Anko Mitarashi

8. ledna 2012 v 15:23 | Hinako

Věk
24 Let, narozeniny má 24. Října
Pohlaví
Žena
Druh
Člověk
Titul
Tokubetsu Jonin
Karma
Kladná
Autor
Masashi Kishimoto
Hraje
Takako Honda, Laura Bailey, Cony Madera
Blízcí
Orochimaru, Hiruzen Sarutobi
Výskyt
Naruto


Anko je ve výšce a váze na ženském průměru (v Narutovi), má oválný obličej se "středně" velkým nosem. Její oči mají světle hnědou barvu. Fialové vlasy má ve velmi roztodivném účesu, pravděpodobně v culíku.

Nosí vybledlý lehce dooranžova zabarvený kabát, pod kterým má univerzální spodní kombinézu připomínající rybářskou síť (v Narutovi jí má téměř každý charakter).

Anko je povahou tak trochu ještě dítě, je impulzivní, hyperaktivní, lehkovážná a Sakura ji vhodně přirovnala kNarutovi. Nicméně Anko je i velmi inteligentní a učivá. Má však také svojí druhou "krvelačnou" stránku, která se ukazuje jen v boji a v jiných výjímečných situacích.

Je velice schopná, krom toho, že občas vyučuje, má dobré velitelské a stopovací schopnosti. Navíc používá i jistá zakázaná jutsu.


Zajímavosti


Příslušnost: Listová
Výška: 167 cm
Váha: 45,8 kg
Krevní skupina: A
Nin. registrační číslo: 011226
Jméno: Křestní jméno je odvozené od jedné sladké pasty používané na sladkých knedlících (které v seriálu i pojídá), její příjmení podle jména japonského syrupu.
Oblíbené jídlo: Knedlíky nasladko
Neoblíbené jídlo: Kořeněné jídlo
Oblíbené slovo: Příjezd! (Arriving!)
Koníčky: Čajové ceremoniály

Anko je Kishimotův oblíbený ženský charakter, je velice populární i mezi fanoušky, přestože nepatří mezi hlavní charaktery.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama