotoho není , ale proč před nima útíkáš ? Není to kvlůli tomu mímu zpackaném únosu nebo jo ? " louskne na barmana .
,, Ne to teda ne . " odpovím a hodím do sebe dalšího panáka vodky .
,,Hele neměla bys tolik pít ." usměje se .
,,Proč jsi mě vlastně chtěl unést ? " zeptám se a kouknu po barmonovy .
,, Chtěl jsem si stebou promluvit ." odpoví .
,,Promluvit a kvůli tomu jsi mě musel unášet ? "
,,Jako by se to holká nelíbilo , když je unese krásnej kluk ." další úsměv. ,,Obsluhuje tu
nikdo ? " rozkřikl se po barmance .
,, Ne to se teda holkám nelíbí ." odseknu .
,,Hele chtěl jsem si jen promluvit , ale když tě na každým kroku hlídá tvá smečka tak to asi moc dobře nejde ."
,, Už mi konečne řekneš své jméno ? " dotáži se . Maldá barmanka nám nalije další dva panáky
vodky .
,,Jsem Itachi Uchiha ." podá mi ruku .
,,Sakura Haruno , ale to už dávno víš ." stisknu jeho nabízenou ruku .
,,Jo to znám a nebudem si tikat ? " nabídne .
,,Proč ne ."
,,Dobře takže já jsem Itachi těšímě ." usměje se .
,,Sakura taky mě těší ." úsměv mu opaltím . Podává mi jednoho panáka vodky .
,,Ahoj ." řekne a kopne do sebe panáka . Napodobím ho pak mi dá pusu na tvář i já jemu .
Nevím jak dlouho jsme v tom baru byly a jen si povídaly . Dokonce jsem Itachimu řekla o domluvením sňatku a otci . Vlastně jsem mu řekla úplně všechno . On jen poslouchal a občas řekl chápu . Fak nevím kolik bylo když jsme společně opouštěli bar . Jenže co osud nechtěl . Na cestě domů byla i moje smečka s Kankurem a Lis .
,,Itachi ! " zavolala jsem na něj když nikam zmizel .
,,Co se děje ? " zeptal se a vykoukl z poza rohu .
Jen jsem se přiblbě usmála . Itachi mi usměv opatil . Kolíbavou chůzí jsem k němu došla . Omotala jsem svoje ruce kolem jeho krku a svoje rty přitiskla na jeho . Byl trochu překvapení ale stejně mi začal polibky vracet . Bohužel kolem nás prošel Saske s Narutem a Nejim . Ostatní jsem slyšela jen z dálky . To znamenalo , že se ty tři vydaly dřív domů než ostatní . Nevím co nás prozdradilo . Byli jsme ve stínu . Nejspíš to byl můj pach . Než jsem se nadála byla jsem v náručí hnědovláska a před mnou stál Saske s Narutem . A byli pěkně naštvaný . Teda hlavně Saske . Podíval se na mě a pak na Itachiho . Itachi stál klidně nic nedělal . Jen pozoroval co se bude dít . Když jsem se zpamatovala začla jsem se bránit .
,,Neji pusť ! ." křičela jsem na Nejiho jako smyslů zbavená . Jeho objetí ze sílilo .
,,Uklidni se Sakuro !" rozkázal mi Neji a táhl mě pryč od skupinky . Jen jsem na něj varovně zavrčela . Bohužel to neměla žádný účinek . Jen mě táhl dál . Nikdo se objevil za Nejim a praštil ho do hlavy . Ten upadl do bezvědomí . Jakmile jsem zjistila , že jsem volná rozeběhla jsem se pomoc Itachimu . Zbývalo mi jen pár kroků a byla bych u Itachiho . Když jsem pocítila divnou bolest na zatilku a pak jsem jen padala a kolem mně se začla objevovat tma . Chtěla jsem křicet o pomomoc , ale nic jsem ze sebe nedokázala dostat . Než mě úplně pohltila tma podívala jsem se po Itachim . Byl stále v klidu . Před ním stál zlataví vlk . Víc si napamatuji .
Začla jsem k sobě přicházet v nějakým autě . Vedle mě seděl Dazuno a vedle něj mlčky a se slzami v očí seděla moje máma . Měla spoutané ruce . Dazuno se na mě podíval s rudíma oči a pak mě zase pohltila tma . Probrala jsem se v temné kobce . Byla jsem přivázaná okovami ke zdi . V místnosti bylo šero . Byla to malá kobka . Nic tam nebylo . Jen zem a holé stěny . Začla jsem zápasit s okovama .
,,To nepomůže ." ozval se hlas Nanao.
,,Nanao ? " dotázala jsem se dost překvapená .
,,Kdo jiný to může být , když všechni ostatní holky utekly ." odsekla chladně . Její okovy za chrastili jak si sedla na studenou zem .
,,Co se tu děje ? " dotázala jsem a stále jsem se snažila přetrchat okovy .
,,Říkám ti nic stím neudělás a navíc ti zablokovali proměnu ve vlka . Takže pokuď nejsi superman tak stím nic neuděláš ."
,,Co se to děje ? " dotáži a silně škubnu s okovamy . Bohužel jen si pořádně odřu zápěstí . Rezignovaně se posadím .
,,Víš asi jsi udělala dobře když jsi zmizela a nikomu jsi nechtěla kde jsi . To ti možná prodloužilo život o pár dní ."
,,No tak Nanao o co jde to je nějaký blbý for ne ."
,,Kéž by . " řekne smutně a po tváři jí steče pár slzy .
,,Co se stalo ? " dotáži se a snažím se k ní natáhnout .
,,Já ti to všechno řeknu ." odpověděla Nanao . Posunala se do ruhu a přitáhla si k tělu kolena . Nadechla se a začla vyprávět :
,, Všechno začlo když jsem přišla do Saiho smečky . Všichni věděli , že se ke smečce Dragon nikdy nepřidá dívka . Bohužel to nebylo , že by se dívky bály být ve smečce , ale dívky odmítaly se přidat ke smečce z důvodu Orochimaru a Dazuno . Víš , že Dazuno měl dva syny Fugaka a nějakýho Tobiho . Tobiho se přidal na jeho stranu , ale Fugaka stáhla na svoji stranu nějaká vlčice . Do konce s ní měl Fugaku dva syny . Saskeho a Itachiho . Jenže jak mile se to dozvěděl Dazuno a Orichimaru . Nařídili zabytí celé rodiny . Bohužel to oby bratři přežili . Jeden díky tomu , že se seznámil s úpírkou a ta mu dala svoji krev . Bohužel úpíří krev ho zachránila , ale nikdy se zněj nemochl stát vlkodlak . Její krev prostě přebyla geny vlka . Takže teď po světě běhá jeden úpír . A druhý syn Saske byl mimo domov . Je asi jidiný kdo může zastavit Orochimara a Dazuna , ale k naší smůle nemá v sobě gen vlkodlaka . Obou se ujal jejich dlouholetý přítel a lovec úpíru a vlkodlaků Asuma Sarutobi . Když se Asuma dozvěděl o Itachim . Pokusil se ho zabít málem se mu to povedlo nebýt tý úpírky co mu prvně zachránila život . Prostě se zase obejivala a zmizela i s Iatchim . Saske to nesl dost zle . Asuma se kvůli své práci lovce úpírů a vlkodlaků stěhoval .
Jednou se dostal až na naše územý černovlasý maldík . Byl ještě mladý a já taky tak jsme se stali kámarádi . Bohužel se měsíc na to odstěhoval a já ho už životě neviděla . Zapoměnla jsem na něj . Začla jsem žít život ve smečce . K mému údivu se ke smečce přidala další dívka TenTen . TenTen je moc hodná a nesnělá . Obě jsme se stali nejlepšími kamarády . Naše smečka se pak rozostala ještě o Shina . Všechno bylo jak mělo být než moje smečka přešla s Dazunovo velní k Orochimarovi . Já nidky nebyla mrcha , ale hodně mě změnilo Orochimarovo věčné narážky na TenTen . Chtěl jí do postele to bylo jasný . Jenže to já jako její nelepší kámaoška nemochla
dovolit . Dělala jsem všechno aby Orochimaru nechal TenTen být . Zafungovalo to a od tý doby po mně jde Orochimaru . Doposuď jsem měla štěstí , ale dneškem asi moje štěstí končí . Hodně tě změní když se tě člověk neustále dobýrá a pokouší z násilnit . Svěřila jsem se Sai a on mně od tý doby dost hlídá . Tak to je můj příběch ." domluvím Nanao . Šokovaně na ní koukám .
,,To jsem nevěděla ? " vypravím ze sebe .
,,Jak bys mochla ani TenTen o tom neví jsem ráda , že se jí povedlo utéc ."
,,Nanao co se vlastně stalo po mím odchodu ? " dotázala jsem a silně Nanao objala ona mi objetí oplatila .
,,Víš jak jsi utekla tvůj otec málem zabil tvoji mámu . Zbil jí tak , že nebyla k poznání .
Neji si toho všiml když se šel zeptat jest-li neví kde jsi . Byl na tolik v šoku že, když uviděl tvoji mamku tak zavolal Tsunade . Ta se okamžitě objevila u tebe doma . Ošetřila tvojí mamku a řekla Nejimu a ať svolá poradu . Jak se ukázalo tak otec zradil tvou smečku a přidal se na stranu Orochimara . Na poradu přišel s ním . Orochimaru nakázal ať všechni dívky chytí a odnesou k němu do sídla . Nikdo neprotestoval . Jen Sai , Kiba ,Shino a tvá smečka se mu psotavila dokonce i Tsunade se mu postavila , ale k ničemu to nebylo jen jsme získali pár minut k útěku . Maldčí dívky se schovaly kam se dalo . Nakonec Tsunade rozkázala ať všechni vlčice utečou .
Tak jsme se daly na útěk , ale k naší smůle jsme se dostali do pasti . Všude kolem nás byli lovci a střážci . Pustili jsme se do boje . Když byla šance k útěku využily jsme jí . Jenže já a tvá matka a další vlčice se při boji zranily . Tak jsme se rozdělili ti co nebyli zrané utíkaly dál a zraněné se jim snažili záskat čas . Podařilo se utéc všem holká a klukům z tvý smečky . Dokonce pomochly utéc i Sai a ostatním z mí smečky , ale mě už pomoc nedokázali . Stějně tak nedokázali pomoc ani tví mámě a Tsunade . Nevím kolik nás je zde zavřených . Povídá se , že nikteré z žen dokonce přešli k Orochimarovi . Také jsou tu muži , který nám pomáhali v útěku nebo odmítli se přidat na Orochimarovo stranu . Hrozně moc mě to mrzí Sakuro . "
brečela Nanao . Objala jsem jí a hladila ve vlasech .
,,Jak dlouho jsi tu ? "
,,Nevím asi dva dny možná mín možná víc ." odpověděla a podívala se ke dveřím.
,,Kdo jsou střázci ? "položila jsem otzku .
Nanao se nadechovala k odpovědi , ale uslyšeli jsme křik . Nanao si začla zakrívat ušit . Ozval se další křik byl plný bolesti . Dveře naší celi se otevřeli a nich stál můj otec a nějaký muž . Otec se jen usmál a vešel . Druhý muž se držel za ním a v rukou držel pochodeň . Až teď jsem se pořádně mochla pohlídnout Nanao a kobku . Fak tam nic nebylo . Podívala jsem se po Nanao , která se krčila v kouhotě a snažila se být nenapadná . Na sobě měla už jen cáry oblečení a všude po tělě měla škrábance do krve . Její zlatavé oči byly plné strachu . Otec si jí změřil od hlavy až k patě.
,,Ta už nebude kláct odpor . Odveď jí a řekni ať jí připraví pro Orochimara . " rozkázal otec mladík jen kývl vyběhl z celi a na nikoho zavolal . Za chvýli se cela objevila Karin a sní nějaký dva kluci . Jeden měl modré vlasy a zuby podobné žralokovi . Druhý měl oranžový vlasy . Účes měl podobný jako Saske . Byl o trochu vyšší než modrovlasý mladík . Ani jeden nic neřekl . Odemkli Nanao okovy . Ta se ještě víc schovala do klubíčka . Nic neříkala jen si je měřila nenávistním pochledem . Ten stima oranžovýma vlasama jí vzal do náručí a odnášel pryč . Nanao se s prosbou o pomoc obrátila na mně . Bylo mi jí líto .
,,Hm takže jsi moc dlouho na svobodě nebyla co ." dátázal se otec . Uslyšela jsem schodby jak Nanao křičí .
,,Hm ještě může křičet ." podoktl otec . Pohladil mě po trváři ucukla jsem .
,,Nemělo cenu utíkat ." řekl chladně a jeden pramen mích růžových vlasů stršil za ucho . Pak vykoukl z kobky ven . Kývl na nějakýho mladíka . Do místnosti vešel blonďatí mladík . Měl modré oči jako Naruto . Ale vlasy měl dělší než Naruto . Měl je svázané v culíku a přes jedno oko měl ofinu . Jen se usmál . Kývl na otce . Ten přišel ke mně uvolnil mi ruce z okov . Pak mě chytil za vlasy a táhl mě ven . Mladík zavřel dveře kobky . Otec mě surově dotáhl do prostřed místnosti . Byla taky z kamene . Všude se táhly dveře . Uviděla jsem mámu jak jí jeden muž drží surově za lokty . Vedle ní stála Tsunade a další v řadě byla Shizume . Pak tam bylo docle dost můžu . Překvapilo mě , že mezi nima byl i Kakashi . Otec se jen slzce usmál . Pustil mě . Než jsem stihla udělat jeden krok byla jsem v obětí ničeho černého . Omotávalo se to kolem mě a stahovalo se to kolem mého těla . Začlo mně to řezat . Celí tělo jsem pochvilce měla jako v ohni . Křičela jsem bolestí . Křičela jsem o pomoc . Snažila jsem se z toho dostat , ale čím víc jsem stím bojovala tím víc mě to obmotávalo . Jedno černé chapadlo mě začlo škrtit . Než mě pohltilo to černé slyšela jsem jak máma brečí a volá moje jméno . Tsunade křičela ať mě propustí a otec se jen smál . Dál si nic nepamatuji protže jsem upadla do bezvědomí . Probrala jsem se zase v kobce . Připoutaná a byla jsem tam sama Nanao jsem tam neviděla .

Ad Astera Per Aspera 5

9. srpna 2012 v 18:46 | Hinako |  Ad Astera Per Aspera


Ráno mě probudilo hlasité : ,, Crrrrrrr " vypla jsem budík a protřela jsem si oči . Protáhla jsem se a vydala jsem se do koupelny . Dala jsem si studenou sprchu aby jsem se probrala . Po sprše jsem si vytáhla dlouhou sukni a tričko . Do školní tašky jsem si vzala mini sukni a tílko . Takto oblečená jsem se vydala do kuchyně . Nechtěla jsem po včerejšku provokovat otce .
,,Ahoj mami ." pozdravila jsem a sedla jsem si na své oblíbené místo .
,,Ahoj zlatíčko ." pozdravila mě mamka a dala před mně hrnek s kafem .
,,Jak ti je mami ? " upila jsem kafe .
,, Dobře . "odpoví a dál maže chleba .
,,Dobré ráno ." pozdravil otec . Podíval se na mě a sedl si . Máma před něj položila talíř s chleby . Já jsem rychle do sebe kopla zbytek kafe .
,,Tak já půjdu ." řekla jsem .
,,Saki a co snínadě a svačina ? " dotázala se mámka .
,,Něco si koupím ve škole ." odpovím a už zavírám venkovní dveře . Až dnes jsem si uvědomila , že otec mámu zbyl . Také mi došla narážka na Hakovo smrt . Můj vlastní otec zabil mého bratra jen proto aby naučil mámu poslouchat . Uvědomila jsem si , že ho nenavidím . Vytáhla jsem mobil a napslala jsem Hin , že mě dneska nemá vyzvedávat . Pak jsem se podívala na nebe . Slunce se teprve probouzelo k životu . Rychle jsem se proměnila ve vlka a utíkala jsem na svoje oblíbené místo . Bylo to malé jezírko s vodopádem na kraji Konohy . Sedla jsem si na kraj a namočila jsem chodila do studené vody. Všude kolem mně byl les a klid . Hlavu jsem zaklonila a pozorovala jsem plující mraky . Hlavou se mi honila jen jidiná otázka a ta : ,, Co tak strašného Haku provedl aby ho vlastní otec zabil ? " Z přemýšlený mě vtrchl zvonící mobil . Vytáhla jsem ho z přední kapsy baťohu . Ani jsem se nepodívala kdo volá a prostě přijala hovor .
,,Sakuro jsi to ty ? " ozval se vyděšení hlas Saskeho .
,,Saske kde jsi vzal moje číslo ? " zeptala jsem se .
,,Sakuro kde jsi ? "
,,To tě nemusí zajímat ." vykřinu a z očí se mi spustí tak dlouho zadržované slzy smutku a zrady .
,,Sakuro jest-li jsi nepřišla do školy kvůli to mu co se stalo včera . Teda myslím tu pusu . Tak se omlouvám ." omlouval se smutný hlasem Saske .
,,Ne ." vykotám .
,,Sakuro co se děje ? Ty brečíš ? Co se stalo ? " křičel Saske do telefonu .
,,Nic . "odpovím.
,,Sakuro nelži ! " vykřikne a z hlubaka se nadechne . ,, Kde jsi přijedu za tebou a všechno probereme ." promuliv mile .
,,Saske ne . Chci být sama . "
,,Sakuroo! " slyším ho volat než ukončím hovor . Položila jsem mobil na boťoch a lechla jsem si do trávy . Slzy jsem se ani nesnažila skrývat . Celý můj život je k ničemu . Vlastní otec je tyran a
vrach . Já jsem vůdkyně smečky co nic nedokáže a neustále musí být chráněná nikým jiným .
,,Kčemu jsem ! " vykřikla jsem do ticha lesa . Ptáci vylitěli z korun stromů a hlasitě řvaly . Začla jsem pěstí bušit do kmenu stromu . Všechnej svůj žal jsem dávala do každé rány co jsem uštědřila stromu . Asi kolem poledne jsem padla vysílená . Jen tak jsem ležela na trávě a koukala na nebe . Zase mobil zvonil . Po kolikáté za ten to den zvonil . Líně jsem ho zvedla a podívala kdo volá . Samořejmě Naruto . Zmáčkla jsem červené tlačíko . Ještě jsem se podívala kdo mi všechno volal . Samořejmě Hináta , Naruto , Saske , Neji a Ina . Jen jsem se ušklíbla . Vzala jsem baťoch .
Rychle jsem se vydala domů . Dům byl prázdný . Došla jsem do svého pokoje . Hodila jsem baťoh do rohu místnosti . Ze stolu jsem si vzala peníze . Ještě jsem vyráhla z baťohu peněženku tu jsem položila na stůl . Pak jsem si ze skříně vzala kalhoty mikinu . Do šla jsem k oknu . Nic jsem neviděla . Ze stolu jsem si vzala peněženku i s pěnezma . Modil jsem si hodila do kapsi u mikiny . Pak jsem oputila dům . Vydala jsem se rychlím krokem k lesu . Proměnila jsem se v bílého vlka a utíkala pryč . Bezmně jim bude líp . Zvolí si nového vůdce a budou spokojený a na mně brzy zapomenou . Ani nevím kam jsem vlastně běžela .
Celou dobu jsem byla vlk . Bylo to rychlí . Prvně jsem běžela na sever ,ale pak jsem změnila směr aby mě nemochly vystopovat . Když mě nebavilo být vlkem což jsem milovala . Jsem se vrátila do lidcké podoby . Snažila jsem se na sebe ne upoutávat pozornost . Asi po týdnu jsem byla dost daleko na to aby mě vystopovali . Vím ,že to byl blbý nápad ,ale přece nikomu neublížím když tam nebudu . Usadila jsem se ve vesnici jménem Suna . Suna je od Konohy dost daleko takže jsem se nebála ,že mě tu nikdo ze smečky najde . Našla jsem si malý byt . Začla jsem pracovat jako barmanka . A také jsem se přihlásila do školy . Samořejmě chtěli viděť moje rodiče ,ale já jsem jim vysvětlila ,že museli odjest na služebný cestu . Prvně mě nechtěli přijmout ,ale nakonec mě přijali .
Tak to je můj nový začátek . Začátek bez přátel v novém městě . Byla jsem ráda za to , že mě zde nikdo nezná . Pro ně jsem bala další nová spolužačka .
,,Ahoj ty jsi ta nová ,že ." ozval se milí hlas chlapce .
,,Jo to jsem já ." odpovím a mile se usměji .
,,Tak tě tu vítám . " podá mi ruku .
,,Díky ." a přijmu jeho nabízenou ruku .
..Já jsem Kankuro ." přidá se další chlapecký hlas . Podávam se po druhým chlapci . Měl hnědé vlasy na krátko ostříhané a rozcuchané do všech světových stran . Na sobě měl rezpnutou bílou košili a modrý ryfle s hnědým páskem . Byl fak sexy . Svým zhledem mi připomínal Garru .
,,Promin nemáš náhodou bráchu ? " zeptala jsem se .
,,Jo mám ,ale ten žije u své rodiny v Konoze ty ho znáš ? "
,,Víš hodně mi ho připomnínáš ." prožeknu se .
,,Ty ho znáš ,že ."
,,Znám ho . Jmenu se Garra a má stejné vlasy jako ty ,ale červené ."
,,Jo má . Odkaď ho znáš ? "
,,Z Konohy byl to můj spolužák ."
,,To je úžasný měl by sem přijet i s Temari na výkend . To bude nadčený až tě uvidí ."
,,Počkej on se přijede ? "
,,Jo občas za mnou jezdí ."
,,Aha ." vypravila jsem ze sebe . Zase mi zvoní mobil . Podívám kdo volá . Kdo jiný než máma .
,,Promin ,ale volá mi máma ." omluvím se otočím se a odejdu o kus dál .
Přijmu hovor .
,,Ahoj mami ." vypravým ze sebe dost chladně .
,,Sakuro zaltíčko konečně jsi to zvedla kde jsi ?"
,,Mami jsem v pořádku a zdravá nemusíš se o mně bát ."
,,Na to se neptám kde jsi ? "
,,To ti neřeknu ."
,,Sakuro nechraj si na malou víš jaký máme o tebe strach ? " dotázala se máma .
,,Nevím a je mi to prozatím jedno ."
,,Zlatíčko proč jsi utekla ? "
,,Mami já se domů nevrátím ."
,,Aspoň mi řekni kde jsi ? "
,,Neřeknu ."
,,Sakuro prosím vrať se všechno si vysvětlíme. "
,,Ale já nechci jsem spokojená tam kde jsem ."
,,Sakuro za chvýli začíná škola ! " zavolal Kankuro .
,,Mami musím jít pa ." zavěsila jsem telefon ani jsem se sní nerozloučila . Vypla jsem telfon úplně a vydala jsem se za Kankurem . Ten mě provedl celou školou a seznámil mě snad se všema klukama a holkama . Dost mě překvapilo ,že mě taky rychle mezi sebe přijali ,ale co už do školy chodím
týden . A jsem šťatná . Samořejmě ,že mi stále volá máma tak moje smečka ,ale nidky jim to nezvednu .
Je pátek a posledný den ve škole před výkendem . Sedím ve škole a poslouchám výklad
učetele . Podívám se z okna ven . Venku je zataženo . Ani se nedivím . Moje myšlenky zabloudí ke svým starým kamarádům . Čekám na přestávku . Se zvonění vyběchnu na chodbu a vytočím pro mě tak známé číslo . Asi po třech zvonění mi to konečně zvedl .
,,Saki !" vykřikl do telefonu s radostí .
,,Ahoj Naruto jak je starý brachu ? " zeptám se a na tváři mám úsměv .
,,Saki kde jsi ?" zeptá se .
,,Naruto víš ,že ti to neřeknu ." odpovím a úsměv mi zmizí .
,,Saki prosím bez tebe to nejde vydržet ."
,,Naruto ty jsi nepochopil ,že se tam nehodlám vrátit ? "
,,Ne ty se musíš vrátit . Naši smečku vede Sai a všichni jsou smutný ,že jsi utekla a asi ze všechn nejhlůř Saske . Řekl nám co se stalo po tom konzertu a navíc si to dává za vinu ."
,,Naruto vyřid mu ,že to není kvůli němu a pozdravuj všechni já už musím končit ."
,,Sakuro počkej ."
,,Co ještě potřebuješ ?"
,,Jsi fak pořádku ? " dotázal se mile .
,,Jsem . Poprvé v životě jsem volná a šťastná ." odpovím a zavěsím .
Strším mobil do kapsi a vydám se zpátky do třídy .
,,Sakuro dneska je ten mejdan na uvítaní Garry přijdeš ? " zeptal se Kankuro .
,,Bohužel ne naši se dneska vracejí a já snima budu trávit výkend než zase odjedou ." odpovím .
,,Ale všichni se těší ,že tam budeš do konce i Garra ." objasný mi Lis .
,,Ty jsi mu řekl ,že tam budu ? " vyvalila jsem na Kankura oči .
,,Ne řekl jsem jen ,že přivedu novou spolužačku ." obhajoval se Kankuro .
,,Tak zkus rodiče přemluvit ať tě pustí ." vymýšlela Lis .
,,Kankuro já fak nepřijdu promin ." omlouvám se.
,,Mě to nevadí ,ale Garra a jeho kámoši budou sklamaný ,ale co se dá dělat .Tak si apoň užij rodiný večer ." poplácá mě po zádech Kankuro .
,,Díky užiji . Kankuro na jak dlouho přijedou ? " zeptala jsem se .
,, Nevím říkal něco o týdnu možný dvou . Prý mají nějakou poruchu ve škole a kvlůli ním mají volno tak by prý tady chtěl zůstat celou dobu co budou mít volno . "
,,Díky Kankuro ." odpovím .
,,Není zač doufám , že až budeš mít čas tak s námi vyražíš na diskotéku ." rozkázala Lis .
,,Jasně Lis ." odpovím a uměji se .
Zbytek školi uteče jako voda a já se rychle po škole s omluvou ,že musím před příjezdem rodičů uklid vydávám domů . Po cestě si nakoupím . Doma uklidím jídlo do lednice . Udělám si úkoli zacvičím si . Převlešu se a vydávám se do práce . Modlím se aby je nenapdalo přijít jsem . Pozdravým se svojí kolegení Naomi . Ta se na mě usměje . Obsluhuji hosty s úsměvem . Kluci se mě snaží zabilit .
,,Sakuro mochla bys jít do lednice pro ovoce ? " dotázala se Naomi . Jen kývnu a zmizím v zadu . Přehrabuji se v bednách s ovocem . Když najdu tu správnou bednu vydám se k baru .
,,Naomi tady ." položím na zem dvě bedny pomerančů . Naomi se jen usměje . Postavím se k baru když mi do očí padne mladík s černými vlasy . Usměji se a vydám se k němu .
,,Dáte si prosím ještě něco ? "zeptám se . Správně mám být je za barem ,ale já prostě musela jít za tím mladíkem . Připadalo mi ,že ho znám .
,,Ano prosím ještě jednou vodku s čajem . " řekl mladík . Kývla jsem na slouhlas a vydala jsem se splnit objednávku . Pak jsem se i s objednávkou vrátila k tomu mladíkovy . Položila jsem před něj láhev zeleného čaje a skleničku s vodkou .
,,Prominte neznáme se ? " zeptám se .
,,Možná od vidění ." nalije si do vodky čas a dál mi nevěnuje pozrnost . Vrátím se za bar Naomi nej nevěřícně zakroutí hlavou . Otočím zády k baru a doplňuji malou ledničku .
,,Naomi dojdu dozadu pro další ovoce a vodku ." křiknu na Naomi a zmizím zase ve skladu . Prvně přinesu ovoce . Nevšimnu si skupinky sedící na proti baru . Zase odejdu do skaldu .
,,Sakuro nidko chce stebou mluvit ." křičí Naomi do zadu . Jen si povzdechnu a zakřičím : ,, Tak si chvilku počká ." Dál se přehrabuji v bednách plných alkoholu . Do nářuče vezmu tři flašky rumu a tři vodky a vydám se k baru . To jsem neměla tišení co mě tam čeká . Kdybych to věděla asi bych ze skladu nikdy nevylezla . Za barem stál opřený Saske a za ním s napětím stál Naruto . Jak mile jsem si všimla všechny flašky letěli na zem . Naomi se za tím zvukem otočila . Naštěstí jsem byla schovaná .
,,Sakra co to děláš šef tě zabije radči běž zaním a já se o to tady postarám ." poradila mi Naomi . Jen jsem kývla a vydala jsem se do kanceláře svýho šefa .
,,Jak dlouho budeme čekat než dorazí ta druhá ? " rozčiloval se Naruto .
,,Omlouvám se ,ale dneska už vás asi neobslouží není jí dobře ." omluví mě Naomi .
,,Jak je jí zle ? "dotáže se Saske .
,,Prostě se jí udělalo blbě ."
,,Hej Naomi Sakura tu není ? "dotáže se Kankuro .
,,Ne Kankuro je jí zle tak jsem jí poslala domů a navíc od zítra má volno kvůli rodičům ."
,,Díky Naomi ." řekne Kankuro a vezme Naruta a Saskeho od baru .
Dojdu ke kanceláři svého šefa . Slušně zaťukám a čekám až mě vyzve dál .
Vejdu . Vysvěltím mu co se mi stalo ,že se to stalo ,zdvodu ,že mi není dobře . Pak jsem si ze šatny zvala kabelku a vydala jsem se rozloučit s Naomi . Ta mi zamávala na rozloučenou pak jsem odšla zadním chodem . Rychle jsem se rozeběhla k lesu . Tam jsem se proměnila ve vlka a zmizela v lese .

Ad Astera Per Aspera 4

6. srpna 2012 v 19:41 | Hinako |  Ad Astera Per Aspera

Na parkovišti bylo jen pár aut . Rozhlédla jsem se po parkovišti a hledala jsem svoji nejlepší kámošku . Našla jsem jí jak se opírá o svoje nové auto . Bylo světle modré a modrený . Bylo bez třechy . Prostě bylo užasný . (tady je obrázek auta , kby jste si ho dovedli představit .)
To auto dostala ke svým 19 narozeninám od Tsunade . Vlastně všichni ke svým 19 narozeninám dostali od Tsunade užasné auto . Moje auto hezky stojí v garáži a čeká až s ním poprvé vyjedu ven .
Doběhla jsem k ní a opřela jsem se vedle ní . Všichni studenti koukali po autě .
,,Sakuro kde jsi byla tak dlouho ? " zeptala se a otevřela dveře u spojezdce .
,,Promin Hin , ale Naruto mě trochu zdržel . " odpověděla jsem a sedla si na vyhřátou sedačku od sluníčka . Hin se jen usmála a obešla auto a posadila se na sedadlo řidiče . Podívla se po mě .
,,Sakuro proč nejezdíš autem ? " pustila svoje oblíbené CD .
,,Víš nechci na sebe zbytečne přitahovat ještě větší pozornost ." odpovím a zaposlouhám se do pomalé písničky .
Hin položila čip k čtečte a auto bez problému naskočlo . Ještě zesílila hudbu a chystala se vyjet směr náš dům .
,,Hej počkejte ! " křikla TenTen
Hin i já jsme se otočili za hlasem .
,,Ahoj . " křičela Hináta přes hlasitou hudbu . Naklonila jsem se s a ztlumila jsem hudbu .
,,Co se děje ? " zeptala jsem se .
,,Jen by mě zajímalo co se stalo mezi tebou a tím blonďákem ? " naklonila se přes dveře auta .
Zle jsem se po ní podívala .
,,Nic vážného ." odseknu a posunu se níž . Hin se zmateně podívá po mě .
,,Nic vážného tak jak vysvětlíš , že měl tričko od krve a ty taky ." na tváři se jí usadil úsměv.
,,Neřeš to ! To je mezi mou a Narutem ."
,,Nemám to řešit ! Vy jste se porvaly ve škole a já to nemám řešit ? "
,,Prostě to nech být nikdo nás neviděl . Tak o co jde ? " dotázala jsem se . Hin jen nevěřícně kroutila hlavou .
,,Jde o to , že ty i Naruto a vlastně celá tvá smečka jste nezodpovědní ! Víš co by se stalo kdyby vás nikdo viděl ! " křičela TenTen .
,,Nekřič na ní ! " bránila mě Hin .
,,Vy jste víc nebezpeční než jsem si myslela . Jste jen banda pitomců , který je jdeno kde se promění a co tým způsobý za problémi . " otočila se a odešla .
,,Banda pitomců ? " zopakovala jsem šokovaně . Jak si ta holka dovolila mě a moji směčku nazvat dandou pitomců . Budu si muset promluvit se Saiem .
,,Co se stalo ? " zeptala se Hin a prohlížela si mě od hlavy až po paty .
,,Hin prostě jsme se porvaly ." vypravyla jsem ze sebe .
,,Ale proč ? " zaptala se a nastartovala auto zařadila rychlost a plynule jsme vyjeli z parkoviště .
,, Hin nikdo mě napadl a Naruto mi přišel na pomoc , ale pak se jako vždy objevily jeho červené oči a on se přestal ovldát . Bojovala jsem sním . Kousla jsem ho aby se vrátil do normálu nic jiného mě v tý chvíly nenapadlo . Omlouvám se. " vypravila jsem ze sebe celý příběch .
,,Kdo tě napadl ? " zeptala se šokovaná Hináta .
,,Nevím . Ani nevím co po mě chtěl , ale věděl kdo jsem a věděl to i o Narutovi ."
,,Sakuro to je dost vážný ."
,,Já vím , ale dneska si stím nedělej hlavu . Dneska prosím nic neřeš a hlavně to neříkej nikomu . "
,,Ale Sakuro ..."
,,Prostě nic nedělej . Chovej se jako by se nic nestalo ." skočila jsem jí do řeči . Pokývala hlavou na souhlas , ale já věděla , že stím nesouhlasí .
Vyhodila mě u mého domu . Pak sama pokračovala dál .
Uvítal mě prázdný dům . Uděla jsem si kafe a zalezla jsem do svého pokoje . Z obrovské šatný skříně jsem vyhazovala růžné oblečení . Zkoušela jsem snad celý šatník . Na konec jsem se rozhodla jít v mini červených šatech s korzetem . Vlasy jsem si stáhla do drdolu . Na krk jsem si dala náhrdelník se smaragdy . Naušnice měli taky zasazené dva smaragdy .Namalovala jsem se a přes šaty jsem si vzla kabát . Ještě jsem si obula nádherné černé lodičky . Ze stolu jsem vzla kabelku a vyrazila jsem čekat před dům na Hinátu .
,,Sakuro miláčku ty nikam jdeš ? " zeptala se mamka z kuchyně
,,Jo jdu ." odpovím a otevírám vchodové dveře , ale silná ruka je zabouchne .
,,Kam si myslíš , že jdeš ? " dotázal se otec .
,,Do města s Hinátou a ostatníma ." odpovím .
,,Jako takhle oblečená ? " dotázala se máma , která vykoukla z poza dveří .
,, Je mi 19 tak si snad můžu chodit oblečená jak chci . "
,,To neznamená , že když je ti 19 tak se můžeš producírovat po městě jako štětka ." vykřikl
otec .
,,Nejsem žádná štětka a takhle chodí všichny holky oblíkané . " odsuknu a sáhnu po klice od dveří .
,,Takhle nikam nejdeš ." rozkázl otec a obličej mu rudnul .
,,Ale miláčku nech ji . Nic se jí nestane ." usmála se máma .
,,Ona má naši smečku reprezentovat a né jí strapnit ." zuřil táta .
,,Dnes je jiná doba ." bránila mě máma .
,,Ty jsi vůdkyně nikdy by jsi neměla dospustit aby se z naší dcery stala šlapka , ale jak vidím tobě je to úplně jedno , že . " obrátil se na mámu .
,,Ne není , ale ty musíš pochopit , že je jiná doba . " stále mě bránila máma .
,,Jiná doba říkáš ." chytl mě za ruku a táhl mě do obíváku tam mě hrubě hodil na gouč . ,, Takže slečinko nikam nejdeš ." pokračoval . Máma se postavila před mně .
,,Nech ji na pokoji ." okřikla ho .
,,Ty jsi na její straně ? " dotázal se a na rtech mu hrál pošklebek . ,,Takže ty se jí budeš zastávat nevíš kde je tvé místo ? " pokračoval. Máma zbledla .
,,Vím , ale vždycky jsem tě milovala . Nikdy jsem nešla proti tobě , ale dneska jo . Promin mi , ale Sakura vyrůstá v nové době a né době kdy ty jsi vyrůstal . "
,,Nikdy jsi mě neposlouchala když šlo o Sakuru . " vyplyvl ty slova s nechutí . Máma uděla jeden krok do zadu .
,,Nech to ho děsíš jí ."
,,Hm myslel jsem , že se budeš chovat jinak , když ti umřel syn , ale tobě je to jedno . "
,,Ne není mi jedno , že jsi mi zabil syna a ty víš , že ti to nikdy neodpustím . Nenavydím tě ." vykřikla máma a silně mě objala .
,,Mami za chvýli má přijet Hináta můžu jít ? " zašeptala jsem .
,,Zlatíčko jen běž , ale až ti řeknu . " řekla mi máma . Jen jsem kývla . A dál jsem koukala na otce .
,,Nikam nepůjde ! " Vykřikl a vzal mi z rukou kabelku . Vytáhl z ní mobil a začal něco psát .
,,Žádná holka oblečená jako štětka nikam nepůjde ." vykřikl otec a položil mobil na stůl .
,,Co jsi napsal ." vykřikla jsem .
,,Jen to ,že by jsi chtěla viděť holky co mají na sobě a by ti přišli pomoc vybrat oblečení . " řekl táta a vydal se k malému baru kde si nalil Sake .
,,Mami proč ? " dotázala jsem se slzama v očí .
,,Zlatíčko neboj a teď běž ." pošeptala mi máma a políbila mě na tvář . Bezváhání jsem se rozeběhla ke dveří . Rychle jsem je otevřela a utíkala jsem směr Hinátin dům .
Běžala jsem jak nejrychleji jsem mochla . V botech na podpadcích to moc nejde . Sanžila jsem se nespadnout . Po 10 minutách běhu jsem uviděla Hinátino auto . Rychle jsem se rozeběhla k němu . Jak mile mě Hin uvděla zastavila vyskočila auta a já se ocitla v jejím obětí . Z očí se mi spustili slzy . Hin mě stále obímala . Neji pochvylce vystoupil s auta .
,,Tak jsi oblečená a připravená vyrazit ." pronesl Neji ,když došel k nám .
,,Neji něco se stalo ." řekl Hin . Neji se jen podíval na mě a pak kývl hlavou .
,,Hin já budu řídit a ty si sedni se Sakurou v zadu jen vyzvedneme Naruta a vyrazíme na místo
srazu . " řekl Neji a chytnul mě za druhou ruku . Oba mě táhly do auta . Neji si sedl za volant a já s Hin do zádu . Hin mě silně objala .
,,Sakuro co měla být ta sms ? " dotázala se Hináta .
,,Promin . "to bylo jidiné co jsem dokázala ze sebe dostat . Zastavili jsem před Narutovím domem .
Neji zazvanil a ve dveří se objevila zrzavá hlava Kušíni . ,,A Neji . " pozdravila ho . Pak se otočila do domu a zakřičela : ,, Naruto máš tu odvoz ." Naruto seběhl schody políbil mámu na tvář a vydal se s Nejim k autu . Než jsme odjeli Kušína na nás zavola ať si to užijeme . Až teď jsem byla schopná se podívat na Hinátu . Měla na sobě bílé šaty nad kolena . Kolem pasu měla zlatý pásek . Vlasy měla vyčesané do vysokého culíku . Usmívala se . Podívala jsem se po Nejim a NArutovi .
Oba byli oblečeni do džín a na sobě měli košile . Naruto měl bílou a měl jí rozepnutou do půlky hrudy takže mu byl vidět vypracovaný hrudník . Neji zase mě košili koskovanou . Pod ní měl černé třičko . Takže košil měl uplně celou rozepnutou a zastrkanou v kalhotech . Porovala jsem okolí . Asi za půl hodiny jsem parkovali u sportovní haly kde se měl konat konzert . Vystoupili jsem a vydala jsem se k ostatním . TenTen na sobě měla řůžové šaty bez ramínek . Vlasy měla ve vlnách spuštěné podél tváře . Na nohách měla bílé žabky . Vedle ní postávala Temari . Ta na sobě měla jako vždy černé čaty a vlasy měla stažené do čtyř culíků . Za ní byl Shikamaru s Garou a Kibou . Kiba byl bez třička jen v rostrhaných džínách . Shikamaru jako vždy byl oblečen elegantně . Měl černé tílko a bílé čítvťáky . Vlasy měl stažené do culíku .
Garra měl na sobě kraťasy a tílko . Sai přišel oblečen v černé košili a černých kalhotách . Za to Nanao byla uchvatná . Měla na sobě šedivé šaty bez ramínek ,ktátké jen pod zadek . Její dlouhé nohy byli dokonale opálené . Vlasy měla pečlivě upravené . Na nohou měla snad nejkrásnější boty ,který jsem viděla . Byli černé měli o kolo kotníku pásek ,který byl posázený drahými kameny a na krku měla nádherná diamant . A jako poslední byla Ina . Krásná blondíka . Měla na sobě nádherné červené šaty . Byly dlouhé nad kolena . Měli černé krajky po okrajích . Výstřich odhaloval víc než zakrýval ,ale Ino se neměla za co stidět na rozdíl od mě měla co ukazovat . Na nochách měla černé kozački na asi 15 cm podpadcích . Vlasy měla svázané do culíku . Mile se usmívala .
Když jsem byli všichni jsem se společně vydali do vnitř . Postavyli jsme se do první řady .
,,Hin já jdu na záchod upravit se ." pošeptla jsem Hin .
,,Půjdu stebou ." řekly a pak jsme se obě žačli prodírat davem dívek na dívčí zachody . Docela nás překvapilo ,že nebyla velká fronta . Rychle jsem z tašky vytáhla papírový kapesníky a utírala jsem si s nima rozmazanou řasenku . Pak když jsem konečně měla řasenku pryč jsem si znovu nasela . Na malovala jsem si rty třešňovím leskem .
,,Sakuro co se stalo ? " zeptal se mě Hin .
,,Víš jen táta mě nechtěl pustit ." objasnila jsem .
,,Aha jsem ráda ,že tě na konec pustil ." řekla Hin a silně mě objala .
,,Ale on mě nepustil . "pošetala jsem.
,,Jak nepustil ? " ditázala se a nansela si slabou vrstvu rtěnky .
,,Víš já utekla abych mochal jet sváma ."
,,Sakuro ."
,,Jo já vím . Prosím nic neříkej ." otočila jsem se a opustila jsem záchody . Vydala jsem se ke stánků s občerstvením ,když jsem za rohem zasehla dva hlasy. Zstavila jsem se a za poslouchala jsem se .
,,Saske nech tu holku a pojď za chvýli začíná konzert ." mluvil nějaký mužský hlas .
,,Nech mě na pokoji a radči koukej po svých věcí ." okřikl ho Saske dost hrubě .
,,Saske na to budeš mít dost času ." ozval se další muzský hlas .
,,Dejte mi pokoj Lee a Shino . "
,,Hej Karin padej a přijď až skončí vystoupení . " řekl chladně Saske a pak s Lee a Shinem zmizel .
Rozešla jsem se a uviděla jsem červenovlasou dívku s brílema jak se usmívá a odhází . Došla jsem ke stánku s občerstvení . Koupila jsem si pití a vydala jsem se zase zpátky na své místo . Akorát jsem došla začla se ozívat hudba nebo lépe řečeno zpěv ptáků a pak se ozvali výstřeli a na podium přijem první kluk . Byl hubený a na sobě měl vojenskou kobinézu . Seděl za bubnama . Vlasy měl černé a na koncích bélé a ostříhané podle kastrolu . Pak se na podium objevili další čelnové kapili stejně oblečené . Když se objevil zpěvák té to kapeli úplně se mi zastavilo srdce byl to on .
Byl to Saske Uchiha . Byl krásný . Modrou unifurmu měl rozepnutou takže mu byl vidět nádherně vypracovaný hrudník a břicho . Jeho hlas byl úžasný . Nedokázala jsem z něj spustit oči .
(zde je ta písnička + český překlad aby jste věděli o čem zpíval )
Některé noci, jsem vzhůru a podplácím své neštěstí
Některé noci, říkám tomu osud
Některé noci si přeji, aby mé rty mohly postavit věž
Některé, noci si přeji aby mohly spadnout

Ale pořád vstávám, pořád vídám tvého ducha
Oh Lorde, pořád si nejsem jist za čím stojím
Za čím si stojím? Za čím si stojím?
Většinu nocí, už nevím

Tohle je ono, chlapci, tohle je válka - tak na co čekáme?
Proč konečně neporušíme pravidla?
Nikdy jsem nebyl ten kdo věřil v propagaci - zachraňte to pro černou a bílou
Snažil jsem se dvakrát tak víc a jsem z poloviny tak rád, ale oni jsou tady zpátky aby pozvedli můj styl

A to je v pořádku; Dnes v noci jsem našel mučedníka ve své posteli
Zastavuje mé ostatky od přemýšlení kým jsem, kým jsem, kým jsem
Oh, kým jsem? Oh, kým jsem?

Některé noci si přeji, aby tohle všechno skončilo
Protože bych mohl použít některé mé kamarády pro změnu
A některé noci se bojím, že na mě znovu zapomeneš
Některé noci, vždy vyhraji

Ale pořád vstávám, pořád vídám tvého ducha
Oh Lorde, pořád si nejsem jist za čím stojím
Za čím si stojím? Za čím si stojím?
Většinu nocí, už nevím

Takže tohle je ono? Prodal jsem svou duši pro tohle?
Pro tohle jsem si myl ruce?
Pro tohle se mi stýská po matce a otci?

Ne. Když vidím hvězdy, když vidím hvězdy, to jse vše, čím jsou
Když slyším písně, zní jako poflakování, tak pojď
Oh, pojď. Oh, pojď.

Tohle je ono, kluci, tohle je vše - pět minut a já jsem zase znuděn
Deset let tohohle, nejsem si jistý jestli to někdo chápe
Tohle není ono, pro co se lidé vracejí domů; Omlouvám se, mami, musím jít
Kdo kurva chce zemřít sám usušený pouštním sluncem?

Moje srdce se láme pro moji sestru a ten podfuk, který nazývá 'láska'
Ale když se podívám do očí mého synovce
Chlape, neuvěřil bys že ty nejúžasnější noci věci můžou pocházet právě z toho...
Některé hrozné lži

Tu jinou noc, neuvěřil bys mi ten sen, který jsem měl o tobě a mně
Povolal jsem tě, ale mohli bychom oba souhlasit
Pro to nejlepší jsi neslyšel
Pro to nejlepší jsme dostali naši vzdálenost.

Ani nevím jak ,ale zamilovala jsem se jak do tý písničky i do nejkrásnější zpěváka na světě . Celý konzetr jsem ho hipnotizovala a všimla jsem si , že i on po mě koukal . Asi byl překvapení ,že mě tam uvidí . Po skončení konzertu jsem se vydala k autu ,ale nejdřív jsem musela jít na záchod . Když jsem vycházela ze záchodu uslyšela jsem známí hlas .
,,Sakuro ." volal medový hlas . Otočila jsem se a uviděla jak se Saske opírá o zeď
,,Nečekal jsem tě tu ." pověděl a vydal se k mně .
,,Promin . Já nevěděla ,že spíváš v tété skupině ." omlouvala jsem se a otočila jsem se k odchodu . Saske mi chytl ruku .
,,Ne neomlouvej se jsem rád ,že jsi přišla . " mile se usmál .
,,Jo jasně ." odpvěděla jsem a vytrchla jsem mu svoji ruku .
Jen se na mě podíval a přitiskl mě ke zdi a svoje ruce si položil vedle mojí hlavy takže jsem nikam nemochla utéc . Usmál se a políbil mě . Pak s úsměvem na rtech odešel . Já za ním koukala jako by spadl z Marsu . Pak jsem se probrala a rychlostí blesku jsem se vydala za Hinátou . Všichni už byly dávno pryč . Jen jsem se omluvila nasedla do auta a nechala se unášet hudbou ,která hrála v autě . Hináta usnula . Neji mě vyhodil před mím domem. Popřála jsem mu dobrou noc a potichu jsem otevřela dveře . Otec naštěstí nebyl doma . Poznala jsem to podle toho , že neměl na věšáku svoji vestu . Sundal jsem si boty . Vydala jsem se pomalu po schodech do svého pokoje ,když jsem zaslechla tichý pláč vycházejicí z kuchyně . Bez váhání jsem se vydala do kuchyně . V kuchyni na zemi seděla máma a plkala . Přiběhla jsem k ní a silně objala .
,,Mami co se stalo ? " zeptala jsem a zalovila jsem kabelce . Žádná odpověď .
,,Mami co se stalo ? " zeptala jsem se znova a otřela jsem jí slzy papírovím kapesníkem ,který jsem našla v kabelce .
,,Sakuro drahoušku ." řekla a silně mě objala .
,,Mami ."
,,Sakuro neboj budu v pořádku ."
,,Mami co ti provedl ? "
,,Nic všechno je pořádku ." řekla mamka a vstala až teď jsem si konečně všimla podlitin na jejím obličeji . Zhrozila jsem se vyskočila jsem a silně jsem mamku objala .
,,Proč ti to udělal ? " zeptala jsem se a tiskla hlavu na její hrudník .
,,Abych se naučila poslouchat . " odpověděla .
,,Mami to je moje vina ? "dotázala jsem se .
,,Ne zlatíčko tvoje ne ." pohladila mě po vlasech .
,,Budu pořádku bež si lechnout musíš být unavená a zítra musíš brzo stávat do školy." dala mi pusu na tvář a mile se usmála . Také jsem se usmála a vydala jsem se do svého pokoje . Rychle jsem se vysprchovala a zalehla do postele . Usnula jsem tak rychle ,že nevím jak .Ad Astera Per Aspera 3

1. srpna 2012 v 18:37 | Hinako |  Ad Astera Per Aspera

Se zvoněním jsem dosedla na svoje místo .
,,Sakuro nebyl to ten kluk , kterýho jsi zachránila ? " dotázala se potichu Hin .
,,Je . " odpovím .
,, Co chtěl ? "
,,Chtěl odpovědi ."
,,Jaký odpovědi ? " dotázala se Ino a otočila se k náší lavici .
,, Žádný ."
,,Před chvýli jsi řekla , že chtěl odpovědi tak jsem se jen zeptala jaký ? " nafoukla se Ino .
,,Holky !" okřikla nás přicházejicí učitelka .
Učitelka začla vykládat co nás čeká a nemine v novým školným roce . Nikdo jí moc nevěnoval pozornost . Hodina se neuvěřitelně vlekla . Všichni byli rády , když zazvonilo na přestávku . Jako každou přestávku jsme se sešli na domluveném místě . Dokonce se k nám přidala i druhá smečka .
,,Nikdo z vás neví co dokázal sehnat Neji ." vykřikla nadčená Hináta a vrchla se svému bratránkovi kolem krku .
,,Hej pust mě nebo mě uškrtíš ." odstrčil usmívajicí se Hinatu .
,,Hej tak nás nenapínejte ? " rozčilovala se Temari .
,, Neji sehnal pro všechni lísky na večrný vystoupení ACE ." vykřikla Hin a nadčeně začla skákat .
,,Hej ukludni se nic na nich není zajimavího . " obořila se na ní Nanao .
,,Počkej ty je nemáš ráda ? " zeptala se Ina .
,,Nemusím je ." odsekla chladně a odházela .
,,Počkej ! "vykřikla jsem . Otočila se na mě .
,,Ty snáma nepůjdeš ? "
,,Půjdu Sai mi to přikázal . " na všechni se podívala a pak odešla.
,,Taky bych chtěl chrát v tý kapele . "zasnil se Naruto .
,,Díky Neji ." polpácala jsem ho po rameni .
,,Není zač ." zářivě se usmál .
Všechni holky ze smečky se seběhly k sobě a začli debatovat co si vezmou na sebe . Postávala jsem kousek za nima a poslouchala jejich nadčené brblání . Očima jsem hledala jen jednu osobu . Nikde jsem ho neviděla . Odešla jsem od holek a minula kluky vydala jsem se po chodbě směr záchody .
Nevnímala jsem o kolní svět . Svýma myšlenka jsem byla na tolik pohlcena , že jsem do nikoho narazila .
,,Omlouvám se ." vykřikla jsem když jsem se zvedala ze země . Osoba do , které jsme narazila se na mě otočila .
,,Saske ." vykřikla jsem překvapená .
,,Sakura ." odpověděl hrubě a dál se věnoval nějaký modrovlásce .
,,Promin ." zamlumla jsem a utíkala na záchod . Rychle jsem za sebou zavřela dveře a svezla jsem se po nich . Něco mě začlo bolet u srdce . Byl tak chladný a zlý . Co se sním jen stalo ? To si vzal k srdci to co se stalo o minulé přestávce ? Tak ráda bych mu řekla , že jsem to nemyslela vážně . Jsem snad zamilovaná ?
Z přemýšlený mě vytrchlo klepání na dveře . Odskočila jsem od nich a připravila jsem se na útok . To víte vlčí reflekci . Na vzáchod vešla ta modrovláska co se bavila se Saskem . Mile se usmála .
,, Jen klid zlatíčko ." uděla jeden krok ke mně . Jen jsem se na ní dívala .
,,Přišla jsem se ti omluvit za Saskeho chování ." a sedla si na zem čím za bouchla dveře .
,,Víš má to teď hodně těžký ." pokračovala dál . Sedla jsem si vedle ní .
,,Prosím řekni mu , že se omlouvá za to co se stalo milulou přestávku ."
,,Sakuro já vím co jsi zač a je dobře , že se od vás bude držet dál , ale mám strach , že ty budeš vychledávat jeho společnost ."
,, Proč si to myslíš ? " dotázala jsem se a otočila hlavu na druhou stranu .
,,Máš ho ráda , proto jsi ho zachránila ." usmála se .
,,Ne ! Nenám ho ráda ! " prudce jsem stala .
,,Sakuro uklidni se . Neřeknu mu co jsi zač když se od něj budeš držet dál a ta tvá smečka taky ." položila mi ruku na rameno .
,,Co jsi zač ? " zeptala jsem se .
,,To je teď jedno ."
,,Počkej to jedno není ! " vykřikla jsem .
,,Sakuro já vím je spousta otázek na , které by jsi chtěla odpověď , ale já ti je dát zrovna teď nemůžu dát . Jen ti můžu říc nevěř lidem a hlavně nevěř nikomu kdo není ve tvé smečce . " dala mi jeden pramen vlasů za ucho .
,,Jak to myslíš ? " dotázala jsem se .
,,Nevěř své rodině . Věř jen svému srdci a své smečce ." s tím vyšla na chodbu . Vyběchla jsem za ní a chytla za ruku .
,,Komu mám věřit ? " dotázala jsem se .
,,Sama v sobě hledej odpověď . Pokuď si budeš chtít promluvit zavolej na todle číslo a víc ti pak řeknu mimo školu a na místě kde nás nikdo neusliší ." otočila se na podpadku a odcházela . Zůstala jsem koukat na její záda .
,,Sakuro tady jsi ." Křikla Temari .
,,Už jdu ." odpověděla jsem jí na zpátek . Rychlím krokem jsem se k ní vydala .
,,Už jsi se konečně našla ? " dotázal se Naruto .
,,Jo byla jsem jen na záchodě . To fak musíte vědět o každým mím kroku ? " vyštěkla jsem .
,,Jasně , že né ." dal si před sebe ruce . Odfrkla jsem si a odešla do třídy . Sedla jsem si do lavice a připravila na další nudnou hodinu naštěstí poslední . Podívala jsem se na papírek , který jsem stále mačkala v ruce . Napsala jsem si číslo do mobilu a papírek roztrhala na cipr capr . Kousíčky papírků jsem vyhodila .
,,A naše hvězda ." ozvalo se ze zadních lavic .
,,Co snad nežárlíš ? " dotázala jsem se .
,,Na tebe to určitě , ale jen jsem ti chtěla oznámit letost nebudeš školní hvězdou ty , ale já ." postavyla se Karin.
,,Karin leda tak ve snu ." pohodila jsem svůdně hlavou .
,,Chceš válku budeš jí mít a počítej stím , že ti nepomuže ani tvá parta ochránců ." vykřla Karin . Jen jsem se usmála a sedla si na místo .
,, Co se to děje ? " Byla první otázka , která mě napadle a kterou hodlám položit Konan hned na první schůzce . Jak mile zazvonilo do třídy se vrtál zbytek třídy . Hinatá se nadčeně sedla vedle
mě . Nasadila jsem úsměv a poslouchala její radostné vyprávění co všechno večer za žijeme . Mě to moc nezajímalo . Ne , že bych nebyla nadčená . To teda jsem tu kapelu miluji . Lístky jsem scháněla jakmile jsem zjistila , že budou vystupovat zde . Jen mi to teď nepřipadalo jako dobrý nápad nikam vyrazit . Ne když nevím co se děje a nemám ponětí jak ochránit smečku .
,,Sakuro vnímáš mě ? " štouchla do mě Hin .
,,Ne a co jsi říkala ? " zeptala jsem se . To už se i Ino otočila k nám .
,,Sakuro ty jsi jí celou dobu neposlouchala ? " dotázala se Ino .
,,Ne ." přiznala jsem . Hin se za tvářila dost sklamaně .
,,Hin promin , ale je toho na mě moc ." omlouvala jsem .
,,Hele co to mělo být na tý chodbě a s Karin ? " zapojila se do hovoru Kim .
,,Nic jen jsem přetažená ."
,,Sakuro tak to teda nevypadalo ."
,,Co se stalo s Karin ? " dotázala se Hin . Ino se podívala po Karin , která se bavila se svým spolkem .
,,Nic Kim dělá jako by se měl zbořit svět , když jsem tak trochu Karin vyhlásila válku ."
,,Cože jsi udělala ? "vykřkla Ina . Učitel po ní hodil křídu a zle se po ní podíval .
,,Prominte ." vykřikla Ina omluvu . ,, Proč ? " položila mi otázku .
,,Prostě mě vytočila ."
,,Taková jsi nebyla . Nikdy jsi nekřičela na Naruta ."
,, Já na něj neřvala jen jsem zvýšila hlas . " pěstí jsem třískla do stolu .
,,Já tě nepoznávám ." řekla Hináta se slzami v očí .
,,Hin . Jen je to ho na mě moc . Před pár dny mi umřel bratr . Jsem zasnoubená s člověkem , kterého vůbec neznám a nemiluji . Pak je tu ta věc ." položila jsem svoji ruku na tu její .
,,Tobě umřel bratr ? " byla šokovaná Kim .
,,Jo je to něco přes týden ? "
,,Proč o tom nikdo ze školi nevěděl ? "
,,Kim naši to nechtěli aby to nikdo věděl je to rodiná trageie ."
,, To chápu , ale nechápu , že i přesto co měl s otcem za problémi nikho nepozvali na pohřeb ."
,,Počkej co víš o Hakovi a mím otci ? " vykřikla jsem . To už asi učtel nemochl rozdíchat . Mě a Kim chytil za ruce , zvedl z lavice .
,,Dámi ikdyž máte volnou hodinu nemáte debatní kroužek ,takže vás prosím jdete debatovat na chodbu." rozkázal a na nasměroval nás ke dveřím . Všichni na to koukali jako s jara . Obě jsem vyšli za třídy. Kim si sedla pod okno . A já naproti ní .
,,Víš Sakuro je mi líto , že jsi přišla o obráchu byl to fak dobrý kluk ."
,,Ty víš co mě zajímá ." odsekla jsem jí .
,,Sakuro já nevím jak ti to říc ." podívala po prázdné chodbě .
,,Co říc ? "
,,Víš Haku ti to měl všechno vysvětlit , ale teď když je mrtvej ti to asi budu muset vysvětlit já a nebo Konan ."
,,Počkej ta modrovláska ? " vykřikla jsem .
,,Jo ta . Sakuro já vím , že ty , Ina a Hináta . .. " odmlčela se . ,, Vlastně všichni kdo se motal kolem Haka . Teď kolem tebe jsou .. " naklonila se ke mě a zašeptala ,, Jsou vlci ."
V šoku jsem vstala a vykoktala : ,, Ja - Jak to víš ? "
,,To je složitý na dlouhé vypravování ." postavila se .
,,Haku ti to řekl ? " dotázala jsem .
,,Ne . On ne . Vím , že je toho na tebe moc . Pro tebe je teď lepší když o tom nic nevíš . Jsi zatím moc mladá a tvé postavení zatím není upevněno . Jsi zranitelná a slabá . Já nechci aby jsi dopadla jako Haku mrtvá ." Objala mě . Odstrčila jsem jí . Jen se usmála otočila se a odebrala se na dívčí záchody . Chtěla jsem jí zastavit ,ale než jsem stihla něco udělat zazvonilo na přestávku . Radči jsem odešla do bufetu pro jídlo .
Bufet se naházel v přázemní naší školy . Pomalu jsem scházela schody s mobilem v ruce . Napsala jsem Hinátě ,že jsem si šla do bufetu koupit něco k pití a jídlu . Studenti se mi vychýbali .
Byla jsem na to zvyklá . Mile mě překvapilo ,že nebyla žádná fronta .
,,Co si budete přát slečno ? " pozdravil mě prodavač .
,,Prosím colu a jednu bagetu ." odpovím a mile se usměji .
,,A jakou bagetu ? " usměv mi oplatí .
,,To je jedno ." odpovím do ruky si vezmu colu a napijise . Mladík mi podá gabetu já zaplatím a s chuťí se zakousnu do gagety . Nevěnuji pozornost svému okolí . Zvíkám bagetu a pomalu vycházím schody . Když mě za ruku chytne nějaký mladík . Oženu se po něm . Uchne ale ruku mi nepustí . Pokusím se mu vytrhnout ruku ,ale jeho stisk ještě ze sílí . Přiblíží kě mě hlavu a pošeptá mi :
,,Klid nic se ti nestane ." a druhou rukou mi zatáhne do temného rohu . Snažím se bránit ,ale jeho stisk je čím víc se bráním větší . Zdálky uvidím Naruta jak schází schody . Chci na něj zakřičet ,ale nemůžu nikdo mi drží pusu . Nechápu jak mochl věděť ,že Naruto patří ke mně ? Začla jsem mít strach . Jen chvilku mi trvalo než jsem začla cítit brnění po tělě . Po těle mi začli růst bílé chlupy a moje zuby se zaostřili . Zhrdla jsem vydala za vrčení . Ucitíla jsem jak mladíkova ruka cukla . Doufala jsem ,že to uslyšel i Naruto a přijde mi pomoc . Mladík ucitíl pod svojí rukou moji srst . Pustil mi ruku . Jakmile jsme jí měla volnou hned jsem se proměnila . Takže místo dívky s růžovými vlasy tam stál bílí vlk se zeleníma očima . Zle jsem zavrčela a vrchla jsem se po svým nepřítolovi . Mladík uskočil . Rychle jsem se otočila . To už jsem viděla hnědého vlka s modrýma očima jak mladíka srazil k zemi a zle na něj cení zuby .
Proměnila jsem se zpátky do lidcké podoby . Rychle jsem se rozeběhla k Narutovi . Nevěděla jsem kdo ten mladík je a ani co po mě chtěl ? Tušila jsem ,že zabít ho ve škole by bylo dost zlé pro moji smečku a hlavně pro naše utajení . Sama nevím co by se stalo kdy se o nás dověděli obyčejný lidé asi by to pro nás moc dobrý nebylo . Proto žijeme na kraji Konohy . Silně jsem na Naruta zatlačila . Nic to sním neudělalo . V očí se mi objevil strach .
,,Haku by to zvládl ." ozval se mi hlas v hlavě. " Bez přemýšlený jsem se proměnila ve vlka . Jak mile jsem zase byla vlk vrhla jsem se po Narutovy . Svým skokem jsem ho z maldíka srazila . Naruto se nehodlal vzdát tak lechce .
,,Naruto ! " Křikla jsem a ohnala jsem se po něm svýma zubama .
Žádná odpověď . Zavrčel a tlapou se po mě ochnal . Nestihla jsem uhnout a jeho tlapa mě škrábla do ramena . Zakňučela jsem bolestí ,ale dál jsem Naruta tlačila dál do temného rohu . Maldík pořád stál na místě a pozoroval náš boj . Za ním se začla tvořit skupinka zvědavců . To mi tu ještě sházelo . Ukliďnovat rozuřeného Narata a ještě být nenapadná . Jak to mám asi udělat ?
,,Naruto ! Uklidni se ." rozkázala jsem .
,,Sakuro ? Pusť mě na něj ! " rozčiloval se Naruto . Jeho oči byly rudé .
,,Ne Naruto uklidni se ! " vyštěkla jsem a kousla ho do ramene . Zle se po mě podíval ,ale očí se mu pomalu vracela jeho modrá barva .
,,Tak Naruto teď mě poslouhej . Nic se mi nestalo . Prosím uklidni se a vrať se do lidcké podoby." zaprosila jsem a z očí mi steklo pár slz . Jak mile viděl v mích očí slzy hned se vrátil do lidcké podoby . Napodobila jsem ho . Silně mě objal . Mladík zatím rozehnal dav zvědavců . Podíval se po mě a Narutovi . Zaregistrovala jsem jeho pohled tak jsem se za ním otočila . Měl stejné oči jako Saske . Byl mu vlastně hodně podbný . Jen v obličeji měl dvě vrásky a černé delší vlasy svázané na týlu hlavy gumičkou . V obličeji byl bílí jako stěna . Byl otrochu vyší než Saske . Měl vypracovanou postavu . Na sobě měl černé tílko a bílé kalhoty . Jen se na mě usmál a zmizel . Usmála jsem se na Naruta .
,,Díky ." pošeptala jsem mu do ucha .
,,Ne já díky ty jsi mě zachránila ." usmál se a pohladil mě po tváři .
,,Naruto omlouvám se za to kousnutí ."
,,To je pořádku zasloužil jsem si to ." objal mě kolem ramen . Ucukla jsem bolestí .
,,Co jsem ti udělal ? " zeptal se a zase se mu do očí začínala dostávat červená barva .
,,Naruto nic jen jak jsem do tebe narazila něco jsem si udělal s ramen ." silně jsem mu stikla ruku .
,,Sakuro nelhala bys mi ,že ne ." smutně se na mě podíval ,zase nádherně modrýma očima .
,,Nelhala ." odpověděla jsem . Pak jsem se podívala na hodiny a zrozila jsem se .
,,Naruto mě už skončila škola ,ale ti máš ještě hodninu tak běž aby jsi nepřišel pozdě ."
,,Díky Sakuru a málem bych zapoměl Hináta ti vzala tašku i s věcma prý na tebe počká na
parkovišti ." křikl když běžel po schodech do své třídy . Jen jsem se usmála . Rychlím krokem jsem se vydala na parkoviště .