Červenec 2012

Ad Astera Per Aspera - posrtavy -TenTen

19. července 2012 v 20:08 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno: TenTen
Věk: 20
Povolání: Student , vlk
Zájmy: moda, kluci , koně
Rodina: neznámá
Láska: Neji
Nepřátelé: Orochimaru
Povaha : milá ,přátelská ,
Minulost: Normální
Normální podoba :
Vlk:

Ad Astera Per Aspera - posrtavy - Nanao

19. července 2012 v 20:03 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno:Nanao
Věk: 20
Povolání: Student , vlk
Zájmy: moda, kluci
Rodina: Kira
Láska: Gaara
Nepřátelé: upíři a Orochimaru
Povaha : nepřátelská , vyzívavá , mrcha
Minulost: Její rodiče žijí v jiné zemi a v jiné smečce . Ona sama je věrná své smečce . Bohužel je častým cílem Orochimara . Dokonce se jí pákrát pokusil znásilnit a to jí změnilo.
Normální podoba :


Vlk :


Ad Astera Per Aspera - posrtavy - Kiba Inuzuka

19. července 2012 v 19:51 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno: Kiba
Věk: 19
Povolání: Student , vlk - zástupce Sai
Zájmy: auta , psi
Rodina: smečka
Láska: nemá
Nepřátelé: upíři a Orochimaru
Povaha : milý , klidný , výrazný ,přátelský
Minulost: Jeho rodiče se dobrovloně stali upíry a jeho chtěli taky přeměnit ,ale Sai jim v tom
zabránil . Od tý doby Kiba bere Sai jako svého bratra . Jinak vyrůstal bez rodiny. Jeho rodinu teď tvoří smečka.
Normální podoba :
Vlk:

Ad Astera Per Aspera - posrtavy - Sai

19. července 2012 v 19:43 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno: Sai
Věk: 19
Povolání: Vůdce smečky Dragon . Student
Zájmy: čtení a malování
Rodina: Dazuno
Láska: Ina
Nepřátelé: upíři a Orochimaru
Povaha : milý , klidný
Minulost: Vyrůstal jen s otcem . Byl cvičen k zabíjený upírů . Nikdy nedokázal
úplně projivit svoje citi
Normální podoba :
vlk:

Ad Astera Per Aspera 2

19. července 2012 v 17:26 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera

Pomalu jsem opustila svůj pokoj . V chodbě jsem se zastavila a podívala jsem se na dveře od Hakova pokoje . Boletlivě mě píchlo u srdce .
,, No tak Sakuro všichni čekají dokonce i strážci a druhá směčka ." zařval můj otec . Se slzama očí jsem se vydala dolů . U schodů čekal Gaara s Narutem . Naruto mi nastavyl rámě a já se do něj zavěsila . Zle jsem se podívala po otci a kapesníkem jsem si utřela slzy . Pak jsem společně s otcem , Gaarou a Narutem vyšly ven . Slunce se pomalu končilo svůj pouť a chystalo se ke spánku . Bylo příjemné teplo . Všichni na nás upřely zrak jak mile jsme se objevyli venku . Bylo mi to nepříjemné , ale musela jsem to snést . Od teď jsem nová vůdkyně své smečky .
,,Naruto , Sakuro ." ozval se vlídní hlas jedné z dívek . Myslím , že se jmenovala Rin . Oba jsme jí kývly na pozdrav . Ona si k nám začla zazit cestu . Pevněji jsem Narutovy sevřela paži . Udělali jsem jen jedn krok , když se před námi zjevyla Rin . Byla mladá a krásná . Její hnědé vlasy byly jako vždy upravené a leské . Hodně často je nosívala svázané do culíku , ale dnes měla vlasy rozpuštěné takže jí padaly ve vlnách na ramena . Podívla jsem se jí do očí . Byly hnědé . Byly hladné , ale její obličej pozrazoval co cití . Její rudé rty byly malé . Na tváři měla dvě malé fialové čáry . Byla vyšší vypracované postavy . Na sobě měla užasné sametové černé šaty . A k tomu ty černé boty se stříbrníma přeskama byly úžasné . Ona byla úžasná jako vždy .
,, Co potřebujete ? " zeptala jsem se
,,Jen mě to moc mrzí . Měly jste připravovat tvoji svadbu . A místo toho teď chystáte pohřeb ." zněla dost upřímně , ale na mě to dojem neudělalalo .
,,Kazí vám to plány ? " řekla jsem kousavě a vyprostila jsem svoji ruku z Narutovo .
,,Tak trochu , ale tvůj otec más ujistil , že svadba proběhne v termínu ." ozval se mužský hlas . Vedle Rin se postavyl . Šedovlasí muž . Byl to Kakashi Hatake náš učitel na škole .
,, Tak to je dobře nebo ne ." odpověděla jsem a chtěla jsem odejít .
,,Sakuro vím , že z toho nejste nadčená a věř mi ani já nejsem nadčenej ." řekl Kakashi otočil se a odházel i s Rin . Já jsem koukala za odházejicí dvojicí . Věděla jsem , že ti dva jsou proti svadbě .
Rozhlídla jsem se po okolí a uviděla jsem osoby , které jsem hledala . Byla to má smečka . Stála stranou a něco si mezi sebou říkaly . Došla jsem k nim a všichny na mě upřely lítostní pohled .
,, Co se děje ? " zeptala jsem se a sedla jsem si na lavičku .
,,Nic důležitého jen probírame tvoji nastávajicí svadbu ." odpověděla mi Hin . Podívla jsem se po
ní .
,,Co má být tak si vezmu Sai ." odpověděla jsem haldně . Celá moje nová smečka na mě upřela svoje oči . Musely se smířit s tím , že je nebude vést Haku , ale místo něj já . Byla jsem z toho taky v šoku , ale Haku mě učil jak se chovat jako správný vůdce . A teď jsem toho využila . Na všechny jsem se podívala zle .
,,Sakuro neříkej , že je ti to jedno ? " ozval se za mnou hlas Naruta . Otočila jsem se na něj a nehala se od něj obejmout . Z očí se mi spustili tolik nenaviděné slzy .
,,To bude dobrý ." opakoval stále do kola .
,,Sakuro ? " ozval se melodický hlásek mé matky . Rychle jsem se otočila na mámu . Mile se na mě usmála a rukou mi pokinula ať jí následuji . Opustila jsem Narutovo obětí a vydala se za mámou .
Vedla mě klikatou cestou . Něděla jsem kam .
,,Mami kam to jdem ? " zeptala jsem se abych přerušila to protivné ticho mezi námi .
,,Jdu tě seznámit se Saiem a na rituál za tvého bratra ." odpoví aniž by se na mě podívala .
,,Ale mami proč jdu jen já ? " položím jednu z mnoha otázek , které mám na srdci .
,,Sakuro protže jsi vůdkyně a toho rituálu se s mí učasnit jen vůdci a samořejmě rodina
zemřelého . " ladně překročí spadlý kmen stromu .
,,Byl to vůdce ! "křiknu a zkopnu o jeden z milionů kořenů .
,,Já vím , ale tak to prostě je .Tak to pochop ." zastaví se a chytí mě za ruku .
,, Sakuro je to pro tebe těžké , ale teď jsi vůdkině musíš to všem dokázat ." obejmě .
Pustím mě z obětí pevně mi sevře ruku a společne vyjdeme na louku . Louka je dost velká a prostorná . Kolem louky je spousta zapálených loučí . Uprostřed louky je kruh z kamenů . V blízko ně ho po stávala skupinka lidí . Máma mi ještě pevněji stiskla ruku a rychlý krokem se vydala ke skupince lidí . Když jsme procházeli kolem kameného kruhu tak jsem uprostřed zahlédla nehybné tělo svého bratra . Chtěla jsem se tam rozeběhnout , ale stysk matčiny ruku mi to nedovolil .
,,Dobrý večer ." pozdravila máma skupinu lidí . Všichny se na ní otočili .
,,Dobrý večer ." pozdravily všichni na ráz .
,,Chtěla bych vám před stavit svoji dceru a novou vůdkiny smečky Mizu . " řekla to tak chladně až mi po zádech proběchl mráz . Z kruchu lidí vystoupil postarší pán . Měl dlouhé černé vlasy a hladné černé oči se mně prohlížely jako nějakou věc .
,,Těšíme ." podal mi ruku . Máma do mě musela strčit abych se probrala . Ruku jsem přijala a řekla : ,,Také mě těší ." V jeho očí se obejvil úsměv .
,,Jsem rád ,že tě konečně poznávám ." dodal a otočil se na ostatní ve skupince . ,, Tak konečně může začít obřad ." prokračoval . Všichni kývly . Máma mě vzala kolem ramen a odtáhla mě kousek dál . Postavyla mě vědlě černovlasýho mladíky . Jen se usmála a pak zase odešla . Dlouho jsem koukala za odházejicí matkou .
,,Ahoj ." pozdravil mě mladík . Otočila jsem se na něj až teď jsem si všimla ,že je krásný . Hodně se podobal to mu mladíkovy z rána až na to , že neměl sexy rozcuch jako on . Ani neměl jeho postavu . Měl postavu o něco vyší než já . Byla vyprocovaná to se mu musí nechat . Měl nadherné oči . Byly jako noc . Jeho obličej byl ještě prozrazoval rysy mladíka . Takže jsem odhadovala jeho věk něco mězi 19-21 let . Na sobě měl černé kvádro a přes něj bílí hedvábný šál .
,,Ahoj ." vysoukala jsem ze sebe .
Usmál se na mě . ,,Ty jsi nová vůdkině smečky Mizu ? " podívla se na mě . ,, Netušil jsem , že budeš tak krásná ." pohladil mě rukou po ruce .
,,Děkuji ." vysoukala jsem ze sebe přiškrceně .
,,Neboj všechno zvládněš ! Podle toho co jsem slyšel jsi hodně dobrá a tvá smečka tě bude následovat kam koliv půjdeš ." vypravyl ze sebe na jeden nádech.
,,Kdo jsi ?" zeptala jsem se .
,,Mé jmeno je Sai a jsem vůdce mladčí smečky Dragon ." pohladil mě po tváři . Ucukla jsem .
,,Tebe si mám vzít ?" pošeptala jsem .
,,Ano ." odpověděl . Ozvala se hlasitá hudba a já i Sai jsme začli pozorovat rytuál , ale jak jsme byly v zadu nic jsme neviděli . Takže jsme celý rituál v tichosti stáli vedle sebe a poslouchali hudnu a nesrozumitelné zaříkání . Ani nevím jak ,ale začla jsem toužit po deku toho chlapce z rána . Moje mysl byla plná jeho obrázku a toho jak se mě dotlk něž jsem ho omráčila . Musela jsem si přiznat ,že mi to bylo docela příjemé .
,,Sakuro !!" ozvalo se mi těsně u ucha . Byl to hlas Sai. Otočila jsem se za ním .
,,Potřebuješ něco ?" zeptala jsem se a stále jsem měla v očí ten zasnění pohled .
,,Obřad už skončil a tvá máma tě chce představit ." chytnul mě za ruku a táchl ke skupince . Pár lidí rozebíralo kamený kruch a zasínalo pochodně kolem kruchu . Tělo bratra tam nebylo . Neměla jsem tušení co s ní provedli . Podívla jsem se na Sai a musela jsem se usmát . Sai mi usměv oplatil . Když jsem dorazili k lidem hned mě pustil a postavyl se vedle svého otce . Ten se jen slizce usmál .

,,Sakuro dovol abych ti před stavila vůdce smečky Dragon pana Dazunu a zároveň otce tvého budoucího manžela Sai ." představila nás máma . Poklonila jsem se jak žádala tradice .
Jen se usmál .
,,Dazuno před stav nás ." ozval se nepřijemný hlas . Dazuno se otočil a pokýval hlavou .
,,Jak víš každá smečka má svého pána ." zastavil a čekal až kývnu na souhlas . Kývla jsem na souhlas naší teda mojí paní byla Tsunade . Když jsem kvýla na souhlas pokračoval : ,, Jak také víš každý vůdce se mu zpovídá . Asi už nevíš ,že kadžý pán smečky rozhoduje o osudu smečky a o tom kdo s kým bude tvořir pár , také rozhoduje o trestu za neuposlechutí rozkazu ." odmlčel se a podíval se na
mého otce ten je kývl hlavou a pan Dazuno se hlasitě nadechl a spustil : ,, Jen to to říkám aby jsi si neuděla nepřítele z mé ho pána . " otočil se a čekal až mi dojde význam slov . Když uvýžil ,že mi už význam došel postavyl se před mě a hlubokým hlasem řek : ,,Nerad aby ti ublížil ."
,,Ale no tak Dazuno . Přikázal jsme ti aby jsi nás před stavil a né jí vykládal bláboly ." ozval se nabroušení hlas za míma záda . Rychle jsem se ototičila a uviděla muže . Jeho oči se smáli pobavením .
,,Ano pane ." odpověděl Dazuno a pustil moje ruce .
,,Víš co já to udělám sám ." hrubě ho odstrčil a slizce se usmál . Začal mi běhat mráz po zádech .
,,Sakuro Haruno ! " oslovil mě . ,,Těšímě ,že tě budu moc brzy uvítat do své smečky a ně zdůvodu ,že bych si chtěl podřídit Tsunadinu smečku ,ale proto ,že jsi krásná . Budeš ozdobou mé smečky a né tý Tsunadiny . Ale to teď řešit nebudu . Jen ti chci říc pokuď budeš dělat problémi nebo se mi prostě nebo líbit tvé chování naučím tě kde máš své místo . Jinak když se budeš řídit podle pravidel tak budu spokojený . " slizce se usmál a usty mi přejel po tváři . Zastavil se u mého ucha a pošeptal mi : ,, Dokážu být dobrý přítel ,ale i hodně zlý nepřítel takž se se mnou nezačínej hrát ." Odtáhl svůj obličej od mího a očí mu hrál pobavený výraz . V mích očí nejspíš vyděl hrůzu a strach . Jeho usměv se ještě zvětčil . ,,Jsem Orochimaru a pozdravuj Tsunade ." řekl nashla a pak mě hrubě od strčil .
Ničí ruce mě zachránili před pádem . Byl to Sai . Smutně se usmával . Vytrchla jsem se z jeho obětí a zmizela v lese . Běžela co mi nohy stačili . Pákrát jsem spadla a zase zvedla a běžela dál . Chtěla jsem být co nejdál od Orochimara . Vyběhla jsem z lesa a vydala se domů . Kolem své nové smečky jsem proběhla a nedbala jsem na jejich volání . Otevřela jsem domovní dveře a rychle běžela do svého pokoje . Jak mile se za mnou zavřeli dveře svezla jsem se po nich a plakala . Nechala jsem tolik nenaviděné slzy padat z oči .
Ani nevím jak ,ale usnula jsem . Ráno mě probudili sluneční paprsky. Dala jsem si rychlou spruchu .Dům byl tichí. Došla jsem do kuchyně uděla si kafe a snídani .Vyhodila jsem špinavé a zničené šaty ze včerejška a zase zalezla do svého pokoje . Tak to šlo do doby než na stala škola .
Ráno jsem se oblíkla uniformu a vydala se do školy . Po cestě jsem potkala svoji smečku . Byla jsem ráda ,že se nikdo nevracel k tomu proč jsem s nima asi přes týden nemluvila ani jin nedala vědět . Potichu jsme došli do školy a tam se rozdělily . Já ,Ino a Hináta jsme zapluli do 3A a ostatní protže byli o rok starší než já se vydali do své třídy 4B . Usadili jsme se na svá místa . Já s Hinátou a Ino si sedla vedle Kim . Kim byla krásná hnědovláska .
,,Ahoj Ino ." pozdravila jí svím medovým hlasem . Ina jí kývla na pozdrav . Hodina byla dlouhá a nudná . Ke konci hodniny do přišla ředitel Asuma . Všichni jsme si stoupli . Za ním stála Karin a černovlasí mladík . Ten kluk byl Sai .
,,Tak třído chtěl bych vám před stavit nové studenti . Karin už znáte a Sai brzo poznáte ." řekl a odcházel . Učitelka Karin i Sai poslala sednout . Usmála jsem se na Sai a věnovala se Hinátě .
Konečně zazvonilo . Všich tři jsme stali z lavic a vydali se na chodbu . Na chodbě už na mě čekala starší část mé smečky . Mile se na mě usmála .
,,Tak jak to jde první den ? " zeptala jsem .
,,Přišel k nám nový studen a jedna holka ." křikl nadčení Gaara .
,,Jo jasně aby jsi se hned nezbláznil ." okřikla ho Temari . ,,Jako bys ho neznala otočí se za každou sukní ." usmála .
,,Jo to máš pravdu co je na ní tak zajímavého ? " otázala se Hináta .
,,Má nádherně zelené oči . Sexy vysokou postavu a nádherně dlouhé černé vlasy ? " rozplíval se Neji nad jejím vzhledm. Přastila jsem ho do ramena a škadlivě dodala : ,, Snad jste se hned
nezamilovali ? "
,,Hm od tebe to zní dos děstně ." dodal Naruto a začal se šíleně smát . Hináta ho praštila po halvě .
,,Za co to je miláčku ? " vykřikl Naruto a držel se za hlavu .
,,Za tvoje hloupé poznámky na Sakuru. " Naruto jí stáhl k sobě a políbil . Tolik jsem ji záviděla . Byl to jidiný pár v mí smečce já se rozhodla jejich lásku chránit ať to stojí co to stojí .
Dívala jsem se na líbajicí dvoji ani jsme si nevšila Sai .
,,Ahoj Sakuro nemochla bys nás představit ? " ozval se Sai . Otočila jsem se na něj a v obličeji jsem měla vypsanou omluvu .
,,Lidi todle je Sai a vůdce druhé smečky . " představila jsem ho a nechala mí smečce . Rychle jsem se vydala na záchod . Kde jsem si studenou vodou opláchla obličej . Pak jsem se pomalím krokem vracela na zpátek ke svým kamarádů .
Když ze třídy vyšel vysoký černovlásek . Vypadal přesně jako ten , kterého jsem zachránila . Podívala se po smějicíce smečce a zrak mu padl na mě . Koukala jsem na něj a nemochla nebo nechtěla jsem z něj spustit oči . Jakmile minul skupinu vlků přidal na kroku . Já jsem začala couvat ,ale zastavila mě zeď . Stále jsem ho pozorovala se strachem v očí . Něvěděla jsem o od něj mám čekat . Pamatoval si ten včerejšek ? Asi jo . Došel ke mě a ruce si položil na stěnu tak abych mu nemochla utéc .
,,Kdo jsi ? " položil mi jednoducho otázku .
,,Sakura Haruno . " odpověděla jsem mu a snažila jsem se protáhnou mezi jeho tělem . Když si toho všiml přitlačil své tělo blíž ke mě . Můj dech se rázem změninl v rychloběch a srdce splašeně
tlouklo . Zničeho nic jsem si zpoměla na to jak se mě včera dotlk . A náchle jsem za toužila aby se mě znovu dotkl .
,,To jsem nemyslel ." odpověděl .
,,Nevím co ti mám říc ." podívala jsem se do jeho očí a rázem jsem byla mimo tento svět . Jeho oči byly chluboké .
,,Hej Sakuro prober se ." třásl se mnou .
,,Promin nemůžu ti dát odpověď ,kterou by jsi chtěl . "
,,Já chci vědět kdo jsi ? "
,,Já ti zase říkám nechto být a nevychledávej moji společnost ."
,,To nemyslíš vážně ! "
,,Myslím ! A málem bych zapoměla nepřibližuj se k mám kamarádů ."
,,Ty mi tu budeš vychrožovat ?"
,,Já ti nevyhrožuji jen tě varuji předem než se dostaneš do problémů ."
,,Hm zajímaví ta samá holka co mi včera zachránila před medvěděm mi teď bude kázat ." usmál se .
,,Já ti nic nezakuzuji jen tě varuji ." vykřikla jsem asi moc nahlas protže si to k nám namířil Naruto s Nejim .
,,Prosím pusť mě ." zaprosila jsem ve snaze vyhnout se vračce .
,,Co to s tebou zase je . Nejprv mi zachráníš život . Pak mi vyhrožuješ a nakonec prosíš ? " zavrtěl nechápěvě hlavou . Silou jsem zatlačila na jeho hruď .
Trochu ustoupil ,ale stále jsem se nedokázala dostat ven . Naruto i Neji byli hodně blízko .
Na posledy jsem se pokusila protáhnou ,ale dopadlo to stejně .
,,Hele pusť jí ." položil mu na rameno ruku Neji . V očí mu plál vztek . Saske se na něj otočil .
,,Co máš za problém je to snad tvoje holka ? " otázal se a na rtech se mu objevil ušklebek .
,,Ne ." vykřikla jsem .
,,Prominte ,ale teď s ní vedu rozovor já ." obrátil se na mě .
,,Tak mi to laskavě vysvět-li ." položil mi otázku .
,,Ona ti nic vysvětlovat nemusí . "vložila se do toho Hináta .
,,Lidi nechte nás ." otočil se na moji smečku .
,,Ne ! " řekl Naruto a protáhl se mezerou mezi jeho rukama a postavil se před mě .
,,Jak ne ? "zeptal se nechápajicí proč mě brání .
,,Prostě jí nech na pokoji a vůbec zapomeň na ní ." procedil přes zaťé zuby Neji .
Podívala jsem se po něm . Jeho oči ztmavli . Začal se třást . To bylo zlý . Vlastně se třásli úplně všichni kluci . Holky jen stály a čekaly na jakou koliv hrzbu .
,,Neji to nesmíš ! " vykřikla jsem .
Neji se na mě otočil .
,,Proč ne ubližuje ti nevím kde je jeho msíto ." křikla Ino . Její zuby se zaostřily a zhrdla se jí vydralo varovné zavrčení .
,,Prostě né ." vykřikla jsem a varovně na ní zavrčela . Ino se stáhla ,ale kluci to nevnímali . Toužili po jeho krvi .
,,Pánové klid nic se jí nestalo ." zakročil Sai a položil Nejimu ruku kolem ramen a přitom mu jasně dával najevo ,že on je tu vůdce a jeho musí poslechnout .
Naruto mě jednou rukou objal kolem ramen a druhou strčil do Saskeho . Ten o kousek ustoupil a tím nám uvolnil cestu .
,,Už se k ní nikdy nepřibližuj a nechnás na pokoji . " vyslovil chladně Gaara . Naruto mě pomalu odváděl zpátky na místo kde jsme byli před tým .
Posadil mě na zem a hned se kolem mě objevila celá moje smečka a 4 nové tváře .
,,Nic mi není ." vykřikla když jsem si uvědomila jak na mě koukají .
,,Fak ti neublížil ? " zeptal se hnědovlasý mladík .
,,Fak jsem v pořádku ."
,,Co ti vůbech chtěl ? " chtěla vědět hnědovláska .
,,Nic chtěl se jen seznámit ." podívala jsem se na zem .
,,Nevapadalo to jako přátelský rozovor ." poznamenala fiaivlasá dívka .
Rychle jsem se postavila a hrubě řekla : ,, Kdo jste ? "
,,A promin Sakuro zapoměl jsem ti před stavit svoji smečku . " pověděl mi Sai a ukázal na dvě dívky a dva kluky .
,,Sai snad se umíme představit sami . A neměla by poznat ,že jsme stejný ? " otazala se ta s tima fialovýma vlasama.
,,Je toho trochu moc a navíc je vůdkiný jen pár dní ." bránil mě Sai .
,,No dobře . Já jsem Kiba Inuzuka. " představil se mi hnědovlasý maldík .
,,Já jsem TenTen." představila se hnědovláska .
,,Já jsem Nanao ." odpověděla ta s tima fialovýma vlasama .
,,No a já jsem Shino . " představil se mladík s brálemi na očí .
,,Těšímě ..." chtěla jsem pokračovat ,ale zazvonilo na hodinu .
Všichni jsme se vydali do svých tříd čelit další nudné seznamovací hodině .

Ad Astera Per Aspera - posrtavy -Gaara No Sabaku

19. července 2012 v 16:17 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno: Gaara No Sabaku
Věk: 20
Láska: Nanao
Povolání: Vkl a student
Nepřátelé: upíři
Zájmy: Hra na kytaru
Rodina: Temari No Sabaku
Povaha: Nepřátelský
Minulost: Když byl malý bydlel se svým otcem v Suně jeho maldčí sestra a matka zůstala v Konoze . Po smrti otce se opěť vrací do Konohy a o tom co prožíval v Suně nechce mluvit .
normální podoba:

Vlk:

Ad Astera Per Aspera - posrtavy -Shikamaru Nara

18. července 2012 v 9:56 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno : Shikamaru Nara
Věk : 20
Povolání : Student a vlk
Láska : Temari
Přátelé : Snad všichni
Rodina : Babička a otec
Zájmy : pozorování mraků a lenošení
Nepřátele : žádné
Smečka : Sakura, Naruto , Ina , Temari , Gaara , Neji a Hináta
Povaha : Lenoch
Minulost : moc o ní nemluví
Normální podoba :

Vlk:

Ad Astera Per Aspera - posrtavy - Temari no Sabaku

18. července 2012 v 9:48 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno : Temari No Sabaku
Jméno : 20
Povolání : Student a vlk
Láska : Shikamaru
Přátelé: Sakura, Naruto ,...
Rodina : Gaara No Sabaku
Zájmy : Motorky
Nepřátelé : Karin
Smečka : Sakura ,Naruto , Neji , Shikamara, Gaara , Hináta
Povaha: Rebelská
Minulost: Normální až na to ,že je vlkem
Normální podoba :
Vlk :

Ad Astera Per Aspera 1

16. července 2012 v 14:27 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera

Vždy jsem vítala souboj . Nikdy jsem z boje neutíkala ani teď jsem nehodlala utéc bez boje .
Řev medvěda se rozléhal z tichlou loukou . Byla jsem připravená k útoku . Louku ozářilo zapadajicí slunce . Medvěd se rozeběhl ke mně . Na nic jsem nečekala a vybehla jsem . Zastavyli jsme kousek od sebe . Oba jsme čekaly kdo zaútočí jako první . Čekání mě nebavilo . Čím díl jsem čekala rostla má touha po krvi . Chystala jsem se k útoku , když na louku přišel černovlasý mladík . Jeho černé vlasy v zapadajicím slunci zářili . Rychle jsem se stáhla . Ze svého úkrytu jsem ho pozorovala . Nebál se . Jeho bílá košile byla rozepnutá a odhalovala vypracovanou hruď a vypracované břicho . Jeho šlahovyté ruce svíraly kus větve . Oči černé jako sama noc pátraly po okolí . Udělal jeden krok v před a mě uhodila smyslná vůně . Jeho fialové kalhoty obepínaly svalnaté nohy . Byl prostě k
sežrání . Medvěd zařval a vrhnul se na mladíka . Mladík odhodil větev a rozběhl se pryč . Udělal dobře . Vůbec co si myslel ? Že dokáže porazit rozuřenýho medvěda sám ?
Medvěd se vrhl na mladíka a shodil ho na zem . Mladík se ho snažil od sebe od strčit , ale nešlo mu
to . Dostal pár škrábancům a vážně si poranil nohu . Vyskočila jsem ze své skříše a zle jsem
zavrčela . Medvěd se otočil na mě . Mladík se trochu stáhl do zadu . Stále jsem vrčela . Postavyla jsem se mezi mladíka a medvěda . Všude jsem citíla krev . A to moji touhu po krvi ještě víc
zvětšilo .
,,Sakuro !!" mysli mi rezonoval hlas Hináty .
Z lesa vyběhl bílí vlk . Její fialové oči se upřely na mě a pak na medvěda . Nečekala na nic a vrhla se na medvěda . Ten to nečekal . Otočil se a pátral po Hinátě , ale ta už zase útočila z jiné strany . Medvěd se rychle otočil za útočicí Hinátu . Já jsem toho využila a zaútočila jsem na jeho odhalení bok . Medvěd jen zahřval a pak utekl do lesa . V ústech jsem citíla horost jeho krve .
Citila jsem mladíkovu krev. Otočila jsem se na něj ze škrábanců na hrudi mu tekla krev a nohu měl nejšpíš zlomenou , ale taky krvácela . Pomalu jsem se vydala k mladíkovy .
,, Sakuro to nesmíš ? " křikla Hináta.
,,Jdi pryč tebe zde nesmí najít tak bež !! Já se o sebe postarám slibuji ." křikla jsme na ní . Hinata jen zakroutila hlavou a hned zmizela v lese . Byla jsem ráda , že mě poslechla tak snadno nikdy se sní musím i hádat aby něco udělala . Rozešla jsem se k maldíkovy . Mladík na mě šokovaně koukal . Prohlížila jsem si ho . Byl o něco starší než já . Jeho krev mě lákala . Byl nádherný . Jeho vlasy byly černé jako noc a sem tam se objevyly modré pramínky. Jeho oči prozrazovaly strach , bolest a šok , ale když jsem se do nich podívala pořádně viděla jsem jak mu z očí vyprchává život . Něco mě sevřelo u srdce . Ani jsem si neuvědomila , že jsem se proměnila z pátky do lidcké podoby .
Chlapec se lekl , když jsem se před ním objevila já . Moje zelené oči se píjely do těch jeho černých očí .
Pomalu jsem se k němu blížila . Klekla jsme si před něj . Věděla jsem , že zranění nejsou vážné , ale od tuď se zranění nedostane . Maldík se mě prohlížel jako nějaký exponát v muzeu . Nebyla jsem na to zvyklá moc s lidmy nejsem kontaktu . Vlastě jsem s nima kontaktu pouze ve škole .
Maldík se rozkašla a na zem se snesl proud horké a lahodné krve . Pozorovala jsem stékajicí
tekutinu , když přestal kašlat a pořádně se nadech řekl : ,,Kdo jsi ? "
,,Já jsem tvá zachránkině." odpovím a přiložím si ruku k ústum pak se do ní kousnu a ruku podám mladíkovy . Mladík na mě šokovaně kouká .
,,No tak se napij pomůže ti to ." řeknu mile a usměju se . Mladík váhavě přijal moji ruku . Nechala jsem stékat svoji krev do jeho úst a něco se ve mně změnilo . Po 5 minutách jsem usoudila , že má mí krve dost na to by se jeho zranění vyléčili . Ruku jsem stáhla a z jeho trička jsem si utrchla kousek látky a tím jsem si ruku obvázala . Pak jsem se otočila a odházela pryč .
,,Počkej !" křikl mladík pomalu se vydal ke mně. Pozorovala jsem ho snadějí . Mladík přišel ke mě a silně mě objal . Byla jsem v šoku . Celé mé tělo ovládlo horko . Nechala jsem ho ať mě obímá bylo mi v jeho obětí příjemně , ale musela jsem ho od sebe odtáhnout . Jenže on mě chytil za ruku .
Koukala jsme mu do očí a nedokázala jsem realně myslet . Mysl mi zaplavil jen on . Zakroutila jsem hlavou abych vyhnala myšlenky na něj a uhodila jsme ho do zatilku . Vzala jsem ho okolo ramen a jeho baťoch jsem hodila na na záda . Pak jsem se vydala pryč z lesa . Došla jsem ke konci lesa , když jsem si všimla modrého auta . Vydala jsem se k němu . Naštěstí auto nebylo zamčené . Auto bylo dost postorné a uplně nové . Nevšimla jsem si ani jaká to byla značka .Vím jen to , že bylo sportovní a hodně drahý auto . Posadila jsem mladíka za volan . Baťoh jsem hodila na zadní sedadlo a pak jsem mu opatrně položila hlavu na opěrátko sedačky . Byl bezvědomí . Klidně odechoval . A já ho pozorovala . Citíla jsem touhu ho políbit . Možná by se to stalo kdyby mě nevyrušila Hináta .
Nepřekvapilo mě , že tam je . Hináta mi vždy byla na blízku . Proměnila jsem se zpátky do vlčí podoby a s Hin jsem utíkala do lesa .
,,Saky proč jsi ho zachránila je to proti našim pravidlům ? " ptala se mě Hin .
,,Ani nevím ." zněla moje odpověd . Pak jsme obě mlčky běžely k nám domů .
Před domem jsme potkali Nejiho s Ino . Oba byly v lidecké podobě . Oba byli krásní jeden hezčí než druhý . Neji měl dlouhé hnědé vlasy , ktré po většinu dne nosil culíku . Jeho medově hnědé oči byly hladné a plné bolesti . Na sobě měl čeřné kvádro . Za to Ino vydá jako barbie . Její pilně pěstované blond vlasy byly svázané do uhlazeného drdolu . O proti Nejimu , který měřil dva metry byla Ino menší . Její poměnkové modré oči byly zakalené slzami . Na rukouch měla náramky , které při pohybu zachrastili . Na sobě měla černé šaty s korzetem a boty na podpadku . Oba na nás upřely zrak . Hin se rozeběhla jako první .
,,Neji , Ino co se stalo ? " Křikla a ocitla se v obětí Nejiho medvědího stisku . Ino se spustily slzy . Podívala se na mě . Hned mi bylo jasné co se stalo . Nikdo umřel . Z domu vylezla blondínka se čtyřmi culíky . Oblečená v černém a její černé oči lemovaly slzy . Hin se rozbrečela i já jsem pochopila kdo umřel . Hned jsem se rozeběhla do domu . Ve dveří mě zastavila má máma . Měla na sobě dlouhé černé šaty . Svoje růžové vlasy měla svázané do culíku . Smutně se na mě podívala .
,,Sakuro tam nesmíš ." řekla mi a objala mě . Rozbrečela jsem se jí v náručí . Máma mě vzala na shhody kde si o kole mě sedly holky a všichni jsme společně brečeli .
Asi po hodině z domu vyšla mladá blondíka . Jejé oříškově hnědé oči byly plné smutku a
pochopení . Vlasy měla slepené potem , ikdyž vlasy nosila ve dvou culíkách . Byla unavená . Její ramena se skáláněla pod návalem smutku . Její šedivé tílko bylo celé od krve . Šedivé kalhoty byly sem tam červené . Podpírala jí její nejlepší kamarádka Shizune . Hubená černovalá dívka , která měla více odvahy než kdo jiný . Obě přišly k nám .
,,Sakuro moc nás to mrzí , ale už se nic nedalo dělat." prolomila ticho Shizune . Tsunade se svezla na zem a hlavu si strčila do dlaní a brečela .
,,Kdy umřel ? " zeptal jsem se .
,,Je to tak půl hodiny . Fak se nic nedalo dělat . Dokonce ani Ina nic nezmohla ."
,,Můžu ho vidět ? "
,,Jistě ." odpověděla mi Anko , která vylezla z budovy . Podívla se po ostatních . ,, Ino bež to oznámit ostatním . Za hodinu sraz zde a všichni v černém ." pokračovala Anko v rozdávání úkolů . Ino se zvedla a odházela . Neji a Hin jí následovaly . Tsunade se postavyla a podívala se na mě .
,,Vím jak byl pro tebe důležitej , ale nic se nedalo dělat jeho zranění byla příliš vážná ."
,,Já vím Tsunade." odpověděla jsem a Ankou jsem zmizela v domě . Vedla mě do jeho pokoje . Celý dům byl nasáklí jeho vůní . Všude byla přítomná jeho krev . Na schodesch jsme se srazili s mojí mamkou .
,,Sakuro neměla bys tam chodit ." řekla a silně mě obajala .
,,Ale já ho chci vidět ." křikla jsem a vymanila jsem se z jejího objetí . Rychle jsem vybehla schody .
Otočila jsem se ke dveřím kde měl pokoj . Z pokoje vyšel můj otec s Kakashim . Nic jsme neříkala . Mlčky jsme kolem nich prošla a otevřela jsem hnědě natřené dveře . Vešla jsem do prostorného pokoje . Pokoj byl moderně zařízení . Od otevřeních oken tam proudil čerství vzduch , který se míchal s pachem krve . Zdi byli vymalování světle modrou . Také tam vysely plakáty a moje fotky . Vlastně tam bylo spousta fotek jeho přátel . Koberec , který býval šedivé barvy teď měl na sobě červené fleky . Po pokoji se válela spousta ručníkou , které byly nasákle krví . Pomalím krokem jsem došla až k posteli . Hlavu jsem měla skoněnou .
Postel nebyla moc velká . Bílé prostěradlo bylo rudé . Pomalu jsem zvedala hlavu . Bála jsme se co uvidím . Na postely ležel mladík a vypadl jako by spal . Jeho oči byly zavřené a rty měl bílé . Jeho hrudník se nezvedal pod pravidelními nádechy jako už tolikrát před tím . Dokla jsem se jeho ruky byla studená . Pustila jsem jeho ruku a začla jsem ho hladit po obličejí . Slzy mi tekly proudem . Nešli zastavit a já je ani nechtěla zastavit . Chtěla jsem umřít . Chtěla jsem být s ním . Přála jsem si aby otevřel ti své zelené oči plné lásky a radosti a života . Přála jsem aby je otevřel jako to dělával po každý , když jsem za ním přišla . Chtěla jsem by říkal mé jméno tak jak to umí jen on . Nic z toho se nestalo . Vzla jsem pramen jeho černých vlasu do dlaně . Byly hebké jako hedvábí . Voněli po louce . Moje slzy dopadaly na křídlově bílí obličej .
,,Haku proč jsi musel umřít !! " křikla jsem do ticha pokoje . Ze zadu mě obejmuly silné paže .
,,Měla bys se jít převlíc ." pošeptal mi hrubý hlas do ucha . Otočila jsem se za hlasem . A spatřila jsem chladné oči svého otce .
Otec nikdy neměl rád Haka , ikdyž to byl jeho prvorození syn . Nevím co se mezi nimi stalo . Haku ani táta o tom nechtěly moc mluvit . A teď , když Haku umřel neprojevil ani trochu lítosti nad jeho smrtí . Stále jsem koukala do hladných zeleních očí .
,,Ještě mám čas ." odpověděla jsem hladně a otočila svůj pohled na svého bratra . Otec se nasupeně otočil a odešel . Místnost se po jeho odhodu ponořila zase do tísnivého ticha . Z očí se mi vydraly nové slzy . Nešly zastavit padaly na Hakovu tvář . Do pokoje v stoupil Gaara .
Za půl hodiny mě vyvedl Gaara z Hakova pokoje . Máma se po mím odchodu zavřela do Hakova pokeje . Vím co tam šla dělat šla ho připravit na pohřeb , který se má konat zítra . Odvedl mě do pokoje kde mě posadil na postel a silně objal . Byla jsem za Gaarovo obětí ráda .
,, Vím jak to bolý , ale teď po smrti Haka jsi naše vůdkyně a ty musejí být silné ." řekl , když
odházel .
Pamalím krokem jsem došla ke skříny ze které jsem vytáhla černé šaty . Prohlídla jsem si je a pak jsem se s nima vydala do koupelny . Dala jsem si studenou sprchu . Když jsem vylezla ze sprchy oblékla jsem si šaty . Byly mi nad kolena . Dokonale zvýrazňovaly moje boky a ňadra . Měly zavozování za krk. Nebyly ničím zdobené . Krásně mi odhalovaly záda . Vyčistlila jsem si zuby a trochu se nalíčila . Vlasy jsem si stáhla do drdolu . Vyšla jsem z koupelny a vzala si ze šatní skříně
šál . Nazula jsem si černé střevíce na podpadcích a podívala se do zrcadla . A zamyslela jsem se .
,,Sakuro pojď už ." slyšela jsem z poza schodů mámi hlas . Naposledy jsem se podívala na sebe v zrcadle a opustila jsem svůj pokoj .

Ad Astera Per Aspera - posrtavy - Ina Yamanaka

11. července 2012 v 16:39 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno : Ino Yamanaka
Věk : 19
Povolání : Vlk a sutedn střední školy
Láska : Sai
Přátelé: Sakura , Naruto ,Hináta , Neji , ...
Rodina : neznámá
Zájmy : Móda , sport
Nepřátelé : Karin , Saske
Smečka : Sakura , Temari , Neji , Hináta , Shikamaru , Gaara
Povaha: milá , povrchný , žárlivá
Minulost: Nic se o její minulosti neví . Ví se jen to ,že jí rodiče opustily když se narodila . Její výchovy ujala rodina Yamaka .
Normální podoba :
Vlk :

Ad Astera Per Aspera - posrtavy - Neji Hyuyga

11. července 2012 v 16:21 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno : Neji Hyuyga
Věk : 20
Povolání : Vlk . Student středný školy v Konoze .
Láska : TenTen
Přátelé : TenTen , Naruto , Sai , Saske , Gaara, Lee , Kankuro , Ina , Shikamaru , Tamari a Sakura .
Rodina : Hináta Hyuyga
Zájmy : Sport
Nepřátelé : upíři
Povaha : Neodbytný , chladní
Smečka : Hináta , Naruto , Sakura , Ino , Shikamaru , Temari a Gaara
Minulost : Jeho rodina se ujala Hináty . Rok na to byly jeho rodiče zabit při ochraně smečky . Z rodiny mu zástala jen Hináta . Ujal se jí a vychovával . Hodně mu pomáhala a pomáhá rodina
Haruno . Chrání Hinátu . Snaží se najít člověka ,který mu zabil rodiče .
Normální podoba :
Vlk :

Ad Astera Per Aspera - posrtavy - Hináta Huyuga

11. července 2012 v 15:59 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno : Hináta Huyuga
Věk : 19
Povolání : Studenka střední školy v Konoze .Vlk .
Láska : Naruto Uzumaki
Přátelé : Naruto , Sakura , Neji, Ina , Shikamaru , Temari, Garra , Lee , Tsunade a Shizume
Rodina : Neji Huyuga
Zájmy : Přátelé , Čtení , Psaná básniček .
Nepřátele : Karin , ze začátku TenTen , upíří
Povaha : Milá, Tichá . Nevírazná .
Její smečka : Naruto, Sakura , Neji ,Ino , Shikamru , Temari a Garra .
Minulost : Když byla malá upíři jí zabily rodiče a mladčí sestru . Tak se jí ujala Nejiho rodina , ale i ta byla zabita . Zůstal jí jen Neji . Jsou si dost blízcí . Je šíleně zamilovaná do Naruta ,ale bojí se mu to říc . Má strach ,že by jí odmítl nebo se jí vysmál . Je obětavá . Pro své přátele by udělala všechno .
Občas má i slitování s upíry , ale většinou je rychle a chadně zabíjí .
Normální podoba :
Vlčí podoba :


Ad Astera Per Aspera - Naruto Uzumaki

11. července 2012 v 15:51 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno : Naruto Uzumaki
Věk : 20
Povolíní : Studen střední školy v Konoze . Vlk .
Láska : Hináta Huyyga
Přátele : Sakura, Saske , Neji , Kiba ...
Smečka: Sakura , Neji , Ina, Hináta , Shikamaru , Temari a Garra
Rodina : Kušína Uzumaki , Minato Uzumaki
Zájmy : Sport, Lov, Zábava , Muzika - bude zpívat se Saskem v jeho skupině ,malování
Nepřátele : ze začátku Saske .
Povaha : hiperaktivní , upovídaní , výrazný , přátelský , tvdohlavý , vytrvalý .
Minulost : Narodil se jako vlk . Děství prorožil se svoji smečkou . Když byl malý zamiloval se do Hináty . Jeho otec pracuje jako prváník a mamá jako architek . On sám rád maluje . Zatím tajně miluje Hinátu . Nejradči ze smečky má Sakuru ,kterou bere jako svoji setru . Je jednináček . Jako každý kluk dělá problémi . Když něco chce jde si tvrdě za tím a nezajímá ho kolika lidem ublíží . Jeho život se změní když pozná mladého upíra Saskeho a začne s ním zpívat v jeho kapele .

Normální podoba :

Podoba vlka :

Ad Astera Per Aspera- Saske Uchiha

11. července 2012 v 15:46 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno : Saske Uchiha
Věk :20
Povolání: Studen střední školy v Konoze . Ze začátku člověk pak upír .
Láska : Sakura Haruno
Přátelé : Naruto, Sakura, Neji , Garaa , Kankuro .
Rodina : Itachi Uchiha , Asuma Sarotibi .
Zájmy : Hudba -zpívá v jedné z nejznámějších kapel v Japonsku , přátele, sport , auta
Nepřátele : Karin , Ren
Povaha : Namyšlený spratek , nevírazný , děvkař .
Minulost : Když byl malý umřeli mu rodiče při autonehodě . Jeho a bratra Itachiho se ujal stríc . Často se stěhoval . Nikde neměl moc kamarádů . Jeho život se změnil když Itachi zmizel . Začal dělat problémi . Nidky nepoznal lásku . Jeho život se změní když pozná Sakuru Haruno a její
smečku . Přivede Naruta do své skupiny .


Normální podoba :


Ad Astera Per Aspera - posrtavy - Sakura Haruno

10. července 2012 v 18:39 | Hinako |  Ad Astra Per Aspera - postavy
Jméno : Sakura Haruno
Věk : 19
Povolání : Studenka střední školy v Konoze a vůdkyně vlčí smečky .
Láska : Saske Uchiha
Přátelé : Naruto, Hináta , Neji, Ina , Shikamaru , Temari, Garra , Lee , Tsunade a Shizume .
Rodina : Haku Haruno , Naomi Haruno , Akio haruno .
Zájmy : Hudba , přátele, tanec ,sport
Nepřátele : Karin , Orochimaru , Kabuto .
Povaha : Milá, úpřímná , tvrdohlavá ,cílevědomá
Její smečka : Naruto, Hináta, Neji ,Ino , Shikamru ,Temari a Garra.
Minulost : Narodila se jako mladčí sestra Haka . Sakura a Haku měly spolu výjmeční vztach. Oba se na vzájem chránily a podporovaly. Sakura i Haku jsou vlkodlaci neboli ochránci lidí . Narodily se jen proto by mohly vytvořit dvě nové smečky . Sakura vzhlížela ke svému bratrovy chtěla se mu
podobat . Jenže jednoho dne se všechno změnilo a to den kdy se změnil vztach mezi Hakem a jeho rodiči . Haku se měl stát novým vůdcem nově vytvořené smečky . A Sakura se měla stát jen običejnou členkou smečky . Jenže Haku umírá a Sakura musím po jeho smrti zastat jeho místo . Už do tak složité situace se zaplátá mladý upír jménem Saske Uchaha do krerého se zamilovala .

Lidcká podoba :


Vlčí podoba :

bleach videa - rozcestník

10. července 2012 v 18:20 | Hinako |  Bleach-videoHitsugaya Toushirou

10. července 2012 v 18:02 | Hinako |  Hlavní postavy
Je kapítánem 10.divize a nejmladší člen Gotei 13, vetšina ostatních kapitánu ho příliš nerespektuje, protože v něm vidí malé dítě. Navzdory tomu všemu je velmi snaživý a schopný. Jeho zanpakuto se jmenuje Hyourinmaru a využíva ledu , může vyvolat ledového draka a zautočit s ním na cíl. Při Bankaii narostou Toushirovi velká ledová křídla a zvýší se jeho rychlost i útočná síla jeho zanpakuto, nevýhodou však je, že pravděpodobně kvůli jeho mládí, je jeho bankai časově omezen, ale témeř vždy vydrží dostatečně dlouho na to aby porazil svého protivníka . Tento kapitán je můj neoblíbejnější .