Zaku Abumi

8. ledna 2012 v 11:16 | Hinako |  Naruto - postavy
aku je jeden ze tří Zvučných Geninů, kteří vstoupili do Chuuninské Zkoušky a také jeden z Orochimarových lidí. Patří do tříčlenného týmu s Dosua Kin.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNa rozdíl od svých partnerů Dosu a Kin byl Zaku jediný u kterého se ukázala jeho minulost. V anime se ukazuje to že byl sirotek žijící na ulici, který kradl aby mohl žít a byl za to surově zmlácen dvěma muži. Našel ho Orochimaru a řekl že se mu líbí jeho potenciál a také oči. Zaku se většinou odmítá vzdát a to i za cenu svého vlastního života.
Stejně jako mnoho Zvučných ninjů má Zaku schopnosti, které zvyšují jeho dovednosti v boji. V jeho případě je vybaven dutými trubicemi, které má ve svých pažích a může jimi ovládat tlak vzduchu a zvuku v různých směrech. Ve svém boji proti Choujimu, Zaku tvrdil že je schopný ovládat zvuk přesněji než pouhá střela v jednom směru, ale to nikdy nebylo prokázáno.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhZaku a jeho tým byli posláni, aby našli a zabili Uchihu Sasukeho. Bohužel Orochimaru použil jeho tým jako oběti, protože se měli stát pokusnými objekty Sasukeho síly, když mu Orochimaru dal Prokletou pečet. Když Zaku a jeho tým začali útočit naSakuru v Lese Smrti, tak se Sasuke probudil a začal se Zakuem bojovat. Sasuke který si chtěl otestovat první stupen své prokleté pečetě byl moc rychlý a překvapil Zakua. Chytil Zaku zezadu obě jeho ruce a vážně je zranil. Vzhledem k tomu že byl Sasuke velmi nebezpečný a také že je Orochimaru využil, Zvuční Geniní utekli.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPozději se Zaku a jeho tým objevuje v kvalifikačních bojích, které rozhodnou kdo postoupí do třetího testu. Bohužel pro Zakua to nedopadlo dobře, protože bojoval se Shinem, který využíval své brouky kteří se živí Chakrou a podařilo se mu ucpat svými brouky Zakuovi vzduchové otvory v jeho pažích. Když se Zaku pokusil své vzdušné otvory využít, tak tlak vzduchu neměl kam uniknout, což mělo za následek zničení jeho paží. Jeho partner Dosu říká že s ním má společný pouze úkol a pomstího.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKdyž o několik měsíců později zaútočil Orochimaru na Listovou, tak použil své zakázené Jutsu Edo Tensei k oživení mrtvých Hokagů a proto potřeboval živé oběti, aby jeho Jutsu mohlo fungovat. Zaku byl použit s Kin Tsuchi jako jedna z obětí a umírá kdyžTřetí Hokage zapečetí duše mrtvých Hokagů.

Zajímavosti

První vystoupení (Anime): Epizoda 21
První vystoupení (Manga): Kapitola 35
Hodnost: Genin
Mise: 23 D-misí, 12 C-misí
Narozeniny: 14. Září
Výška: 157,3 cm
Váha: 49 kg
Pohlaví: Muž
Krevní skupina:AB
Vesnice: Skrytá Zvučná
Tým: Tým Dosu

Význam jména

Zaku znamená "Zvuk krájení, řezání" a Abumi znamená "Třmen, výztuž", což zřejmě naráží na jeho zvučné schopnosti, které při boji ničí vše kolem.

Techniky

Zankuuha (Vzdušný kráječ)
Zankuukyokuha (Maximální vzdušný kráječ) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:52 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama